Yüksel Mansur Kılınç Perpa'yı Ziyaret Etti

Yüksel Mansur Kılınç Perpa’yı Ziyaret Etti

CHP 2. Bölge Milletvekili Adayı Yüksel Mansur Kılınç Perpa’yı Ziyaret Etti.

A Blok Başkanı Hasan Sezgin ve Yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Yüksel Mansur Kılınç, Yönetim Kurulu üyeleri ve Perpalılarla sohbet etti.

Yüksel Mansur Kılınç Perpa'yı Ziyaret Etti

Yüksel Mansur Kılınç Perpa’yı Ziyaret Etti

Yüksel Mansur Kılınç, ”Hem aynı mahalleli olmaktan, hemde İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ndeki çalışmalardan dolayı Perpa’nın sorunlarını yakından biliyorum, Meclise gittiğimizde her türlü sorunlarınız için yanınızda olacağım” dedi.

Yön Radyo Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Mansur Kılınç İstanbul 2. Bölge 5. sıradan milletvekili adayı oldu.

CHP 1 Kasım 2015 genel seçimlerinde İstanbul 2. Bölge’den 8 milletvekili çıkarmıştı.

Yüksel Mansur Kılınç

Yüksel Mansur Kılınç

Yüksel Mansur Kılınç

1961 İstanbul doğumlu olan Yüksel Mansur Kılınç, Pertevniyal Lisesi’nden mezun oldu.

Kılınç, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü’ndeki üniversite eğitimi sırasında siyasetle 70’li yılların siyasi atmosferi içinde tanıştı.

Yüksel Mansur Kılınç

Yüksel Mansur Kılınç

AKTİF SİYASETTE 30 YIL

1989-1994 SHP Beyoğlu İlçe Başkanlığı, 1999-2004 İstanbul Büyükşehir Belediyesi CHP Grup Başkan Vekilliği,     2012-2014  CHP İstanbul İl Başkan Yardımcılığı  görevlerinde bulundu.

23 YILLIK BAĞIMSIZ YAYINCILIK MÜCADELESİ

1994 yılında Yön Radyo’nun kuruluşunu gerçekleştiren Yüksel Mansur Kılınç, 2013 yılında ise yonhaber.com haber sitesini kurdu. Kılınç, Yön Radyo ‘nun kuruluşundan bu yana bağımsız yayıncılık mücadelesini ödün vermeden sürdürüyor.

Yüksel Mansur Kılınç

Yüksel Mansur Kılınç

ADALET YÜRÜYÜŞÜNDE SES GETİREN RÖPORTAJ

Adalet Yürüyüşüne katılan ve yürüyüşün gün gün canlı olarak yayınlanmasını sağlayan Kılınç, yürüyüşün 22. gününde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile özel röportaj gerçekleştirmiş, bu röportaj Yön Radyo ile birlikte 20 yerel radyoda eş zamanlı olarak yayınlanmıştı.

MEDYA ÖRGÜTLÜLÜĞÜNDE ÖNCÜLÜK

Halen Yön Radyo’da Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Kılınç,  medya örgütlülüğü alanında yurtiçi ve yurtdışında önemli çalışmalar yaptı.

Radyo Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği (RATEM) ‘nin kurucuları arasında yer alan Kılınç, RATEM Başkan Yardımcılığı yaptı.

‘Asya’nın Davosu’ olarak bilinen ve her yıl Çin’de yapılan Bo’ao Forumu’nda 3 yıl üst üste medya alanında Türkiye’yİ temsil eden Kılınç, Asya Medya İşbirliği Örgütü’nün de kurucuları arasında yer almaktadır.

RADYO TELEVİZYON DÜNYASINDA BİR  İLK

Yüksel Mansur Kılınç, Yön Radyo Yönetim Kurulu Başkanı olarak Türkiye Gazeteciler Sendikası ile Yön Radyo arasında yapılan Toplu İş Sözleşmesine imza atarak Türkiye radyo –tv dünyasında bir ilki gerçekleştirdi.

Kılınç aynı zamanda Türkiye Gazeteciler Cemiyeti üyesi

ULUSLARARASI ALANDA SİYASİ GÖZLEMCİLİK

Ekim 2012’de yapılan ve Hugo Chavez’in son seçimi olan Venezuela Devlet Başkanlığı seçimlerine uluslararası resmi gözlemci olarak katılan Yüksel Mansur Kılınç, Ekim 2017’de yapılan Çin Komünist Partisi (CKP) 19. Ulusal Kongresine de resmi davetli olarak katılmıştı.

TOPLUMUN HER KESİMİYLE İÇ İÇE…

30 yıldır aktif siyasetin içinde yer alan Yüksel Mansur Kılınç, toplumun tüm kesimleriyle buluşmayı, halkın içinde halk ile birlikte siyaset yapmayı öncelemektedir.

PERPA HABERLERİ   PERPA FAALİYETLER    ANA SAYFA   PERPA İLETİŞİM    PERPA