Suat Sandalcı Perpa Ziyareti FM Expo İstanbul Fuarı

Suat Sandalcı Perpa Ziyareti

Suat Sandalcı Perpa Ziyareti

Suat Sandalcı Perpa Ziyareti

FM EXPO İSTANBUL Fuar Proje Genel Koordinatörü Suat Sandalcı Başkanımız Hasan SEZGİN’i ziyaret etti.

Türkiye TesisYönetim sektörünün önde gelen ulusal ve uluslararası kurumsal firmalarının biraraya gelerek kurdukları Tesis Yönetim Derneği (TRFMA) ve Demos Fuarcılık , “FM EXPO İSTANBUL Tesis Yönetim Fuarı” ve ” TRFMA Türkiye Tesis Yönetim Konferansı”düzenlendi.

Suat Sandalcı Perpa Ziyareti

Fuar Proje Genel Koordinatörü Suat SANDALCI Başkanımız Hasan SEZGİN’i ziyaret ederek, Perpa esnafının FM EXPO İSTANBUL fuarlarında yer almaları için birlikte yapılabilecek ortak çalışamalar görüşüldü ve işbirliği  sağlandı.

DEMOS Fuarcılık, Perpa Yönetimine ilerleyen fuar takviminde ücretsiz stand sunarak ve  Perpa esnafına ziyaretler düzenleyerek FM EXPO İSTANBUL’un kapılarını Perpa’ya açmayı hedeflemektedir.

Yöneticiliğimiz 3-6 Nisan 2019 tarihinde organize edilen Fuar’a katılım sağlayarak PERPA adını daha fazla kişi ile buluşturacaktır.  Fuar detayı ve katılım gerçekleştirmek isteyen firmalar için, DEMOS Fuarcılık tarafından en yakın zamanda PERPA 8. Katta stand kurulacaktır.

Detaytlı Bilgi ; http://fmexpoistanbul.com/

Tesis Yönetim Derneği (TRFMA) tarafından 3-6 Nisan 2019 Tarihlerinde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi‘nde “TRFMA Türkiye Tesis Yönetim Konferansı” da düzenlenecektir.

Türkiye Tesis Yönetim Sektörünün en büyük  kurumsal ulusal ve uluslararası  firmaları bir araya gelerek, 2017 yılı sonunda sektöre büyük bir ivme ve güç kazandıracak olan, Tesis Yönetim Derneğini (TRFMA) kurdular.

FM Istanbul Fuarı ve TRFMA Türkiye Tesis Yönetim Konferansı, Demos Fuarcılık ve Tesis Yönetim Derneği TRFMA tarafından düzenlenmektedir.

Demos Fuarcılık, 1993 yılından bu güne Türk Fuar Sektöründe birçok yeniliğe imza atmış bir Fuar Organizasyon Firmasıdır…

Rekabetçi ve Sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan yönetici kadrosunun profesyonelliği, çalışan ekibin disiplinli ve programlı çalışma planı ile organizasyonda ki başarı çıtasını devamlı olarak yükseltmektedir.
Ayrıca farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamayı hedefleyen, dünyada ve Türkiye`de “İLK” lere imza atan Demos Fuarcılık; Ar-Ge çalışmalarına verdiği önemi, saha çalışmalarındaki tecrübeli adımları, firma bünyesindeki beyin fırtınalarını, katılımcı firmaları ile paylaşması neticesinde, Türk Fuar Sektöründe, markalaşma sürecindeki ciddi mesafeler kat etmiş durumdadır.

Tesis Yönetim Derneği (TRFMA) tarafından 03 – 06 Nisan 2019 Tarihlerinde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezinde “TRFMA Türkiye Tesis Yönetim Konferansı” da düzenlenecektir.

Türkiye Tesis Yönetim Sektörünün en büyük kurumsal ulusal ve uluslararası firmaları bir araya gelerek, 2017 yılı sonunda sektöre büyük bir ivme ve güç kazandıracak olan, Tesis Yönetim Derneğini (TRFMA) kurdular.

FM Istanbul Fuarı ve TRFMA Türkiye Tesis Yönetim Konferansı, Demos Fuarcılık ve Tesis Yönetim Derneği TRFMA tarafından düzenlenmektedir.

PERPA HABERLERİ    PERPA İLETİŞİM   PERPA TİCARET MERKEZİ

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın