Hametay Elektronik İç Dış Mekan Led Ekran Tabela

Hametay Elektronik İç Mekan Led Tabela Dış Mekan Led Ekran

Hametay Elektronik Led Tabela Perpa

Hametay Elektronik Led Tabela

Hametay Elektronik

Fiyatlarımız

5 wolt 40 AMP 9 USD 

5 wolt 60 AMP 13 USD

koli bazında

Kırmızı led 4.5 USD+KDV koli bazında

Yeşil Beyaz led  P10 dip modül 5.75 USD+KDV 

koli bazında

Hametay Elektronik Led Aydınlatma

Led Aydınlatma

İÇ MEKAN LED EKRAN HİZMETLERİ

Hametay Elektronik Perpa da vermiş olduğumuz hizmetlerle iç mekanlarınıza yeni dünyaların kapılarını aralıyoruz.

LED ekranlarda kullandığımız temel ve yüzeysel ürünler tamamen 1. sınıf malzemenin 1. sınıf işçilikle buluşması ile ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden kurulumundan sonuçlandırılmasına ve çalışmasına kadar işimizin arkasındayız.

DIŞ MEKAN LED EKRANLAR

Hametay Elektronik Led Modül

Led Modül

Dış mekanlarınızı yani açık alanlarınıza farklı bir bakış açısı ile yaklaşıyor kurumsal çözüm kurulumları ile yanınızda yer alıyoruz.

Dış Mekan Ledler, iç mekan ledler, araç ledlerinin yanı sıra adaptörler ilede sizlere parça ve yedek parça desteği de sağlamaktayız. Bu yüzden işinin arkasında duran bizi projelerinizde seçmeniz ekonomik ve danışmanlık alanında ortak çalışmalarda fayda sağlayacaktır.

Hametay Elektronik Mobil Led Ekranlar

Led Tabela

Led Tabela

Araçlara giydirme devrinin yavaş yavaş son bulduğu bu günlerde artık yeni akım araç led ekranlar ve bu akıma katılıp dikkatleri üzerinize toplamanız için yanınızdayız.

AVM LED EKRANLAR

Avm ve bir çok toplanma alanlarında kurumsal sunumlar, tanıtımlar için kullanılan dayanıklı led panellerimiz ile sizlerin yanındayız

Cadde üzeri veya merkezi konumda olan alış veriş merkezlerinin girişlerinde genelde AVM LED Ekran bulunur.

İhtiyacınıza göre istediğiniz boyutlarda dış mekan led ekran yapılabilmektedir. Bu led ekranların kullanılmasının sebebi açık havada hem uzun ömürlü oluşu ve hemde Firmaların kendilerini lanse ederken ulaşmak istediğin son kullanıcının dikkatini çekme isteğidir.Bu nokta çözüm partneriz olmaya adayız.

Led Panel

Led Panel

Vizyonumuz Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer kuruluşlar tarafından örnek alınan, Yurt içinde ve yurt dışında en yüksek kalitede hizmeti veren, güven içinde tüm beklentilerinizin karşılandığı süreçlerde sizin çözüm ortağınız olarak sizlere hizmet vermektir.

Misyonumuz Sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek, personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını saglamak.

Kalite Hedeflerimiz Herkese eşit ve bütüncül yaklaşımla yüksek kalitede hizmeti sunmak. Sektöründe isdihtam yaratmak. Uluslar arası standartlarda hizmet vermek. Gerek Türkiye gerekse yurtdışında lider konumda olacak teknik servis anlayışı sunabilmek. Hizmet verdiğimiz sektörde yüksek kalitedede ürünler sağlamak. Sevgi ve saygının yoğun olduğu ve tüm çalışanların sunduğu hizmetten tatmin olduğu bir çalışma ortamı yaratmak.

Değerlerimiz Güvenilir çalışma alanı ve hizmet alanı Yeniliklere açıklık Takım ruhuna sahip bir çalışma ortamı Verimli, etkili, etkin ve sürekli bir hizmet sunumu sağlamak

Hametay Elektronik İletişim

Hametay Elektronik Perpa Kroki

Hametay Elektronik Perpa Kroki

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 8 No: 1254 Şişli – İstanbul

info@hametayelektronik.com

0850 220 87 57

0530 608 11 92

AYDINLATMA FİRMALARI

ELEKTRİK MALZEME FİRMALARI

ELEKTRİK ELEKTRONİK FİRMALARI

PERPA FİRMALARI

PERPA TİCARET MERKEZİ

PERPA İLETİŞİM

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın