Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri

Özel Tanı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

 

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri

Özel Tanı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, 2007 yılında özel eğitime ihtiyaç duyan çocuk ve gençlerimize yönelik eğitim vermek amacıyla kurulmuştur.

400 m2 lik kapalı alanlı eğitim merkezimizde gerekli tüm eğitim öğretim materyalleri, fizyoterapi odası, bireysel sınıflar, küçük yaş odası ve grup sınıflarımız ile eğitim kurumlarında olması gereken tüm fiziki şartlar (Yangın merdiveni, erken uyarı sistemi) sağlanmıştır.

Kurumumuz bünyesinde çalışan ve öğrencilerimizin bireysel gelişimlerini herşeyden önde tutan psikolog, pedagog, özel eğitim öğretmenleri, çocuk gelişimi öğretmeni ve fizyoterapistimizle öğrencilerimiz ve ailelerine hizmet verilmektedir.

Özel Tanı Özel eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, kuruluş amacı olan özel eğitime muhtaç özel çocuk ve gençlerimizi, bağımsız ve topluma yararlı bireyler olarak yetiştirmek için çalışlamalarına devam etmektedir.

Hatice Mersin

Eğitim Programlarımız:

Özel eğitim programlarımız; Yaygın Gelişimsel Bozukluklar, Özel Öğrenme Güçlüğü (Disleksi)
Zihinsel Engelliler, Dil ve Konuşma Bozuklukları, Down Sendromu, Bedensel Engelliler, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, Davranış Bozuklukları, Okula Uyum Sorunları, Sosyal ve Duygusal Gelişim.

Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezimizden, Otizm, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, Davranış Bozuklukları, Okula Uyum Sorunları, Sosyal ve Duygusal Gelişim, Zihinsel Engelliler, Öğrenme Güçlüğü, Down Sendromu, Bedensel Engelliler, Özel eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri, Aile eğitimi konularında destek alabilirsiniz.

Kurumumuzda yapılan testler

Özel Tanı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezimizde özel çocuklarımız için çeşitli testler yapılmaktadır. Bunlar,  0-6 Yaş gelişimsel değerlendirme, Denver II, AGTE, Gestalt, Gesell, Peabody, Burdon testleridir. Bu testler hakkında detaylı bilgileri testler sayfamızda bulabilirsiniz.

Sitemiz

Özel Tanı Özel Eğitim Merkezi sitemizde, özel çocuklara ait tüm bilimsel bilgilere ulaşabilirsiniz. Her sorun hakkında detaylı bilgiler mevcuttur. Bizden destek isterseniz, her an yanınızda olmaya hazırız. İstediğiniz zamanda, saatte, mail atarak, çok acil ise whatsapp telefonumuza mesaj atarak bilgi alabilirsiniz.

Sitemizdeki tüm bilgiler sizleri aydınlatmak amaçlı olup tedavi niteliğinde değildir. Doktorunuza danışmadan, internetten bulduğunuz hiç bir bilgiyi çocuğunuzu tedavi etme amaçlı olarak kullanmayınız.

Bizi mutlaka arayın, her sorununuza, samimiyetle ve en kısa zamanda yanıt vereceğiz. Çocuklar geleceğimizdir. Özel Çocuklar, güzel geleceğimizdir. Sakın kulaktan dolma bilgilerle sorunlarınızı çözmeye çalışmayın. Arayın yardımcı olalım.

Özel Tanı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi sitesinde yazılan yazılardan yola çıkarak uygulanan tedavilerden doğacak aksaklıklardan sorumlu tutulamaz. Bu sitenin tüm içeriği Tanı Özel Eğitim Merkezi tarafından hazırlanmıştır. İzinsiz kopyalanamaz, çoğaltıp dağıtılamaz ve yayınlanamaz. Tüm hakları saklıdır.

Kurumumuz   Ana Sayfa    İletişim    Özel Eğitim ve Rehabilitasyon

Özel Tanı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Talatpaşa Mah. Emirgazi Cad. Zümre Sk No:2/2 Kağıthane – İstanbul

PERPA HABERLERİ    PERPA TİCARET MERKEZİ   PERPA İLETİŞİM

25 cevaplar
« Daha Eski Yorumlar

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] Kurumumuz   Ana Sayfa    İletişim    Özel Eğitim ve Rehabilitasyon […]

  2. […] Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri […]

  3. […] Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri […]

  4. […] Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri […]

« Daha Eski Yorumlar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın