HDI Sigorta Perpa Acentesi Sorumluluk Nakliyat Mühendislik

HDI Sigorta Perpa Acentesi Sorumluluk Nakliyat Mühendislik Sigortaları

Bilgin Sigorta HDI Sigorta Perpa Acentesi

HDI Sigorta Perpa Acentesi

HDI Sigorta Perpa Acentesi

Ürünler

 • Taraftar Cep Telefonu Sigortası
 • Cep Telefonu Sigortası
 • Yol Arkadaşım Ferdi Kaza Sigortası
 • Araç Sigortaları
 • Ev ve İşyeri Sigortaları
 • Bireysel Sağlık Sigortaları
 • Sorumluluk Sigortaları
 • Nakliyat Sigortaları
 • Mühendislik Sigortaları
 • Tarım Sigortaları
 • Katılım Sigortacılığı

HDI Sigorta

Alman sigorta devi Talanx Group ailesine dahil olan HDI Sigorta AŞ, yüzlerce acentesiyle Türkiye’nin her noktasında hizmet sunuyor, müşterilerini uluslararası bu ekonomik gücün bütün olanaklarıyla buluşturuyor!

Kurumsal oluşumunu kısa sürede tamamlayan HDI, İç Anadolu, Marmara, Ege, Güney Anadolu, Karadeniz, Akdeniz, Orta Anadolu Bölge, İstanbul Bölge, Samsun Bölge Müdürlükleri ve uzman acenteleriyle birlikte, üstün hizmet ve yeni ürünlerini sigortalılarına sunuyor.

HDI International AG, Almanya’nın 3. büyük sigorta grubu olan ve dünyanın 150 ülkesinde hizmet veren Talanx AG bünyesinde yer alıyor.

Grup, 30.06.2006 tarihinde imzalanan anlaşma ile İhlas Sigorta’yı satın almış ve yeni şirket HDI International AG’ye bağlı olmak üzere “HDI” adıyla Türkiye’de hizmet vermeye başlamıştır. Almanya’nın en büyük üçüncü sigorta kuruluşu olan Talanx AG, 1903 yılında Alman Sınai Şirketleri tarafından Sorumluluk Sigortaları Birliği olarak kurulmuştur.

Grubun merkezi Almanya’nın Hannover kentinde bulunmaktadır. İçinde birçok markayı barındırmakta olan Talanx AG, dünya üzerinde yaklaşık 150 ülkede faaliyet göstermektedir.

HDI International AG

Talanx, 39,5 milyar EUR (2019) prim üretimi ve dünya çapında yaklaşık 23.000 çalışanı olan büyük bir Avrupa sigorta grubudur.

Merkezi Almanya’nın Hannover şehrinde bulunan grup, 150’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

Talanx, kurumsal sigorta odaklı çok markalı bir şirkettir. Almanya ve yurtdışındaki endüstriyel sigorta ve perakende faaliyetleri, 120 yıla dayanan zengin bir geleneğe sahip HDI markası altında yürütülmektedir. Diğer Grup markaları arasında dünyanın önde gelen reasürans şirketlerinden Hannover Re; bankasürans uzmanı Targo, PB, Neue Leben; ve Polonya’lı Warta gelmektedir.

Almanya’nın en büyük varlık yönetimi şirketlerinden biri olan Ampega, Talanx Grubunun varlıklarını yönetmekte ve aynı zamanda grup dışı kurumsal yatırımcılar için deneyimli bir varlık yönetimi çözümleri sağlayıcısıdır.

Derecelendirme kuruluşu Standard & Poor’s, Talanx Sigorta Grubuna A + / istikrarlı (“güçlü”) ve Hannover Re Grubuna AA / istikrarlı (“çok güçlü”) finansal güç derecelerini vermiştir. Talanx AG, SDAX üyesi olduğu Frankfurt Menkul Kıymetler Borsası’nda ve Hannover ve Varşova borsalarında (ISIN: DE000TLX1005, Alman Menkul Kıymetler Kodu: TLX100, Polonya Menkul Kıymetler Kodu: TNX) işlem görmektedir.

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 13 No: 2339 Şişli – İstanbul

Telefon: 0212 212 0201

Gsm: 0532 245 70 27

BİLGİN SİGORTA

SİGORTA ACENTELERİ    

PERPA FİRMALARI    

PERPA TİCARET MERKEZİ 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın