PEREJA Kolonya Türkiye’de İlk Limon Kolonyası

PEREJA Kolonya Türkiye’de İlk Limon Kolonyası

Pereja kolonya Yoca Ambalaj

Pereja kolonya

PEREJA Kolonya

Kuruluşu bir asıra dayanan, Pereja ileri Kimya Sanayi A.Ş, başta kolonya, parfüm, vücut spreyi, oda ve kumaş spreyi gibi kokulu ürünlerin yanı sıra sabun, şampuan, vücut losyonu kişisel bakım ve kozmetik ürünleri üretimi yapmaktadır.

Ürünlerini insan ve çevre sağlığına zarar vermeksizin uluslararası standartlarda üreterek tüketicisine sunan Pereja İleri Kimya Sanayi, Türk kozmetik endüstrisinin lider kuruluşlarından biridir.

Türkiye’de İlk Limon Kolonyası

Pereja Limon Kolonyası

Pereja Limon Kolonyası

Türkiye’de ilk limon kolonyası markasına adını veren Pereja, ayrıca ülkemizde Sandy markası ile ilk sıvı sabunu üreterek sektöre ilkleri kazandırmıştır.

Pereja Kolonya Entegre Üretim Tesisleri

Tümüyle entegre üretim tesislerimiz Edirne Organize Sanayi Bölgesi’nde 25.000 m2 kapalı olmak üzere toplam 100.000 m2’1ik bir alanda faaliyet göstermektedir. Uzun yıllar faaliyetlerini İstanbul’da sürdürdükten sonra Edirne’deki modern üretim tesislerine taşınmıştır.

2018 içerisindeki başlatılan büyüme planı çerçevesinde, tesislerimizin 15.000 m2’lik ek üretim ünitelerinin yapımı devam etmektedir. Üretim tesislerimiz son sistem depolama ve kalite kontrol birimleri ile donatılmıştır.

Koku, kişisel bakım ve ev kozmetiği konularında oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firma, her yaş ve segmente hitap etmesi ve üretim tesislerindeki yuksek teknolojiye sahip güçlü altyapısıyla sektörde ayrışır.

Ünlü Markalara Yardımcı Ürünler

Pereja, Kendi markalarının dışında Chakra, Beymen, LCW, English Home, Bella Maison, Mavi Jeans, Defacto, BiM, ŞOK, A101 gibi pek çok ulusal ve uluslararası markanın ürünlerini geliştirmek ve üretmektedir. Tümüyle entegre üretim tesislerimiz Edirne Organize Sanayi Bölgesi’nde 25.000 m2 kapalı olmak üzere toplam 100.000 m2’1ik bir alanda faaliyet göstermektedir.

Pereja Limon Çiçeği Kolonyası 5 Lt

Pereja Limon Çiçeği Kolonyası 5 Lt

Uzun yıllar faaliyetlerini İstanbul’da sürdürdükten sonra Edirne’deki modern üretim tesislerine taşınmıştır. 2018 içerisindeki başlatılan büyüme planı çerçevesinde, tesislerimizin 15.000 m2’lik ek üretim ünitelerinin yapımı devam etmektedir.

Üretim tesislerimiz son sistem depolama ve kalite kontrol birimleri ile donatılmıştır. Pereja İleri Kimya A.Ş.’nin toplam 82 ülkeye gerçekleştirdiği ihracatın % 50’lik bölümünü Avrupa ülkeleri oluşturmaktadır. Üretim tesislerinde farklı kozmetik ürün grupları için tasarlanmış özelleşmiş üretim birimleri bulunmaktadır.

Konusunda uzman ve deneyimli kimya mühendisleri ve kozmetik kimyagerlerinden oluşan AR-GE Merkezi, pazarlama ve satış ekibi ile Pereja dünyadaki tüm yenilikleri takip etmekte ve yeni ürünler geliştirmeye yönelik çalışma ve projeler yürütmektedir.

Perakendecilik konusunda yaklaşık üç yıldır hazırlıklar yürüten Pereja, ilk konsept mağazasını 2019 Haziran ayında İzmir Çeşme Sheraton Oteli’nde açtı. Yaz ve tatil temalı özel bir kolleksiyonun sunulduğu mağazada parfümlü ürünler, kişisel kozmetik ve ev bakım ürünlerinin yanısıra çeşitli aksesuarlar da satılmaktadır.

Perakende projesinin devamı olarak önümüzdeki aylarda başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin genelinde açılacak konsept Pereja mağazalarının hazırlıkları sürdürülmektedir.

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Mavi Avlu Kat:4 No:372 Şişli / İstanbul

Telefon: +90 212 320 87 88

WhatsApp/Gsm: +90 544 344 26 16

info@yoncaambalaj.com

Diğer Temizlik Ürünleri

KOLONYA ÇEŞİTLERİ

YONCA AMBALAJ

AMBALAJ MALZEMELERİ

PERPA FİRMALARI

PERPA TİCARET MERKEZİ

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın