Uysal Aydınlatma Rustik Ampul Lineer Aydınlatma Led

Uysal Aydınlatma

Uysal Aydınlatma

Uysal Aydınlatma

Rustik Ampul

Rustik Ampul, A19 formunda akkor lambalar parıltılı ışık beklenen taşlı bir avize için idealdir. Bununla birlikte A19 formunda kompakt florasan ve LED lambaların bir aplik için soft ışık vermesi iyi bir özelliktir.

Diğer yanda bu soft lambalar son kullanıcıların tercihi taşlı avizeler için bu ürünler kamaşma ve taşlarda parıltı meydana getirmediği için akkor filâmanlı lambaların verdiği efekti veremez.

Lineer Aydınlatma

Lineer aydınlatma, farklı tasarım şekillerine sahip olsa bile en sık üretilen, tercih edilen ya da kullanılan biçimi ile uzun dikdörtgen bir formdadır. İnce, uzun ve köşeli formu ile hemen her yere uyum sağlayabilir.

Son dere naif göründüğü için, göz odağının aydınlatma olmasını sağlamaz. Bu nedenle tasarımsal açıdan bu modeller, dekorasyonun geri kalanı ile tamamen uyumlu haldedir. Led ışıklı yapısı gereği, gözü rahatsız eden bir ışık yaymazlar.

Uysal Aydınlatma Led panel

LED Panel Bir kasa içerisine yerleştirilmiş LED modüller yardımıyla elde edilen ışığın, hemen önünde konumlandırılmış difüzör yardımıyla yayılarak ortamı homojen bir şekilde aydınlatmaya yarayan aydınlatma elemanlarına LED Panel denir.

Uysal Aydınlatma Wallwasher

Wallwasher temel olarak binaların veya bina tarzı alanların dış cephelerini aydınlatmak ve rengini değitirmek için kullanılmaktadır. Bu kullanım içerisinde çok fazla teknik alan vardır. Bu teknik alanlar alanın genişliğine göre kullanılabilir.

Uysal Aydınlatma Led Bar

Led Bar, 1 metrelik alüminyum PCB üzerine 72 adet 5730 çipli led dizilerek elde edilen bir aydınlatma ürünüdür. 1 metrelik Led Bar Güç Tüketimi : 20Watt’tır. Led Barın uygulaması kolaydır. 1 metrelik Led Bar 2 Amperlik bir trafo ile kullanılabilir.

Osram Led Ampul

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat: 5 No: 410 Şişli – İstanbul

Telefon: 0212 210 1877

Gsm: 0541 3282081

E-mail: uysalaydinlatma@gmail.com

Uysal Aydınlatma Perpa Kroki

Uysal Aydınlatma Perpa Kroki

AYDINLATMA FİRMALARI

ELEKTRİK MALZEME FİRMALARI

ELEKTRİK ELEKTRONİK FİRMALARI

PERPA FİRMALARI

PERPA TİCARET MERKEZİ

1 cevap

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın