Cablofil Tel Örgü Kablo Kanalları Özel Dizayn Kafesli Yapı

Cablofil Tel Örgü Kablo Kanalları

Cablofil Tel Örgü Kablo Tavaları

Cablofil Tel Örgü Kablo Kanalları

Cablofil Tel Örgü Kablo Kanalları

Bir Legrand Grup markası olan Cablofil, dünyada en çok teste tabi tutulmuş ve sertifika sahibi tel örgü kablo tava çözümleri sunar.

7 farklı ülkede üretim merkezine sahip, 5 kıtada 60’dan fazla ülkede faaliyet gösteren Cablofil, çeşitli ebatlarda ve her ortama uygun yüzey kaplama özelliklerine sahip geniş ve gelişmiş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Aylık 1.500 km üretim kapasitesine ve 30’dan fazla patente sahip olan Cablofil, ağır endüstrilerden hafif endüstrilere, topluma açık binalardan data sektörüne kadar birçok alanda montaj, temizlik ve bakım kolaylığı sunmaktadır.

Özel dizaynı ile maksimum havalandırmayı garantileyen 90% açık yapısı, kablo yoğunluğuna dayanıklı kırılmayan özel kafesli yapısı, kabloların zarar görmesini  engelleyen patentli T tipi özel kaynak yapısı, vidasız ve somunsuz  montaj imkanı sunan patentli özel bağlantı aksesuarları, data sektörü için geliştirilmiş veri kayıplarını önleyen ve sistem performansına katkıda bulunan özel aksesuarları ve ateşe dayanıklılığı sayesinde Cablofil dünya çapında birçok veri merkezinde tercih edilmiştir.

Legrand Cablofil, ağır endüstrilerden hafif endüstrilere, topluma açık binalardan data sektörüne kadar birçok alanda güvenliği sağlıyor. Esneklik, temizlik ve bakım kolaylığıyla da kullanıcısına en ideal çözümü sunan Cablofil, ateşe dayanıklılık, Avrupa standartlarına uygunluk, ISO 9001 kalite belgesi, patentli T tipi özel kaynak yapısı, hızlı bağlantı sistemi ve vidasız montaj özellikleriyle aradığınız her şeyi tek bir üründe sunuyor.

Hassas mühendisliği ve yüksek kaliteli işlenmiş çelik teli ile Cablofil tel örgü kablo tavaları, kullanıcılarına mükemmel çözümler üretiyor. Üstün mekanik ve enerji tasarrufu sağlayan Cablofil, ticari ve endüstriyel binalar için farklı seçenekler sunuyor.

Yaşam Alanlarına İdeal Çözüm

Her türlü ortama elektrik ve mekanik açıdan adapte olabilen Kablo Taşıma Sistemleri uzmanı, ağır endüstrilerden hafif endüstrilere, topluma açık binalardan data sektörüne kadar birçok alanda güvenliği sağlıyor. Esnekliği, temizliği ve bakım kolaylığıyla da kullanıcılarına en ideal çözümü sunan, ateşe dayanıklılık, Avrupa standartlarına uygunluk, ISO 9001 kalite belgesi, patentli T tipi özel kaynak yapısı, hızlı bağlantı sistemi ve vidasız montaj özellikleriyle beğeni kazanıyor.

Sürdürülebilir Dünyaya Katkı

Dünyada en çok test edilen kablo tavası unvanına sahip olan Cablofil, çevreci yaklaşımıyla da sürdürülebilir dünyaya katkı sağlıyor. Krom içermeyen, dumanı filtreleyen bir yüzey işlemesiyle yüzde yüz geri dönüşüm özelliğine sahip. Açık yapısı sayesinde maksimum havalandırmayı garanti ederken kablo ısınmasının önüne geçerek tesislere ek enerji tasarrufu sağlıyor. Çevre dostu bina ve tesislerde sıklıkla tercih edilir, özel yapısı ve ham maddelerin özel kullanımı sayesinde geleneksel kablo tavalarına göre üretimdeki atık miktarını belirli oranlarda optimize ederek çevreye de katkı sağlıyor.

FİBERA İLETİŞİM

FİBERA FİBER OPTİK

FİBER OPTİK FİRMALARI

KABLO KANALLARI

AYDINLATMA FİRMALARI

TEST ÖLÇÜM CİHAZLARI

OTOMASYON FİRMALARI

KABLO FİRMALARI

BİLGİSAYAR BİLİŞİM FİRMALARI

ELEKTRİK ELEKTRONİK FİRMALARI

PERPA FİRMALARI

KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAKLARI

PERPA TİCARET MERKEZİ

PERPA İLETİŞİM

1 cevap

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın