Endüstriyel Mutfak Firmaları Yedek Parçaları Ekipmanları

Endüstriyel Mutfak Firmaları Yedek Parçaları Ekipmanları

Endüstriyel Mutfak Firmaları

Endüstriyel Mutfak Firmaları

Termal Pazarlama Endüstriyel Mutfak Malzemeleriadcw
Endüstriyel Mutfak Ekipmanlarıadcw

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları restoran, cafe, bar, otel, hastane, büfe, catering gibi personel sayısı çok olan işletmelerde kullanılmaktadır. 

Perpa Ticaret Merkezi Endüstriyel Mutfak Yedek parçaları ve ekipmanlarını satan firmaların merkezidir.

Endüstriyel mutfak alanında her türlü malzeme ve ekipmanı Perpa’dan en uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Trifaze Termostatlar

Limit Termostat

Şalterler

Enerji Regülatörleri

Isı Plakası & Seren Ocak

Zaman Saati

Gazlı Ürünler

Rezistanslar

Dijital Termostatlar

Brulör

Termokupl & Termometre

Motorlar

Termometre

Duş Setleri & Ön Yıkama Grupları

Bulaşık Makinesı Yedek Parçaları

Kahve Makinesı Yedek Parçaları

Aksesuarlar

Endüstriyel Mutfak Firmaları Perpa

Rezistans, elektrik enerjisini ısı enerjisine dönüştüren direnç tellerine verilen genel isimdir. Rezistans oldukça yüksek ısılara karşı direnç gösteren bir üründür. Rezistansların içerisinde nikel, demir, krom ve alüminyum alaşımları bulunmaktadır.

Rezistans, başta ısınma teknolojisi olmak üzere ağır sanayi, tekstil, elektrikli ev aletleri, termostatlar gibi alanlarda oldukça önemli bir yere sahiptir. Kullanılan malzemeye ve kullanım alanına göre çeşitlere ayrılan rezistanslar, gelişen teknoloji ile birlikte farklı alanlarda kullanılmaya başlanmıştır. Örneğin aynalara ısı verilmesiyle beraber rezistanslı aynalarda buharlaşma gibi bir sorun yaşanmamaktadır.

Termostatlar

Termostatlar, ısıtıcı ve soğutucu sistemlerde sıcaklığın istenilen derecede tutulmasını sağlayan aletlerdir. Termostatlar genel olarak ısıtma ve soğutma sistemleri olarak ikiye ayrılır. Kombine termostatlar ısıtıcı ve soğutucu sistemlerde kullanılabilir.

Fırın Yedek Parçaları

Endüstriyel fırınları mükemmel pişirme deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılar için özenle üretilen ve kullanıcı ihtiyaçları analiz edilerek tasarlanan cihazlardır.

Izgara Yedek Parçaları

Türk mutfağının yemek kültürü çok geniştir ve et yemekleri Türk mutfağının temel yapı taşıdır.

Et yemekleri yöreden yöreye değişmekle birlikte, pişirme türüne göre hatta tek bir etin farklı şekillerde pişirilmesine göre farklılık göstermektedir.

Tüketiciler tarafından çok rağbet edilen et ve et yemeklerinin işletmenizde lezzetli bir şekilde pişirilmesi önemlidir.

Izgara kullanarak birbirinden leziz et yemekleri pişirmek çok kolay. Kaliteli ve kullanışlı endüstriyel ızgara, döküm ızgara, gril plate, kömürlü ızgara, lavataşlı ızgara ve salamander ızgara yedek parçaları.

Limitörler, Gaz Valfleri, Enerji Regülatörü, Isı Plakaları, Seran Ocakları, Timer, Şalterler, Termometreler, Dijital Termostatlar, Duş Setleri, Yıkama Grupları, Brülörler, Yıkama Motoru, Lamba, Duş seti tabancası, Gaz Aksesuarları, Pompa çarkı, Termostatik emniyet ventili, Durulama pompası, Senkron motor, Korunaklı tuşlama kartı, Piezo çakmak, Kahve makinesi yedek parçaları, Bulaşık Makinesi yedek parçaları,

13 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın