Perpa Fenerbahçeliler İftarı Ebruli Restaurant’ta Yapıldı

Perpa Fenerbahçeliler İftarı

Perpa Fenerbahçeliler İftarı

Perpa Fenerbahçeliler İftarı 2019

Perpa Fenerbahçeliler bu kez iftar için buluştular. Perpa Fenerbahçeliler 22 Mayıs Çarşamba günü Perpa Ebruli Restaurant’ta gerçekleşen iftar yemeğinde bir araya geldiler.

Perpa Fenerbahçeliler İftarı 2019

Perpa Fenerbahçeliler İftarı 2019

Perpa Fenerbahçeliler, Gelecek senelerde UEFA’ya katılabilmek için mali koşulları yerine getirmesi gereken Fenerbahçe Spor Kulübü’nün “Fener Ol” kampanyasına destek vermek amacıyla bir dizi çalışma başlattılar. Fenerbahçe Spor Kulübü’ne maddi destek sağlamayı amaçlayan ‘Fener Ol’ kampanyasına, Perpa’daki Fenerbahçeliler 3 toplantı sonrası iftar yemeğinde bir araya geldiler.

Perpa Ebruli Restaurant’ta düzenlenen iftar yemeğine, Perpa A Blok Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Sezgin, PERSİAD Başkanı Yücel Kayar, Kanal Ekonomi İcra Kurulu Başkanı Mehmet Gözcü’nün katılımının yanı sıra Perpalı iş insanları da yoğun ilgi gösterdiler.

Perpa Fenerbahçeliler İftarı 2019

Perpa Fenerbahçeliler İftarı 2019

Perpa’daki Fenerbahçelilerin bir araya gelmesi amacıyla yürütülen çalışmaların bir parçası olarak yapılan iftara çok sayıda Perpalı katıldı. İftar programını gerçekleştirenlerden Bayram Erat, iftara katılanlara yaptığı teşekkür konuşmasında, “Perpa’da 25 bin çalışan var ve Türkiye’de de 30 milyon Fenerbahçeli’nin olduğunu varsayarak, 7 bin civarında Perpalı Fenerbahçelinin olduğunu tahmin ediyoruz.

Bunların içinden beş yüz kişiyi bile harekete geçirebilirsek burada bir sinerji oluşacaktır. ‘Fener Ol’ kampanyasında 100 bin TL üzerinde bir para toplanması halinde de Başkan Ali Koç’u Perpa’ya getirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Erat, konuşmasının sonunda Perpa’daki çalışmalara destek verdiklerinden dolayı Muzaffer Kutlu ve Aydın Kumru’ya da teşekkürlerini iletti.

Fenerbahçeliler İftar

Yemek sonrasında yapılan açıklamada, Perpa ve Fenerbahçeliler iş birliğinde yürütülen çalışmaların devam etmesine karar verildi. İftar yemeği, toplu fotoğraf çekimlerinden sonra sona erdi.

Fenerbahçe Spor Kulübü, ‘Fener Ol’ adı altında destek kampanyası başlattı.

Bugüne kadar hiç denenmemiş bir kitlesel kaynak oluşturma çabası içinde bulunarak bir kampanya başlatan Spor Kulübü’ne, Perpa Fenerbahçelilerden de destek gecikmedi.

Fenerbahçe İftar

Perpa A Blok Yönetim Kurulu Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantı ile Perpa’da çalışan Fenerbahçeliler bir araya gelerek ‘Fener Ol’ kampanyasına destekte bulunmak için karar aldı.

Perpa A Blok Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Sezgin, Fenerbahçe toplantılarının her Perşembe gerçekleştirileceğini belirterek, “Bugün 30 kişiydik ancak gelecek hafta 150 kişi olarak büyümeyi hedefliyoruz. Toplantılarımız Fenerbahçe sağlam bir finansal yapı kazanana kadar devam edecektir” dedi.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir