Rebul Dark Spice Kolonya Modern Çekici Erkeğin Kolonyası

Rebul Dark Spice Kolonya Modern Çekici Erkeğin Kolonyası

Rebul Dark Spice Kolonya

Rebul Dark Spice Kolonya

Rebul Dark Spice Kolonya

Baharatların Gizemli Dünyası

Modern çekici erkeğin kolonyası Rebul Dark Spice, ilk anda taze limon ferahlığı verirken enerji verici karabiber ve keskin anason kokusuyla duygularınızı uyandırır. Orta notalarında ise, Hindistan’ın güneyinden gelen kakulenin sıcaklığı ve Akdeniz’le özdeşleşen sardunyanın yumuşak dokunuşu teninizi sarar. Odunsu tonlara sahip bu özel kokuyla tanıştıktan sonra vazgeçilmez bir bağ kurarsınız.

Anason

Çekici Erkeğin Kolonyası

Rebul Dark Spice

Anason, kokusu ile tanınan, içki ve ilaç yapımında kullanılan şifalı bir bitkidir. İnsanlar tarafından binlerce yıldır baharat ve çay olarak kullanılmakta olan anason, özellikle sindirimi düzenleyici etkisiyle bilinir. Anason çayı, balgam, kabızlık, öksürük, uykusuzluk, stres, mide ve solunum yolu problemlerine iyi gelir. Anason yağı içeren merhemler ve sabunlar, cilt sağlığı için doğal bir ilaç görevi görüp akne tedavisine yardımcı olabilmektedir. Birçok öksürük şurubu ve boğaz ağrısı ilacının üretiminde de anasondan faydalanılmaktadır. Ayrıca içeriğinde bulunan vitamin ve mineraller sayesinde zengin bir besin kaynağıdır.

Dark Spice

Karabiber

Evliya Çelebi’nin 1653 yılında Edirne seyahatinde kaydettiği notların yer aldığı bilgilendirmede psikolojik rahatsızlıkların nasıl tedavi edildikleri anlatılıyor.

Seyahat notlarında, Darüşşifa’da günün belirli saatlerinde hastalara çiçek koklatıldığını belirten Evliya Çelebi, limon, fesleğen, okaliptus, kişniş, ladenin konsantrasyon bozukluğu için, portakal, gül, yasemin, kişniş, zencefil ve ıtırın mutluluk, lavanta, bergamotun kızgınlığa karşı, zencefil, biberiye, fesleğen, limon, greyfurt, kişnişin unutkanlığa karşı, zencefil, karabiber ve biberiyenin dalgınlığa karşı kokularının kullanıldığını notlarına kaydetmiş.

Kakule

Zencefilgiller ailesinden, kapalı tohumlu bitkinin hayranlıkla seyretmeye doyamayacağınız çiçekleri, bitkinin gelişimi sırasında bu mis kokulu baharata dönüşüyor. ”Queen of spices’ yani ‘baharatların kraliçesi’ lakaplı kakulenin baharat olarak kullanılan kısım ise bitkinin tohumları. Sarımsı yeşilimsi bir kese içinde kahverengi siyah tohumlar halinde sunmuş tabiat bize bu sağlıklı lezzeti. Limonsu ve çiçeksi, hoş ferah bir tat.

Sardunya

Bu özel süs bitkilerinin insan sağlığına hem fiziksel hem de psikolojik yönde olumlu etkileri bulunuyor. Aynı zamanda cilt bakımında da yoğunlukla kullanılan bir çiçek türüdür. Özünden elde edilen yağlar yaşlanmaya bağlı kırışıklıkları ortadan kaldırır ve cildi nemlendirir. Sivilce ve akne oluşumunu engelleyen minerallere sahip olan sardunya çiçekleri cilt tabakasındaki koyu lekeleri de ortadan kaldırır.

Limon Ferahlığı

Yatakta dönüp durmanıza sebep olan günlük stres, sıkıntı ya da kafanızı taktığınız herhangi bir sorundan kurtulmak çok kolay. Limonun kokusundaki narenciye aroması sinir sistemini rahatlatıyor, stresi azaltıyor ve üstümüzdeki gerginliği alıyor.

Japon bilim adamlarına göre limon kokusunu her gün içinize çekmek konsantrasyonunuzun artmasına ve zihinsel aktivitelerinizin daha iyi çalışmasına sebep oluyor. Ayrıca zaman içinde hafızanızı da güçlendiriyor ve birçok şeyi daha kolay hatırlayabiliyorsunuz

Diğer Temizlik Ürünleri

İLETİŞİM

REBUL KOLONYA

KOLONYA ÇEŞİTLERİ

YONCA AMBALAJ

AMBALAJ MALZEMELERİ

PERPA FİRMALARI

PERPA TİCARET MERKEZİ

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın