Süleyman Soylu Perpa’yı Ziyaret Etti İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 29 Mayıs Çarşamba günü Perpa’yı ziyaret etti. Perpa Ticaret Merkezi B Blok Mithat Yümlü Konferans Salonu’nda Perpalılar ile bir araya gelen Soylu ülkede genel durumu değerlendirerek Perpalıların sorularını yanıtladı.

Süleyman Soylu Perpa’yı Ziyaret Etti

Süleyman Soylu Perpa'yı Ziyaret Etti

Süleyman Soylu Perpa’yı Ziyaret Etti

Perpa 8. Kat girişinde Perpa A Blok Başkanı Hasan Sezgin, Perpa B Blok Başkanı Hacı Demir, Yönetim Kurulu üyeleri ve kalabalık bir vatandaş topluluğu tarafından karşılanan Süleyman Soylu, Perpalılarla sohbetin ardından esnaf ziyaretinde bulundu.

Perpa A Blok Başkanı Hasan Sezgin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya Perpa’ya hoşgeldiniz diyerek, ”Bugün İstanbul’un fethinin 566. yıldönümü, hepimize hayırlı olsun. Sayın Bakanım biz aslında İstanbul’un 40. ilçesiyiz, İstanbul’un bir çok ilçesinden fazla seçmenimiz var, bu yüzden bize İstanbul’un 40. ilçesi derseniz memnun oluruz” Dedi.

Hasan Sezgin, ” Perpa’nın sorunları var ama bugün bunları anlatmayacağız, müsait olduğunuz bir zamanda makamınızda sorunlarımızı arzetmek isteriz,  bir kahvenin40 yıl hatırı vardır, ramazandan dolayı bunu yapamıyoruz, bayramdan sonra sizi Perpa’da ağırlamak isteriz” Dedi.

Perpa B Blok Başkanı Hacı Demir, ”İçişleri Bakanımızı Perpa’da ağırlamanın mutluluğu içerisindeyiz, Bakanımızın Perpa’ya yakın ilgisi var bir çok defa Perpa’yı ziyaret ettiler, bu yakın ilgisi bizi mutlu ediyor, kendisine teşekkür ediyor ve Perpa’ya hoşgeldiniz diyorum”  Dedi.

Bakanımız, neler konuştu, neler soruldu? ayrıntılar geliyor…

PERPA HABERLERİ   

PERPA FAALİYETLER   

PERPA ANA SAYFA  

PERPA İLETİŞİM

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir