Mapfre Sigorta Perpa Acentesi Mühendislik İşyeri Nakliyat

Mapfre Sigorta Perpa Acentesi Mühendislik İşyeri Nakliyat Sigortaları

Bilgin Sigorta Mapfre Sigorta Perpa Acentesi

Mapfre Sigorta Perpa Acentesi

Mapfre Sigorta Perpa Acentesi

Kurumsal

Mühendislik Sigortaları

İnşaat Tüm Riskler Sigortası

Montaj Tüm Riskler Sigortası

Elektronik Cihaz Sigortası

Makine Kırılması Sigortası

Mapfre Sigorta İşyeri Sigortaları

Ticari Paket Sigortası

Emniyeti Suistimal Sigortası

Taşınan Para Sigortası

Ofisim Sigortası

Süper Kobim Sigortası

Nakliyat Sigortaları

Nakliyat Emtia Sigortası

Kıymet Sigortası

Yurt İçi Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası

Tekne Sigortaları

Yat Sigortası

Tekne ve Makine Sigortası

Tekne İnşaat Sigortası

Marina İşletenleri Sorumluluk Sigortası

Mapfre Sigorta Sorumluluk Sigortaları

Sorumluluk Sigortaları

Zorunlu Sorumluluk Sigortaları

Diğer Sigortalar

Özel Riskler Sigortaları

Seyahat Sigortaları

Tarım Sigortaları

Bireysel

Sağlık

Oto

Konut

Ferdi Kaza

Hayat

Ulusal Güç, Uluslararası Uzmanlık!

1948 yılında, Türkiye Kredi Bankası A.Ş. ve dönemin bazı girişimcileri tarafından kurulan T.GENEL SİGORTA, 1975 yılında Çukurova Holding bünyesine katılmıştır.

2007 yılında, İspanya ve Güney Amerika’nın en büyük sigorta grubu olan MAPFRE’nin, Çukurova Holding hisselerinin %80’ini alarak şirketin hâkim ortağı olmasının ardından, Nisan 2009 tarihinden itibaren MAPFRE GENEL SİGORTA; Ekim 2016 tarihinden itibaren de MAPFRE SİGORTA unvanı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bugün itibarıyla, MAPFRE INTERNACIONAL’ın MAPFRE SİGORTA ortaklık yapısındaki payı % 99,75‘dir.

Ardından getirdiği bir dizi yenilikçi yaklaşımla Türkiye Sigortacılık Sektöründe değişimin ve dinamizmin yeni yüzü olan MAPFRE SİGORTA, geçmişten bugüne getirdiği 72 yılı aşkın deneyimi ve uluslararası gücüyle, Türk ekonomisine olan katkılarını devam ettirmektedir.

MAPFRE SİGORTA, sahip olduğu yaygın profesyonel acente ağı aracılığı ile tüm sigorta branşlarında hizmet vermekte ve geniş reasürans kapasitesi, mali gücü, yüksek hasar ödeme kabiliyeti ve hasar ödeme hızı sayesinde sektördeki en güçlü ve en güvenilir kuruluşlar arasında yer almaktadır.

MAPFRE SİGORTA, ödenmiş sermayesi ve özkaynak büyüklüğü ile Türk sigorta sektörünün en güçlü şirketleri arasında yer almaktadır. Ödenmiş sermayesi 350 milyon TL olan MAPFRE SİGORTA, Fitch Ratings tarafından AA+(TUR) finansal güçlülük notu ile derecelendirilmektedir. Ayrıca, şirketimizde 2005 yılından bugüne dek, müşteri ihtiyaçlarının karşılanması ve memnuniyetinin sağlanmasından hareketle ürün ve hizmet kalitemizi ve güvenilirliğimizi yönetmeye yardımcı olmak amacıyla, uluslararası denetim ve belgelendirme kuruluşları tarafından belgelenen ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi uygulanmaktadır.

2019 yılı itibariyle de, müşteri şikayetlerinin ele alınmasına ilişkin yönergeler içeren uluslararası denetim ve belgelendirme kuruluşları tarafından sertifikalandırılan ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Kalite Yönetim Sistemi uygulanmaktadır.

Süreklilik gösteren istikrarlı yönetimi, MAPFRE SİGORTA’nın en güçlü yönlerinden biridir. Bilgi birikimi ve deneyimi ile birlikte, ileriyi gören mali ve teknik politikalar üreten yönetim kadrosu, şirketin kârlılık performansını yıllar içinde sürekli olarak yüksek tutmayı başarmıştır.

MAPFRE SİGORTA stratejisi, sigortacılığın etik değerlerine mutlaka bağlı kalarak, aracılarının ve müşterilerinin talep ve eğilimlerini değerlendirerek ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, riski doğru analiz edip en uygun fiyatlandırmayı yaparak müşterilerine, acentelerine ve reasürörlerine her zaman kazandırmaktır.

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 13 No: 2339 Şişli – İstanbul

Telefon: 0212 212 0201

Gsm: 0532 245 70 27

BİLGİN SİGORTA

SİGORTA ACENTELERİ    

PERPA FİRMALARI    

PERPA TİCARET MERKEZİ 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın