İnter Isı Markalar

İnter Isı Markalar

İnter Isı Markalar

EGO

Rica

/
EGO

İnter Isı Markalar

CIMBALI

Cimbali Kahve makinaları 1912 yılında kurulmuştur. İlk mağazalarını 1930 yılında İtalya Milan şehrinde açmışlardır. O günden  bu yana Cimbali Espresso Kahve makinaları sektöründe lider marka olarak üretimine devam etmiştir.

Ülkemizde markası adeta ürün sınıfı olarak kabul edilip farklı markalardaki kahve makinaları bile Cimbali olarak anılmaktadır.

CLESSE NOVACOMET

İnter Isı Markalar: COUPATAN

Coupatan, zaman saatleri timer

Coupatan, zaman saatleri timer

Coupatan, zaman saatleri, timer zamanlayıcı ve programcıların imalatı için iyi bilinen bir markadır.

1996 yılında FCS grubu, doksanlı yılların ortalarında oluşturulan ve ilk olarak fotoğraf laboratuvarları için ışık anahtarları konusunda uzmanlaşmış olan Coupatan’ ı satın aldı.

Coupatan tarafından üretilen zaman saatleri, timer, zamanlayıcılar ve fırın programcı uygulamaları endüstriyel mutfak sektöründe yaygın olarak kullanılır.

İnter Isı Markalar: EGO

EGO, Merkezi Oberderdingen şehrinde bulunan E.G.O. şirketi, ev aletleri üreticileri için dünya çapında lider tedarikçi olarak bilinmektedir.

Karl Fischer tarafından 80 yılı aşkın süre önce, ilk seri üretime uygun elektrikli ısı plakası buluşuyla bu gelişmenin temel taşı atıldı. Fisher bu ürünle sadece yemek pişirmede devrim yaratıp yemek pişirmeyi kolaylaştırmadı, aynı zamanda bugüne kadar sektörün önemli yenilik liderlerinden biri olan bir şirketin temelini de oluşturdu.

Şirket günümüzde ocak ve fırın, çamaşır makinesi, kurutma makinesi ve bulaşık makinesi için gerekli olan tüm kumanda elemanlarını sağlıyor. Ev aletler için ürünlerin yanı sıra, E.G.O. restorancılık ve profesyonel çamaşır bakımı için bileşenler, sistemler ve teknolojiler, ve ayrıca tıp ve bina tekniği veya otomotiv endüstrisi için karmaşık bileşenler de tedarik ediyor.

Yurtiçinde ve yurtdışında sistematik genişleme ve çok sayıda önemli yenilikler sayesinde E.G.O. Grubu sonunda bugün bulunduğu konuma geldi:  Dünyada kabul görmüş bir şirket.

EGO bugün 16 ülkede 18 noktada üretim ve satış şirketleriyle temsil ediliyor. Şirket yaklaşık 6.000 çalışanıyla 2017 yılında 609 milyar avrodan ciro elde etti.

ECA

ELETTROBAR

ELMAT

EVCO

FAGOR

Endüstriyel Soğutma Cihazları

FARINGOSI HINGES

GASTROTOP

HONEYWELL

İNTER ISI

İNTERMO

KAWAI

MARENO

PEL

PINTOSSI RATIONAL

RICA

Sabaf

SIT

TEMPOMATIC

İNTER ISI İLETİŞİM

İNTER ISI ANA SAYFA

ENDÜSTRİYEL MUTFAK FİRMALARI

ISITMA SOĞUTMA

MAKİNE HIRDAVAT

PERPA FİRMALARI

PERPA TİCARET MERKEZİ

5 cevaplar

Trackbacks & Pingbacks

  1. Rica - Perpa dedi ki:

    […] İNTER ISI MARKALAR […]

  2. […]    İNTER ISI MARKALAR   İNTER ISI İLETİŞİM  İNTER ISI ANA […]

  3. EGO - Perpa dedi ki:

    […] İNTER ISI MARKALAR   İNTER ISI İLETİŞİM  İNTER ISI ANA SAYFA […]

  4. […] İnter Isı Markalar HONEYWELL İNTER ISI INTERMO KAWAI […]

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın