Polo Horse Valiz Çeşitleri

Polo Horse Valiz Çeşitleri

Polo Horse Valiz Çeşitleri

Polo Horse Valiz Çeşitleri

Polo Horse Markası ile satışını yaptığımız valizler Türkiye’nin en kaliteli valiz çeşitleridir. Polo Horse markalı valiz / bavulların her çeşidini en uygun fiyatlarla Aben Çanta‘dan temin edebilirsiniz.

Polo Horse Siyah Ultra Lux ValizADCW

Polo Horse Siyah Ultra Lux Valiz su geçirmez

/
Polo Horse Siyah Ultra Lux Valiz İmpertex su geçirmez Polo…
Polo Horse Mor ValizADCW

Polo Horse Mor Valiz

/
Polo Horse Mor Valiz 4 Tekerli Ultra Hafif 3'lü Valiz seti Polo…
Polo Horse Mavi ValizADCW

Polo Horse Mavi Valiz Ultra Hafif 4 Tekerli Körüklü

/
Polo Horse Mavi Valiz Polo Horse Mavi Valiz 4 TEKERLİ…
Polo Horse Pembe ValizADCW

Polo Horse Pembe Valiz

/
Polo Horse Pembe Valiz 4 TEKERLİ ULTRA HAFİF 3'LÜ VALİZ…
Polo Horse Gri Bavul

Polo Horse Gri Valiz Laptop Bölmeli Kaliteli Çekçek

/
Polo Horse Gri Valiz Laptop bölmeli, Ağırlık: kabin boy:…
Siyah Bavul Polo Horse

Polo Horse Siyah Valiz 4 Tekerli Ultra Hafif

/
Polo Horse Siyah Valiz Polo Horse 4 Tekerli Ultra Hafif 3’lü…

Polo Horse valizler her şart altında kullanıma uygun, kaliteli ve sağlam valizlerdir. Garantilidir. Her boy, her renk ve set olarak satışını yapmaktayız. Polo Horse Valiz çeşitlerine ulaşmanın en kolay yolu Aben Çanta.

Aben Çanta Perpa Ticaret Merkezi’nde. Perpa Ticaret Merkezi, Türkiye’nin Roma’sı. Her Yol Perpa’ya çıkar. Kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İsterseniz biz size en hızlı şekilde gönderebiliriz.

Polo Horse 4 Tekerli Ultra Hafif 3’lü Valiz Seyahat Çantası Horse – Siyah

4 TEKERLİ ULTRA HAFİF 3’LÜ VALİZ SEYAHAT ÇANTASI POLO HORSE – SİYAHUltra hafif körüklü 3’lü valiz seti
Kaliteli saten astar
Fermuarlar tekerler ve gövde tek renk
4 tekerlek
Sessiz çalışan tekerler
Siyah-turkuaz-mor -pembe-gri
Kaliteli su geçirmez kumaş
Laptop bölmeli
Ağırlık: kabin boy: 2,30kg
Ortaboy: 2,80 kg
Büyük boy: 3,20 kg
Kaliteli çekçek
2 yıl polo horse parça garantiliRenk:Siyah.Materyal:İmpertex su geçirmez kumaş.
Boyutlar:Kabin Boy , Orta Boy ve Büyük Boy Valiz Seti.

Valiz Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

1-Valiz Ağırlığı

Her boy valiz için hafiflik birinci şart. Her ne kadar tekerlekli olursa olsun valizinizi indir kaldır bir çok kez taşımanız gerekecek. Üstelik havayollarının ağırlık sınırları da söz konusu. Her zaman hafif valiz seçmeye çalışın.

2-Tekerlekler

Valizinizi havayolu seyahatlerinde kullanıyorsanız tekerlek sayısı önemlidir. 2 tekerlekli çekçekli valizler iş görse de 4 tekerlekli bavul daha rahattır. Bavul alırken tekerleklerin bavula monte ediliş şekline ve bağlantı parçalarının sağlamlığına dikkat edin. uçak yolculuklarında bavul hasarları çoğunlukla tekerlek kırılması şeklinde olabiliyor.

3-Dış Kabuk

Valizin yapıldığı malzeme kırılgan ve ince ise ilk bir kaç seyahatten sonra elinizde yumurta çatlamış kırılmış bir bavulla geri dönebilirsiniz. Dış kabuğu kalın olanlarda ise ağırlık problemi olur. O yüzden çok güvendiğiniz markalar dışında sert kabuklu bavullar tavsiye edilmez. Kumaş valiz  alıyorsanız ise mutlaka su ve nem geçirmez bir malzeme olmasına dikkat edin.

4-Körüklü mü?

Seyahate giderken itina ile bavulunuza  yerleştirdiğiniz eşyalar dönüşte nedense bir türlü sığmaz. Çok alışveriş yapmasanız da sanki her şey genleşir. İşte böyle durumlar için körüklü bavullar birebirdir Körükler sayesinde bavul hacminiz %20 genişler.

5-Dikiş Kalitesi

Valiz alırken kalitesini anlamanın püf noktalarından biri de dikişlerine bakmaktır. Dıştaki ek yerlerinin kenarı kaplanmış, kilit dikişi kullanılmış mı? Fermuar kalitesi ve dikişleri sağlam mı? Sapı kaliteli bir malzemeden mi? Valize sağlamca dikilmiş mi? Bunlar valizinizin uzun ömürlü olması için olmazsa olmaz kurallardır.

6-Çekçek boyu ve malzemesi

Yeni bavul satın alırken en dikkat edilmesi gereken yerlerden biri de çekçek saplarıdır. Bunların bavula bağlantı parçaları mutlaka dayanıklı ve sağlam  malzemeden ve iyi monte edilmiş olmalıdır. Alırken üşenmeden bir kaç defa açıp kapayın. Herhangi bir takılma ya da kayma olup olmadığına bakın. Boy ve yükseklik kademelerini kendi boyunuzla  ölçün.

7-Her santimin önemi var

Valizinizin dışı kadar iç tasarımı da çok önemli. İç ceplerini, fermuarlı gözlerini, bölmeleri dikkatlice kontrol edin. İçi iyi tasarlanmış, bölmeler yaratılmış bir valiz seyahat sırasında size büyük kullanım kolaylığı sağlar. Eşyalarınız çok daha iyi organize eder aradığınızı şıp diye bulursunuz. Kimi bavullarda iç kılıflar tamamen çıkartıp yıkanabiliyor. Elbette bu da extra bir rahatlıktır.

8-Renginiz belli olsun?

İster uçak, ister otobüs isterse gemi seyahatinde olsun bavulların %80’i siyahtır. Bu da valizinizin diğerleriyle karışmasına, uzaktan hemen seçilememesine yol açabilir. O yüzden yeni bavul alırken biraz daha cesur olun, farklı renkleri tercih edin.

9-İsim etiketi çok önemli

Bavulunuzun uçakta veya herhangi bir yerde kaybolmamamsı için üzerine yazacağınız isim ve adres çok önemlidir. Adres, telefon ve isim bilgisi olmayan bavullar kaybolduğunda herhangi bir hak idda etmeniz çok zor olur. Elbette valizinize sonradan bir isimlik de takabilirsiniz.

10- Valiz Boyutları

Yolculuk sırasında bavulunuzun hep yanınızda olması kaybolma ve kırılma riskini en aza indirir. Büyük ve orta boy bavul elbette çok işe yarar. Ancak elinizde kabin boy bir bavul olması da her aman hayatı kolaylaştırır. Genellikle kabin boy bavullar 55x40x23 cm boyutundadır.

Perpa B Blok Kat: 8 No: 1255 (Halk Bankası yanı) Şişli – İstanbul

Tel: 0212.210 71 91 Gsm: 0532 213 60 15

VALİZ ÇEŞİTLERİ

ABEN ÇANTA MARKALAR

ABEN ÇANTA ÜRÜNLER

ABEN ÇANTA ANA SAYFA

AMBALAJ MALZEMELERİ

PERPA FİRMALARI

PERPA TİCARET MERKEZİ

8 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın