Intercom Telekomünikasyon Haberleşme ve Güvenlik

Intercom Telekomünikasyon Haberleşme ve Güvenlik

Intercom Telekomünikasyon

Intercom Telekomünikasyon

Intercom Telekomünikasyon

Ürünler

Analog Telefonlar

IP Telefonlar

Dect Telefonlar

Santral Telefonları

S.O.S Telefonlar

Telefon santralları

Kablolu Kulaklıklar

Kablosuz Kulaklıklar

Patch Cord

Yangın Alarm

Hırsız Alarm

GSM FCT

CCTV Kamera

Rack Kabinet

Patch Panel

Access Point

Server

Switch

UPS 

Kablo

Intercom Telekomünikasyon Ürünler

Çözümler

Xpeech L500 IP telefon santrali

500 aboneye kadar genişleyebilen Xpeech L500 IP telefon santrali; GSM modülü, otomatik ve anlık ses kayıt, çağrı raporlama, 32 katılımcılı konferans, sesli yanıt, otel çözümü, otomatik faks tanıma ve sesli mesaj gibi uygulamaları tek bir donanımda toplayarak ek donanım maliyetlerini ortadan kaldırıyor ve tek kutuda benzersiz bir VoIP hizmeti gerçekleştiriyor.

Dünya genelindeki emniyetli hava ve çevre şartlarına karşı sağlam ve güvenli iletişim terminal ve sistemleri insan ve çevre sağlığını  koruyor, acil müdahaleyi hızlandırıyor ve olay koordinasyonunu basitleştiriyor. 

Hava koşullarına dayanıklı telefonlar ,IP koruma sınıflarında  toz ve nem girişine karşı tam koruma sağlayan, uzun MTBF’ye sahip, korozyona dayanıklı döküm alüminyum ,hava koşullarına dayanıklı bir muhafaza içerisinde bulunur.

Intercom Telekomünikasyon Ürünler

Grandstream

Toplantınızı Full HD Video Konferans ile kayda geçirin. Grandstream birçok farklı video konferans protokolü ve platformu ile eşi benzeri görülmemiş şekilde tam uyumlu çalışabilen ve bu alanda çığır açmış mükemmel bir video konferans çözümüdür.SIP tabanlı Grandstream’in IP video talk bulut iletişim servisini destekler. Ayrıca Android işletimi sayesinde Google Play Store’da bulunan tüm uygulamalara erişim sağlar. Böylece klasik SIP ve H323 video konferans yeteneğine ilave olarak Skype, Skype for business, Google Hangout ve bunun gibi birçok uygulamayı tek bir platformda birleştirir. Grandstream geleneksel olarak bilinen bütün engelleri ortadan kaldırıyor. Yenilikçi ve yaratıcı tasarımı ile benzersiz esneklik, uyumluluk, uygulama zenginliği ve kolay kullanım sağlar.

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat: 12 No: 1874 Şişli – İstanbul

Tel: 0 212 210 08 50

        0 212 210 08 51

        0 212 210 08 52

Fax  0 212 210 08 53

Intercom Telekomünikasyon Perpa Kroki

Intercom Telekomünikasyon Perpa Kroki

Web

TELEKOMÜNİKASYON VE HABERLEŞME

TÜKETİCİ ELEKTRONİĞİ

BİLGİSAYAR BİLİŞİM

ELEKTRİK ELEKTRONİK

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın