Sisel Elektrik Taahhüt  Orta gerilim tesisatı Alçak gerilim dağıtım sistemi  Yedek güç sistemleri (Jeneratör UPS) Bina otomasyon sistemi

Sisel Elektrik Taahhüt

Sisel Elektrik Taahhüt

Sisel Elektrik

Sisel Elektrik Hizmetler

Sisel Elektrik Hizmetler

/
Sisel Elektrik Hizmetler ELEKTRİK ELEKTRONİK TAAHHÜT Enerji…
Sisel Elektrik Kurumsal
Sisel Elektrik İş İlanları

HAKKIMIZDA

Dünyada ve ülkemizde her geçen gün artan elektrik enerjisi ihtiyaçlarını ve bu enerjinin tüketicilere ihtiyaçları doğrultusunda güvenli bir şekilde ulaştırılmasında müşteri memnuniyeti başta olmak üzere güvenli ve ihtiyaçlara karşılık verebilecek şekilde taşımak felsefesi ile yola çıktık.

1992 yılında kurulan şirketimiz Elektrik ve Elektronik Taahhüt hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir. Günümüze kadar birçok projeyi başarı ile bitirerek hem bizimle çalışmaktan hem de ortaya çıkan işlerden memnun müşteriler kazandık. Gene bu doğrultuda hız kesmeden hedefimiz yeni müşteriler kazanarak Elektrik ve Elektronik Taahhüt alanında imalat ve hizmet kalitesinden ödün vermeden müşteri memnuniyeti doğrultusunda zamanında ve doğru yapılacak işlerle, hem kendimizi geliştirmek hem de siz müşterilerimize daha iyi diyalog kurarak daha güzel ve başarılı işlere birlikte imza atmaktır.

Yatırımcıların ve işletmelerin beklentileri; ihtiyaçlarının çözümüne odaklanmış, güvenilir, yüksek kalitede hizmet veren, bilgi ve deneyimle donatılmış, yaratıcı ve dinamik kurumlarla çalışabilmektir.

Sunduğumuz hizmet ve uzmanlık; elektrik enerjisinin kalitesi, kontrolü, güvenilirliği, sürekliliği ve optimizasyonu içindir. Devamı Sisel Kurumsal

ELEKTRİK ELEKTRONİK TAAHHÜT

Enerji ve telekomünikasyon günümüz dünyasında hayatın vazgeçilmez unsurları halindedir. Dünyadaki Elektrik & Elektronik alanında görülen hızlı gelişmeler tüm enerji kullanıcılarını bu yönde değişime yenilenmeye zorlamaktadır. Bu yapılanmalara paralel olarak Elektrik & Elektronik alanında oluşan kendi konusunda özel ve uzmanlık gerektiren haberleşme, otomasyon, veri merkezi, enerji yönetimi kontrolü (SCADA) ve benzeri birçok yapılanmalar zorunluluk haline gelmiştir. Oluşan tüm bu yeni yapılanmalar doğrultusunda elektrik enerjisinin yoğun olarak kullanıldığı endüstriyel alanlarda enerjiyi verimli kullanmak rekabet ortamında eşit şartlarda yarışabilmek için, modernizasyon zorunlu hale gelmiştir.

Meydana gelen bu değişimler ve oluşumlar doğrultusunda SİSEL Elektrik & Elektronik olarak tesislerin operasyon sistemlerine uygun, ihtiyaç görünün tüm Elektrik & Elektronik altyapı ve üst yapı sistemlerinin projelendirme tasarımı ve sahada uygulanması konusunda hizmet sunmaktayız. Birçok farklı sektördeki müşterilerimizin tamamı %100 müşteri memnuniyeti ilkesinden ayrılmadığımız için sadık müşteri programımıza dâhil olmuşlardır.

Enerji temininden başlayarak, orta gerilim (OG) güç merkezlerinin, alçak gerilim (AG) dağıtım sistemi, aydınlatma ve kuvvetli akım sistemleri tasarımı, projelendirilmesi ve hazırlanan projeye uygun karşılaştırmalı maliyet analizleri oluşturulur. Yapılan tüm avan çalışmalarda sistemim optimum çözümleri ve gerekli görüldüğü yerlerde alternatif projelendirme çözümleri yapılmaktadır. Projeler ve maliyet analizleri ile ilgili karşılıklı yapılan görüşmeler doğrultusunda mutabık kalınan sistemler için ulusal ve uluslararası kanun ve yönetmeliklerin gerektirdiği normlara uygun olarak hazırlana uygulama projeleri ile imalata başlanır.

Tüm bu ön hazırlık ve imalat aşamalarında müşterilerimize hızlı, kesin ve doğru çözümler iletmek asıl hedefimizdir. Yaptığımız iş programları temrinlerine sadık kalarak taahhüt edilen tarihte anahtar teslim projeler bitirmekteyiz.

Firmamız, Ticari yapılar, Alışveriş merkezleri, Otel ve Turistik tesisler, Marketler, Hastaneler, Özel konutlar ve Endüstriyel Tesisler Liman tesisleri gibi çeşitli işlevlerde
her tür yapı için aşağıda belirtilen alanlarda Elektrik Taahhüt hizmeti verir.

Devamı Sisel Hizmetler

REFERANS LİSTEMİZ

 • 1 ) Esenyurt Lojistik Depo (Modern Yapı İnşaat Taahhüt LTD. ŞTİ.) Proje Bilgileri: Orta Gerilim Sistemi, Alçak Gerilim işleri Elektronik Sistemleri (Kartlı Geçiş Sistemi, Yangın Algılama Sistemi, TV sistemi ,Data Telekom haberleşme sistemi vb.
 • 2 ) Renata Suit Şişli İstanbul (İnsat İnşaat A.Ş) Mermerler guruba ait 37 odalı Butik otel projesi kapsamında Binanın Tüm elektrik ve elektronik sistemleri firmamız tarafından yapılıyor.
 • 3 ) Fiba Holding Kağıthane İstanbul (Yapıartı Mimarlık Ltd.Şti ) Fiba holding grup şirketlerine ait 7.000. m²ofis kullanım alanı olan binada dekorasyon projesi kapsamında binanın elektrik ve elektronik sistemleri taahhüdü firmamız tarafından yapılmıştır.
 • 4 ) AK Plaza Binası Dolapdere -İstanbul Dolapdere de inşaa edilen 50.000. m² kapalı alana sahip toplam elektriksel gücü 2×2500 KVA olan ticari yapının orta gerilim sistemi ve alçak gerilim sistemi CCTV Yangın ihbar sistemi Access Control sistemi Data haberleşme sistemi,Yangın İhbar sistemi,Acil anons sistemi v.b sistemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.
 • 5 ) Çelebi Holding A.Ş. Bodrum Havalimanı – Muğla
 • 6 ) Şekerpınar Geri Kazanım Tesisi O.G. İşleri Lokman Hekim Geri Kazanım A.Ş. – İstanbul
 • 7 ) Çelebi Hava Servisi Atatürk Havalimanı 4200 m² Antrepo Binası-İstanbul
 • 8 ) Erzincan Üniversitesi Yalnızbağ Yerleşkesi Havacılık Yüksek Okulu Hukuk Fak., İktisadi ve İdari Bil.Fak. Binaları – Modern Yapı Ltd.Şti – Erzincan
 • 9 ) Corio Kanyon Yapıartı Mimarlık Ltd.Şti. – Levent – İstanbul
 • 10 ) Real Hipermarketler Zinciri A.Ş. Antalya Şb. (Market bölümü tesisatı ve montajı)-Antalya

Devamı Sisel Kurumsal

ELEKTRİK TAAHHÜT FİRMALARI

AYDINLATMA FİRMALARI    

OTOMASYON FİRMALARI    

PROJE MÜHENDİSLİK FİRMALARI

KOMPANZASYON FİRMALARI

ELEKTRİK PANOLARI

ELEKTRİK ELEKTRONİK FİRMALARI  

PERPA FİRMALARI  

PERPA TİCARET MERKEZİ     

SİSEL

16 cevaplar
« Daha Eski Yorumlar

Trackbacks & Pingbacks

 1. […] SİSEL İŞ İLANLARI   SİSEL İLETİŞİM    SİSEL ELEKTRİK […]

« Daha Eski Yorumlar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın