Saray Elektrik Kablo

Saray Elektrik Kablo Toptan Elektrik Malzemeleri Öznur Kablo, Mutlusan, Klas Kablo, Pelsan, Prysmian, 2M Kablo, Siemens, Hes Kablo, GE General Elektrik, Schneider, Legrand, Philips, Kale Porselen, Nade, Kendal

Elektrik Markalarımız Saray Elektrikadcw
Saray Elektrik Ürünleradcw

Saray Elektrik Kablo Toptan Elektrik Malzemeleri

Saray Elektrik Ltd. Şti. 1998 yılından beri endüstriyel elektrik cihazlar, enerji kabloları iletişim kabloları ve aydınlatma ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir dağıtım şirketidir. Ürün yelpazesi 100’den fazla marka ve 25.000 adet stok kaleminden oluşmaktadır.

Saray Kablolar

Birbirini tamamlayan ürün yelpazesi ve deneyimli kadrosuyla ürünlerde devamlı bulunurluk, rekabetçiliği garanti eden ürün yönetimi bilgilendirme ve erişim hizmetleri, finansman kolaylığı, akışkan lojistik destek, pazarlama hizmetleri vermektedir.

Şirketimizin temel yaklaşımı fiyattan önce hizmet ve ilave kazanç anlayışıdır. Müşterilerine satış, güvenilirlik, rekabet avantajı ve para kazandırmaktır.

Hedefimiz doğru hizmet, doğru zaman, doğru yer ve doğru fiyat felsefesiyle müşterilerine memnuniyet sağlamaktadır. Siparişleriniz firmamızın araçları ile en kısa zamanda siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir.

Saray Ürün Grupları

Kablo

Enerji Kabloları, Zayıf Akım Kabloları

Enerji Kablolarında Öznur Kablo ile çalışıyoruz. Öznur Kablo’nun tüm ürünleri en uygun fiyatlarla Saray‘da. Zayıf Akım Kabloları alanında Klas Kablo bayisiyiz. Zayıf akım kabloları en uygun fiyatlarla Saray‘da.

Aydınlatma ürünleri Pelsan, Kablo Kanal ve aksesuarları Mutlusan Elektrik

Öznur Kablo

Aydınlatma

Şalt Malzemeleri

Sanayi Tip Fiş Priz

Endüstriyel Ürünler

Elektrik Panoları

Markalar

Öznur Kablo

Ülkemizin önde gelen kablo firmalarından olan ÖZNUR KABLO 1989 yılında %100 yerli sermayeyle İstanbul’da kurulmuştur.

Modern bilgi işlem altyapısı ve otomasyon teknolojisine sahip, yıllık; 40.000 ton naturel ve renkli PVC granül üretim, 70.000 ton 8 mm elektrolitik bakır filmaşin üretim, 6.000ton XLPE ve 10.000 ton HFFR malzeme kullanım kapasitesine sahiptir.

Klas Kablo

1984 yılında İstanbul`da kurulan ve 2018 yılında 34. Kuruluş yılını tamamlayacak olan Klas Kablo Zayıf Akım Kabloları üreten bir firmadır.

İlk yıllarda Koaksiyel Kablo üretimi ile ön plana çıkmıştır. 90`lı yıllarda üretim çeşitliliği Harici ve Dahili Telefon Kabloları, Sinyal Kumanda Kabloları ve Data Kabloları ile arttırılmıştır.

Mutlusan

Endüstriyel hikâyemiz, 1983 yılında Karaköy Mağazamızda, Sektöre ve Ülkemize duyduğumuz güvenle başladı. Dönemin zor koşullarına rağmen, Mutlusan’ ın geleceğine inandık. Koşullar nedeniyle kısıtlı miktarda başlattığımız üretim ve bunu takip eden uzun dönemdeki sabırlı çalışmalarımız ile günümüzde ortaya çıkan büyük Mutlusan ailemizin tohumlarını attık.

Mutlusan Ailesi olarak, zorlukları aşmak, yenilikçilik, dürüst ve işinin ehli üreticilik, tüketiciye ve müşterilerimize saygı, yatırım tutkusu gibi konularda ilk günkü heyecanla bugün de devam ediyoruz.

Mutlusan Elektrik, son yıllarda hızlı bir değişim ve büyüme süreci yaşıyor. Yeni yatırımlar, teknolojik yenilenme, kurumsallaşma çalışmaları, yeniden yapılanma, yeni pazarlar ve yeni ürünlerle gelişimimizi sürekli hale getirmeye çalışıyoruz. Şirketimizde durmaksızın büyüme imkânları araştırılıyor, verimliliğin artırılmasına yönelik planlamalar yapılıyor, yenilikçilik destekleniyor, teknolojik altyapı güçlendirilerek, insan kaynaklarımızı zenginleştiriliyoruz.

Saray Elektrik

Perpa: Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat: 5 No: 295 Şişli – İstanbul

Karaköy: Emekyemez Mahallesi Bankalar Caddesi Yanıkkapı Sokak No:30/A Karaköy Beyoğlu İstanbul

İLETİŞİM

KABLO FİRMALARI

ELEKTRİK MALZEME FİRMALARI

ELEKTRİK PANOLARI

PANO İMALATI YAPAN FİRMALAR

KABLO KANALLARI

AYDINLATMA FİRMALARI 

ELEKTRİK ELEKTRONİK FİRMALARI  

PERPA FİRMALARI

PERPA TİCARET MERKEZİ

181 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın