Perpa B Blok’tan İade-i Ziyaret

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Başkanı Merhum Mithat Yümlü’nün vefatından sonra yeni seçilen başkan ve yönetim kurulu üyeleri Perpa A Blok yönetimine iade-i ziyarette bulundular.

Perpa B Blok’tan İade-i Ziyaret

Perpa B Blok'tan İade-i Ziyaret

Perpa B Blok’tan İade-i Ziyaret

B Blok Yönetiminin ziyaretine A Blok Başkanı Hasan Sezgin, Başkan Yardımcıları Erol Ergel, Cengiz Özcan Yönetim kurulu üyeleri Nazım Erdemir, Kemal Gaygusuz, Mert Kızıltepe, Denetim Kurulu Üyemiz Fatih Oğuz ve Genel Müdürümüz Serkan Düzenli katıldılar.

Perpa B Blok Yönetiminden Başkan Hacı Demir, Yönetim Kurulu üyeleri Erarslan Alkılıç, Osman Arman, Harun Solakoğlu, Mustafa Saim Yıldırım, Denetim Kurulu Üyeleri Aslı Arslan, Mehmet Aslan, Asiye Mallı katıldılar.

Perpa B Blok'tan İade-i Ziyaret

Perpa B Blok’tan İade-i Ziyaret

Başkan Hasan Sezgin, ”Geldiğiniz için teşekkür ediyorum, Yeni yönetime başarılar diliyorum, Mithat Başkan aramızdan ayrıldı,  Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun” dedi.

Sezgin, ”Mithat Yümlü Perpa’ya çok şeyler kattı, ben kendisinden çok şeyler öğrendim,  7-8 yıl beraber çalıştık, kavgalarımız oldu, bağrışmalarımız oldu, Mithat Yümlü’nün yerini doldurmak zor, bu açıdan işiniz çok zor, sizlere tekrar başarılar diliyorum” dedi.

Perpa B Blok Başkanı Hacı Demir, ”Başkan Mithat Yümlü’nün hastalığı ve vefatı sırasında yakın ilginiz ve Perpa’ya yakışır bir biçimde düzenlenen cenaze töreni sırasında verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ediyoruz, Oluşturduğumuz yeni yönetim kuruluna destek verdiniz bunun içinde bie kez daha teşekkür ediyoruz” dedi.

Başkan Hacı Demir, ”İki Blok Yönetimini ayrı gayrı görmüyorum, ufak tefek sorunlarımız var fakat bunların hepsi diyalogla, yakın ilişkilerle aşılacaktır. Zaman zaman karşı gibi görünmesine rağmen iki bloğun menfaatleri ortaktır. Sorunlarımızı diyalogla, birbirimizin hak hukukuna riayet edecek şekilde çözeceğimize inancım tamdır.” dedi.

Hacı Demir, ” Geldiğimiz günden bu yana iki blok yönetimi olarak uyumlu bir şekilde çalışıyoruz, Valilik, Kaymakamlık ziyaretlerini birlikte yaptık, Kaymakamımızla kahvaltıyı da birlikte organize ettik, dışarıdaki temsilleri azami ölçülerde birlik ve dayanışma duygusuyla beraber yapmaya çalışıyoruz” dedi.

Hacı Demir, ”Bloklarımız arasında sanal bir çatışma bekleyenler içinde birlikte çalışarak hayalkırıklığı yarattık, bu adımları olumlu buluyoruz ve sürdüreceğiz, sorunlarımızı hiç bir meseleye mahal vermeden direkt diyalogla çözeceğiz”dedi.

Görüşmenin tamamını alttaki videodan takip edebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir