Markalarımız Aben Çanta

Markalarımız Aben Çanta

Markalarımız Aben Çanta

Markalarımız Aben Çanta

Sidiva Valiz Çanta Çeşitleri

Sidiva Valiz Çeşitleri ABS, Ultra hafif Kilitli Bavul

/
Sidiva Sidiva 1980 yılından bu yana Türkiye'nin en beğenilen…

Snotline

Şemsiye

Guard

Diga cüzdan, kemer, deri çanta

Guard 1982 yılından bu yana; deriyi geleneksel el işçiliği ve günümüz teknolojisiyle bir araya getirip, TSE ve ISO 9001:2000 kalite standartlarına uygun bir biçimde modern ürünlere dönüştürerek, müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Bunun yanında yurt içinde ve yurt dışındaki kurumsal ve bireysel müşterilerinin toplu sipariş ve promosyon taleplerini de karşılayarak, bir çok firma ve kuruluşa hizmet vermektedir. Yurt içinde, kuruluş yeri olan İstanbul başta olmak üzere 1372 satış noktasında ve Yurt dışında 144 satış noktasında ürünlerini sergilemektedir.

1982 ‘den günümüze 21 milyonun üzerinde cüzdan, 60 milyonun üzerinde kemer, 17 milyonun üzerinde çanta ve 120 milyonun üzerinde ise diğer deri aksesuarları üreterek ardında mutlu müşteriler bırakarak saraciye sektöründe çözüm ortağınız olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz.

Sidiva

Sırt, laptop, evrak çantaları

Çek Çek Valizler

Pilot Çantaları

Canvas Sırt Çantaları

Sırt Çantaları

Albatros
Valiz

2000 yılından bu güne ithalat ve Maltepe-Topkapı/İSTANBUL bölgesinde kurmuş olduğumuz seyahat çantaları imalatımızla ALBATROS KARALAR DIŞ. TİC. SAR. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. olarak sektörde faaliyet göstermekteyiz.

Üretimini yapmış olduğumuz ürünlerimizi, Mercan-Eminönü/İSTANBUL satış mağazamızda, Maltepe-Topkapı/İSTANBUL fabrika showroom ve fuar alanımızda müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Üretim konusunda tek hedef olan kalite, tecrübe ve deneyimlerimizi, 6000 m2’lik kapalı alana sahip fabrikamızda, ilke edindiğimiz titizlik ile devam ettirmekteyiz.

Seyahat çantalarını, tüm model ve ekipmanlarıyla birlikte, bünyemiz çatısı altında kusursuz bir şekilde üretip detaylı kalite kontrol aşamalarından geçirerek piyasaya sunmaktayız.

Ürünlerimizde kullanmış olduğumuz hammadde ve yardımcı aksesuarlar tamamen 1.sınıf malzemeden olup kaliteden ödün vermemekteyiz.

ISO 9001 kalite belgesine sahip firmamızda, ürünlerimiz 2 yıl garantili olarak satışa sunulmaktadır.

Her daim müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması, ürünlerimiz TÜRKİYE ve YURTDIŞI pazarında yoğun talep görmesine imkân sağlamıştır.

AR-GE bölümümüzde yapılan ürün geliştirmeyle sürekli kendini yenileyen, kaliteli ve ilk adımların öncülüğünü yapan bir firmayız.

Biz, bu pazarda müşterilerimizle birlikte yürüyen büyük bir AİLE yiz…

Sıva
Valiz

Çakard
Dağcı, trekking, sırt çantaları, yerli kumaş evrak-laptop çantaları

Aben Çanta Polo Horse

Leonardo Polo

Cap Polo

Polo Horse Valizler

Perpa B Blok Kat: 8 No: 1255 (Halk Bankası yanı) Şişli – İstanbul

Tel: 0212.210 71 91 Gsm: 0532 213 60 15

ÜRÜNLER    ABEN ÇANTA   AMBALAJ  MALZEMELERİ   PERPA FİRMALARI   PERPA TİCARET MERKEZİ

BEZ ÇANTA

5 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir