Kolonya Çeşitleri

Kolonya Çeşitleri

Kolonya Çeşitleri

Kolonya Çeşitleri

Boğaziçi Limon Kolonyası Yonca Ambalajadcw
Pereja kolonya Yoca Ambalajadcw
Rebul Kolonya Duş Jelleriadcw
İduna Limon Kolonyasıadcw

Kolonya Çeşitleri Yonca

  • Pereja Limon Kolonyası
  • Boğaziçi Kolonya
  • Selin Kolonya
  • Rebul Kolonya
  • Iduna Limon Kolonyası
  • Eyüp Sabri Tuncer

Kolonya Çeşitleri Rebul Boğaziçi Selin Pereja Kolonya, Iduna

Iduna 80 Derece Kolonya

Iduna 80 derece kolonya

Iduna 80 derece kolonya

Yüzde 80 oranlı alkolle virüsler ölüyor. 80 derece kolonyalar virüs bakteri gibi mikroplara karşı etkili bir dezenfektandır. İçinde yüzde 70-80 etil alkol ya da izopropil alkol içeren el dezenfektanları, kolonyalar, hızlı bir şekilde elimizdeki virüsleri öldürür.

İduna kolonyalar 80 derece alkol oranıyla üretilir, koku olarak limon aroması kullanılır.

İduna 80 derece kolonyanın tam kimyasal içeriğini aşağıdaki pdf belgeden okuyabilirsiniz

İduna Kolonya Kimyasal İçerik Pdf

Kolonya, el dezenfektanı gibi ürünler bakteri ve virüslerden korunmanıza yardımcı ürünlerdir. Kendinizde Virüs belirtileri hissederseniz mutlaka doktora başvurunuz.

Türkiye’de İlk Limon Kolonyası

Pereja Limon Kolonyası

Pereja Limon Kolonyası

Kuruluşu bir asıra dayanan, Pereja ileri Kimya Sanayi A.Ş, başta kolonya, parfüm, vücut spreyi, oda ve kumaş spreyi gibi kokulu ürünlerin yanı sıra sabun, şampuan, vücut losyonu kişisel bakım ve kozmetik ürünleri üretimi yapmaktadır.

Ürünlerini insan ve çevre sağlığına zarar vermeksizin uluslararası standartlarda üreterek tüketicisine sunan Pereja İleri Kimya Sanayi, Türk kozmetik endüstrisinin lider kuruluşlarından biridir.

Türkiye’de ilk limon kolonyası markasına adını veren Pereja, ayrıca ülkemizde Sandy markası ile ilk sıvı sabunu üreterek sektöre ilkleri kazandırmıştır.

Rebul 1895’ten beri Türkiye’de kokunun adı

Rebul

Rebul

Rebul Eczanesi, 1895 yılında Jean Cesar Reboul tarafından İstanbul Beyoğlu’nda Grande Pharmacie Parisienne-Büyük Paris Eczanesi adıyla kurulur. Osmanlı’nın son dönemine tanıklık eden ve günümüze kadar kurulduğu yerde yaşamını sürdüren tek eczaned

Cumhuriyet tarihinin ilk eczacılarından Kemal Müderrisoğlu, 1920’de üniversitenin ikinci yılında staj yapmak için Rebul Eczanesi’ne başvurmasıyla başlayan ve uzun yıllar süren bu hem ortaklık hem de baba oğul ilişkisi; 1938 yılında Türk halkını lavanta kolonyası ile tanıştırır.

Rebul Kolonya Çeşitleri, İduna 80 derece kolonya Pereja Kolonya, Boğaziçi Kolonya, Selin Kolonya En Uygun Fiyatlarla Yonca Ambalaj’da

Boğaziçi Kolonyaları

Sprey Boğaziçi Kolonya

Hafif ve rahlatıcı kokusuyla sadeliğin simgesi olan Boğaziçi Kolonyaları, DEVA tarafından Kartepe’de üretilmektedir. 60 yılı aşkın süredir Türk misafirperverliğinin bir parçası olmuştur. Her geçen gün yenilenen üretim teknolojisi ve donanımlı uzman kadrosuyla kaliteli ürünlerini sunan Boğaziçi Kolonyaları, üretim ve ambalaj kalitesiyle öne çıkmaktadır.

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Mavi Avlu Kat:4 No:372 Şişli / İstanbul

Telefon: +90 212 320 87 88

WhatsApp/Gsm: +90 544 344 26 16

info@yoncaambalaj.com

Diğer Temizlik Ürünleri

YONCA AMBALAJ

AMBALAJ MALZEMELERİ

PERPA FİRMALARI

PERPA TİCARET MERKEZİ