Ali Fuat Türkel Perpa’yı Ziyaret Etti

Yeni Şişli Kaymakamı Ali Fuat Türkel Perpa’yı Ziyaret Etti. Kaymakam İdris Akbıyık’ın Hakkari Valisi olarak atanmasından sonra Şişli Kaymakamlığına tayin edilen Ali Fuat Türkel ilk ziyaretlerinden birini Perpa Ticaret Merkezi’ne yaptı.

Ali Fuat Türkel Perpa Ziyareti

Ali Fuat Türkel Perpa Ziyareti

Ali Fuat Türkel Perpa’yı Ziyaret Etti

Perpa A Blok Başkanı Hasan Sezgin, B Blok Başkanı Hacı Demir ve iki blok yönetim Kurulu üyeleri tarafından Perpa girişinde karşılanan Şişli Kaymakamı Ali Fuat Türkel Perpa Koçi Restaurant’ta kahvaltıda ağırlandı.

Ali Fuat Türkel Perpa Ziyareti

Ali Fuat Türkel Perpa Ziyareti

Kaymakamımızla Kahvaltı

Kahvaltıda Başkanlar Hasan Sezgin ve Hacı Demir’in konuşmalarından sonra söz alan Kaymakam Ali Fuat Türkel, Kendisini tanıtarak daha önce görev yaptığı yerleri anlattı.

Ali Fuat Türkel Perpa Ziyareti

Ali Fuat Türkel Perpa Ziyareti

Türkel, ”Göreve başladıktan sonra bizi ilk ziyaret edenler Perpa Yönetimleri oldu, Ben aslen İstanbullu değilim, askerlik dönemimde dört ay İstanbul’a misafir oldum, o zamanlar Perpa daha yeni yapılıyordu, şimdiye kadar gelip içini görmemiştim fakat kaderde Şişli’de kaymakamlık yapmak da varmış, burada sizlerle beraber birlikte çalışacağız” dedi.

Ali Fuat Türkel Perpa Ziyareti

Ali Fuat Türkel Perpa Ziyareti

Türkel,”Perpa Ticaret Merkezi, 25 bin çalışanı 5 bin dükkan, 7 bin mükellefiyle Perpa, adı konmamış bir Dünya Ticaret Merkezidir, Perpa Dünya Ticaret Merkezi dersek yanlış söylemiş olmayız” dedi.

Türkel, ”İstanbul Türkiye ekonomisinin büyük bir bölümünü üreten Dünya kenti, Mega Kent, bugün 120 ülkeden daha büyük olan Türkiye’nin gözbebeği bir şehirdir’ Dedi.

”Bir toplumda toplumların huzurunu sağlayan şey çarşıdır, ekonomidir, derlerki, gün bir öğün üç, dolaysıyla ekonominin çarklarının hızlı dönmesi ve çarşının istikrarlı olması gerekir” dedi.

Türkel,”Perşembe Pazarı, Perpa Ticaret Merkezi, özellikle, elektrik elektronik, hırdavat alanında fiyatların oluştuğuTürkiye’nin kalbidir” dedi.

Robotzade’ye Plaket

Robotzade Firmasına Plaket

Robotzade Firmasına Plaket

Kahvaltıdan sonra, Japonya’da robot yarışmasında dereceye giren tek yabancı firma olan Perpa’daki Robotzade firmasına Kaymakam Türkel tarafından başarılarından dolayı plaket verildi.

Başkan Hasan Sezgin’den Plaket

Perpa A Blok Başkanı Hasan Sezgin, Kaymakam Türkel’e günün anlam ve önemini belirten, Büyük Millet Meclisi’nin tasvir edildiği bir plaket takdim etti. Şişli Kaymakamı Türkel, Plaket için teşekkür ederken kendisinin Ankaralı olmasından dolayı ayrı bir anlamının olduğunu belirtti.

Hasan Sezgin, Türkel'e Plaket

Hasan Sezgin, Türkel’e Plaket

Başkan Hacı Demir’den Perşembe Pazarı Kitabı

Perpa B Blok Başkanı Hacı Demir, Merhum Başkan Mithat Yümlü’nün döneminde hazırlanan, Perşembe Pazarı adlı kitabı Kaymakam Türkel’e hediye etti.

Başkan Hacı Demir'den Perşembe Pazarı Kitabı

Başkan Hacı Demir’den Perşembe Pazarı Kitabı

Şişli Kaymakamı Türkel, kahvaltıdan sonra A ve B Blok Yönetimlerini ziyaret ederek Perpa Ticaret Merkezi esnafıyla tanıştı. Türkel, Yönetim ve esnaf ziyaretlerinden sonra ziyaretlerinden Başkan Hasan Sezgin ve Hacı Demir tarafından uğurlandı.

Perpa A Blok Ziyareti

Perpa A Blok Ziyareti

Ali Fuat TÜRKEL Kimdir

1965 tarihinde Ankara İli, Ayaş İlçesinde doğdu. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. Kaman Kaymakam Vekilliği ile vazifesine başlayan Ali Fuat TÜRKEL sırasıyla, Mecitözü Kaymakam Vekilliği, Şereflikoçhisar Kaymakam Vekilliği yaptıktan sonra Doğanşar Kaymakamlığı, Sason Kaymakamlığı, Mahmudiye Kaymakamlığı, Araklı Kaymakamlığı, Hayrabolu Kaymakamlığı, Altındağ Kaymakamlığı ve Bafra Kaymakamı olarak görev yapmıştır.
17 Aralık 2018 tarihinden itibaren Şişli Kaymakamlığı görevini yürütmekte olan Ali Fuat TÜRKEL, evli ve üç çocuk babasıdır.
Süleyman Soylu Perpa'yı Ziyaret Etti
Şişli Kaymakamı İle İftar

Şişli Kaymakamı İle İftar

/
Şişli Kaymakamı İle İftar Perpa Ticaret Merkezi A…
Şişli Kaymakamı Ali Fuat Türkel Ziyareti

Şişli Kaymakamı Ali Fuat Türkel Ziyareti

/
Şişli Kaymakamı Ali Fuat Türkel Ziyareti Şişli…
3 cevaplar

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] Kaymakamlığı görevini yürütmekte olan Ali Fuat TÜRKEL, evli ve üç çocuk babasıdır. Ali Fuat Türkel PERPA HABERLERİ    PERPA FAALİYETLERİ   PERPA TİCARET MERKEZİ Şişli […]

  2. […] A Blok Konferans Salonu’nda yapılan imza törenine Şişli Kaymakamı Ali Fuat TÜRKEL, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent YAZICI, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı […]

  3. […] Kaymakamlığı görevini yürütmekte olan Ali Fuat TÜRKEL, evli ve üç çocuk babasıdır. Ali Fuat Türkel PERPA HABERLERİ    PERPA FAALİYETLERİ   PERPA TİCARET MERKEZİ Şişli […]

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın