Vali ve Belediye Başkanı Perpa Ziyareti

Vali ve Belediye Başkanı Perpa Ziyareti

İSTANBUL VALİSİ SAYIN HÜSEYİN AVNİ MUTLU, BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SAYIN KADİR TOPBAŞ VE ŞİŞLİ KAYMAKAMI SAYIN SALİH IŞIK PERPAMIZI ZİYARET ETTİLER

İstanbul Valisi Hüseyin Avni MUTLU, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir TOPBAŞ  ve Şişli Kaymakamı  Salih IŞIK, 06 Mayıs 2014 Perşembe günü A Blok 14. Kat  Konferans salonunda Perpa esnafı ile  kahvaltıda biraraya geldi.
Kahvaltıda konuşma yapan Başkanımız Hasan SEZGİN  Perpa’nın imar planları hakkında sıkıntılarını dile getirdi. Başkanımızın konuşmasının ardından Sayın Kadir TOPBAŞ ve Hüseyin Avni MUTLU konuşmalarını gerçekleştirdiler.
Perpa Esnafına seslenen İBB Başkanı Sayın Kadir TOPBAŞ konuşmasında ;  “(Perpa’yla ilgili) Bilmediğim detayları öğrendim. Burada bir kaygıya düşüldüğünü gördüm, üzüldüm. Tasvip etmediğiniz kararların size bir baskı olarak kullanıldığını hissettim. Bundan sonraki süreç daha farklı çalışacak” dedi. Perpa’nın A ve B blok yönetim kurulu üyeleri ve yetkililerle birlikte esnaf ve vatandaşların da katılabileceği açık toplantı önerisinde bulunan Topbaş “Burasıyla ilgili kararları buradaki insanlar verir. Buraya bir rant anlamında bakamayız. Perpa’dan gelir sağlarız bakış açısıyla bakmadığımızı bilmenizi isterim” dedi..
Akabinde Kazan Dairesine inilerek ,  A Blok Isıtma – Soğutma Sistemimizin açılışını gerçekleştirdiler.

 

PERPA HABERLERİ    PERPA FAALİYETLER   PERPA TİCARET MERKEZİ   İLETİŞİM

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir