Terminalsan Kablo Yüksükleri Kablo Bağları Kablo Uçları

Terminalsan Kablo Yüksükleri Kablo Bağları Kablo Uçları

Terminalsan Kablo Yüksükleri

Terminalsan Kablo Yüksükleri

Terminalsan Kablo Yüksükleri

İzoleli ve İzolesiz Kablo Yüksüğü İmalatında Türkiye’de İlk ve Tek; %100 Yerli Sermaye Terminalsan Elektrik 2009 yılında kurulmuş 2010 yılının ilk yarısında makine ve ekipmanını tamamlamak suretiyle deneme üretimlerine başlamıştır.

Deneme üretimlerinin başarılı olmasıyla 2010 yılının ikinci yarısında tam kapasite ile izoleli ve izolesiz kablo yüksüğü imalatına başlamış, kısa zamanda piyasada söz sahibi olarak bu alanda ilk ve tek olma özelliğini kazanmıştır.

Terminalsan’ın ilk amacı ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve kaliteden ödün vermeyerek yerli üretimin piyasada üst sıralara gelmesini sağlamaktır. Ayrıca Terminalsan kalitesiz ithal ürünleri piyasadan uzak tutmayı da hedeflemektedir.

Kalite Anlayışı

Terminalsan Kablo Yüksükleri

Terminalsan Kablo Yüksükleri

Son zamanlarda ülke pazarına eko serisi adı altında ürünler getirilmektedir. Bu ürünlerin bakır oranı çok düşüktür. Piyasada “Sarı” diye tabir edilir. Ürünün içerisinde pirinç malzeme ve izole bölümünde naylon yerine pvc ürün kullanılır. Terminalsan bu ürünlerle rekabet etmektedir. Terminalsan Elektrik üretmiş olduğu ürünlerde %99 oranında bakır, izole bölümünde ise naylon kullanmaktadır.

Söz konusu bu ürünler ucuz maliyetli olduğu için bazı firmalar tarafından ithal edilmekte ve piyasaya düşük fiyatlarla sürülmektedir. Oysaki bir elektrik tesis veya tesisatında kablo, şalt malzeme ve nihai sistem elemanlarının tümü en kaliteli olanlardan seçilerek bütün sistemin kaliteli hale getirildiği düşünülmektedir.

Bu yanlış düşünce ile maalesef söz konusu ürünlerdeki hassasiyet bağlantı elemanlarını seçerken gösterilmemekte ve bunun neticesinde seçilen ürünün klemens bağlantı noktalarında yanma, yangına varan zararlar ve hatta zaman zaman yaralanmalara kadar giden üzücü olaylar meydana gelmektedir.

Yapılan araştırmalar göstermektedir ki elektrik arızalarında arıza kaynağı %78 oranında bağlantı elemanlarından kaynaklanmaktadır. Terminalsan’ın kaliteden ödün vermeden üretmiş olduğu izoleli ve izolesiz kablo yüksükleri bu sorunları en aza indirecek kalitedir.Firmalar alıp sattıkları veya kullandıkları ürünlerin kalite sorgulamasını hassasiyetle yaparlarsa, üzücü ve istenmeyen olayların önüne geçilmesi konusunda da bir adım atılmış olacaklardır.

 

Terminalsan Katalog Fiyat Listesi

Perpa Şubesi

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:7 No:913 Şişli / İSTANBUL

GSM: +90 549 656 10 56 

Telefon: +90 212 297 84 33

Telefon: +90 212 297 84 02

Email: istanbul@terminalsan.com.tr

Terminalsan Perpa Kroki

Terminalsan Kroki

Fabrika

Adres: Kuzeykent Mah. Yeni Sanayi Sitesi  48.Sokak No:2 KASTAMONU

GSM: +90 542 246 27 01

Telefon: +90 366 215 25 01

Telefon: +90 366 215 25 02

Email: info@terminalsan.com.tr

ELEKTRİK MALZEME FİRMALARI

ELEKTRİK ELEKTRONİK FİRMALARI  

PERPA FİRMALARI  

ANA SAYFA

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın