Saray Ürünler Kablolar Kablo Kanalları Aydınlatma Ürünleri

xSaray Ürünler

Saray Ürünler

Saray Ürünler

Ampuller Kendal Elektrik
Şerit Led Kendal Saray Elektrik
İç Aydınlatma Saray Elektrik
Dış Aydınlatma Saray Elektrik
Alçak Gerilim Kabloları Öznur Kabloadcw
Havai Hat İletkenleriadcw
Orta Gerilim Kabloları Öznur Kabloadcw
Halojensiz Kablolar Alev İletmeyen Kablolar Öznur Kabloadcw
Mutlusan Kablo Kanallarıadcw
Mutlusan Anahtar Grup Prizleradcw
Mutlusan Aydınlatma Grubu Ürünleradcw
Mutlusan Tesisat Grubu Ürünleradcw
İç Mekan Aydınlatma Armatürleri Spot Armatürleradcw
Halojen Free Kablolaradcw
Telefon Yangın Alarm Kablolarıadcw
Sinyal Kumanda Kontrol Kabloları Klas Kabloadcw
Enstrümantasyon Kablolarıadcw
Pelsan Dış Mekan Aydınlatma Armatürleri
Pelsan Yeni Ürünleradcw
Komponentleradcw
Endüstriyel Armatürleradcw
Led Ampuller Lambalaradcw
Enerji Silikon Asansör Kablolarıadcw
Data ve Bilgi İletişim Kablolarıadcw
Audio Video Kablolarıadcw
Koaksiyel Kablolaradcw

Kablolar

Saray Elektrik, enerji kabloları alanında Öznur Kablo bayisidir. Zayıf Akım Kabloları alanında Klas kablo Bayisidir. Her türden kablo ihtiyaçlarınız en uygun fiyatlar ve en yüksek kalite ile Saray Elektrik tarafından karşılanır.

Enerji Kabloları

Öznur Kablo, ülkemizin önde gelen kablo firmalarından olup 1989 yılında %100 yerli sermayeyle İstanbul’da kurulmuştur.

Modern bilgi işlem altyapısı ve otomasyon teknolojisine sahip, yıllık; 40.000 ton naturel ve renkli PVC granül üretim, 70.000 ton 8 mm elektrolitik bakır filmaşin üretim, 6.000ton XLPE ve 10.000 ton HFFR malzeme kullanım kapasitesine sahiptir.

Zayıf Akım Kabloları

Klas kablo, 1984 yılında İstanbul`da kurulan vZayıf Akım Kabloları üreten bir firmadır.

İlk yıllarda Koaksiyel Kablo üretimi ile ön plana çıkmıştır. 90`lı yıllarda üretim çeşitliliği Harici ve Dahili Telefon Kabloları, Sinyal Kumanda Kabloları ve Data Kabloları ile arttırılmıştır.

Kablo Kanal ve Aksesuarları

Saray Elektrik, kablo kanal ve aksesuarları alanında Mutlusan Elektrik bayisidir. 1983 yılında, bu ülkenin geleceğine güvenmiştik ve zaman bizi haklı çıkardı. Bu ülkeden doğmuş bir markada ilk günkü heyecanla çalışan ve yöneten bizler, hem Türkiye’nin hem Mutlusan’ ın dünyadaki geleceğine inanıyor ve güveniyoruz.

Aydınlatma Ürünleri

Saray Elektrik, Aydınlatma ürünleri alanında Pelsan Aydınlatma bayisidir. 37 yıl önce İstanbul’da kurulan Pelsan Aydınlatma A.Ş. üretim, ihracat ve istihdam rakamları ile aydınlatma sektöründe Türkiye’nin en büyük üreticilerinden biridir.

30.000 m² kapalı alana sahip Pelsan tesislerinde, 450 çalışanla yılda 5 milyon aydınlatma armatürü üretilmekte ve 65 ülkeye ihracat yapılmaktadır.

Optik, ısıl, mekanik ve elektriksel tasarımlar Pelsan’ın kendi bünyesindeki güçlü bir mühendis kadrosuna sahip Ar-Ge departmanıyla yapılmaktadır. Yine kendi bünyesinde kurulmuş olan ve Türk Akreditasyon Kurumu tarafından akredite edilerek tescil edilen Aydınlatma Laboratuvarı ile ürünler gerekli tüm testlere tabi tutularak belgelendirilmektedir. Pelsan, sahip olduğu bu imkanlarla, son yıllarda gelişen ve yayılan LED teknolojisine de geçiş yapmış ve bu teknolojiye uygun verimli armatürler üretmeye başlamıştır.

Bütünsel tasarruf yaklaşımı ile mekanlara özel projelendirme ve aydınlatma tasarım hizmeti de veren Pelsan’ın ana ürün grupları İç Aydınlatma, Dış Aydınlatma, Endüstriyel Aydınlatma, Lamba ve Ekipmanlardır.

Sosyal sorumluluk alanında ülkemiz aydınlatma sektörünün ve gençlerinin geleceğine yatırım yapmayı görev olarak kabul eden Pelsan, üniversitelere aydınlatma laboratuvarları hibe etmekte ve uyguladığı PMTP (Pelsan Aydınlatma Management Trainee Programı) programı ile öğrencilere iş ve staj olanakları sağlamaktadır.

Üretilen aydınlatma ürünleri müşterilere, ülke sathına yayılmış geniş bayi ağı, zincir mağazalar, TEDAŞ ve proje kanalları ile ulaştırılmaktadır.

Şalt Malzemeleri

Saray Elektrik, Elektrik Şart malzemeleri alanında, Viko, Siemens, Legrand, Philips, GE, Schneider, Kale Porselen bayisidir.

Kablo, Kablo kanalları, Aydınlatma ve alt malzemeleri alanında en iyi fiyatları bizden alabilirsiniz.

ELEKTRİK MALZEME FİYATLARI

SARAY ELEKTRİK İLETİŞİM

SARAY ELEKTRİK ANA SAYFA

ELEKTRİK MALZEME FİRMALARI

ELEKTRİK PANOLARI

KABLO KANALLARI

AYDINLATMA FİRMALARI 

KABLO FİRMALARI

ELEKTRİK ELEKTRONİK FİRMALARI  

PERPA FİRMALARI  

PERPA TİCARET MERKEZİ