KKTC En İyiler Ödül Gecesi

KKTC En İyiler Ödül Gecesi

KKTC En İyiler Ödül Gecesi

KKTC En İyiler Ödül Gecesi

Televizyon, Müzik ve İş Dünyasının En İyilerinin ödüllendirileceği KKTC ve Türkiye En İyiler Ödül Gecesi; bu yıl, ikinci kez organize ediliyor. Besiktas Belediyesi’nin Sponsorlugu ile 2. KKTC En İyiler Ödül Gecesi; Sanat Camiası’nın önemli isimlerini bir araya getirecek. Kıbrıs’ın ünlü internet sitesi CYPAPARAZZİ‘nin düzenlediği geceye Türkiye Firması olan BHS GROUP eşlik edecektir.

Kazananlar anket ve seçici kurul tarafından belirlenecektir. KKTC ve Türkiye En İyiler Ödül Gecesi sunuculuğunu Ünlü Sunucu Vatan Şaşmaz ve Eda Alisinanoğlu yapacaktır. Organizasyonun genel koordinatörlüğünü ise Tülin ÜRKER yapacaktır. KKTC ve Türkiye En İyiler Ödül Gecesi için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. Televizyon, Müzik ve İş Dünyasına son dönemde damgasını vurmuş ünlü isimlerin ödüllendirileceği gecede bir ilke imza atılacak. Bu yıl ikinci kez düzenlenecek. Bu yıl 2. kez düzenlenecek olan gecenin ‘ her sene düzenli ‘ olarak yapılması planlanmaktadır. İlk kez bir Kıbrıs firmasının Türkiye’de ki bir firma iş ortaklığı ile böyle bir gece yapmış olması etkinliğin önemini ortaya koymaktadır.

Kıbrıs ve Türkiye basınında gecemize geniş yer verilecektir. Gecemizin haberi Kıbrıs ve Türkiye kanallarının hepsinde yayınlanacaktır. Ayrıca gecemiz banttan canlı olarak baştan sona gece sonrası ulusal bir kanalda ve birçok yerel kanalda ekrana gelecektir. 1 Aralık 2016 Perşembe gecesi İstanbul Fulya Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek olan KKTC ve Türkiye En İyiler Ödül Gecesi.” etkinligi, Kıbrıs’ın ve Türkiye’nin tanınmış simalarının ve özel davetlilerin katılımı ile gerçekleşecektir. Tüm Kıbrıs ve Türkiye basını da geceye katılacaktır.

Organizasyon öncesi ‘’Basın Lansmanı’’ ile organizasyona ait detaylar basın ile paylaşılacaktır. Kokteyl Düzeni şeklinde Organizasyonun tanıtım görselleri ile birlikte; Sponsorların reklamları ve organizasyon Ana Sponsoru ve işbirliğinde bize katkıda bulunan kurumların Katılım Konuşmaları eşliğinde açılış töreni gerçekleşecektir. Organizasyona katılan misafirlerimize kaliteli, eğlenceli, sosyal ortamıyla her zaman hatırlayacakları bir program vadediyoruz. Türkiye’nin ve Kıbrıs’ın sevilen sanatçılarının yapılan halkoylaması sonucu ödül almaya hak kazanan adayların ödül törenine geçilecektir. Gelirin bir kısmı Türkiye’den Down Sendromlu çocuklara, Kıbrıs’tan Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı’na bağışlanacaktır.

PERPA HABERLERİ   PERPA TİCARET MERKEZİ    PERPA İLETİŞİM 

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir