Erken Rezervasyon Nedir? % 50’ye Varan İndirimler

Erken Rezervasyon Nedir?

Erken Rezervasyon

Biletyagmuru.com ailesi olarak, uçak bileti ve tatil rezervasyonları satın alırken yaşanan tüm zorlukları gidermek, bu işlemi standartların dışına çıkarmak ve alanında lider olmak amacı ile yola çıktık. Ayrıntılı ve zaman gerektiren bir işlem olan uçak bileti ve tatil rezervasyonu satın almayı, kolay, hızlı ve güvenilir bir hale getirdik.

Uçak biletinizi 7 gün 24 saat online olarak alabilir ya da uçak bileti ve tatil rezervasyonlarınız için  0850 707 0 8400212 917 5 996 telefon numaralarından deneyimli danışmanlarımız ile birlikte alabilirsiniz. biletyagmuru.com’un oldukça  pratik olan bilet arama sorgusu paneli, istediğiniz yurt içi ve yurt dışı uçuş destinasyonlarını fiyat, tarih, saat bazında listeler. Havayolu şirketleri arasında karşılaştırma yapabilir, en ekonomik uçak biletini online alışverişte en güvenilir sistem olarak kabul edilen 3D Secure güvencesiyle alabilirsiniz. Böylelikle hem zamandan tasarruf etmiş olursunuz hem de bütçeniz için en uygun uçak biletine sahip olursunuz. Ayrıca, taksitle ödeme kolaylığından da yararlanabilirsiniz.

Erken Rezervasyon

Erken Rezervasyon

Aynı zamanda öncü turizm operatörleri ile  yapmış olduğumuz acentelik sözleşmelerimiz sayesinde siz müşterilerimize hedefimiz güvenilir ve en avantajlı tatil fiyatları sunmaktır.

2017 yılı erken rezervasyon fırsatlarının başladığı bu günlerde tatil planını erken yap ucuza al!!

Erken rezervasyon nedir?

Erken rezervasyon, yaz mevsimi için planladığınız tatilinizi bir kaç ay öncesinden cazip ödeme seçenekleri ve %50’ye varan indirimlerle satın alma imkânı veren kampanyalardır. Amacımız erken rezervasyon sayesinde yüksek yaz ayları fiyatlarından etkilenmeden herkesin tatil yapabilme imkânı bulabilmesidir.

Bu sistemi şöyle açıklayabiliriz; Türkiye’de otellerde dinamik fiyatlama sistemi kullanılmaktadır. Yani otellerin doluluk oranları arttıkça fiyatları da artabilmektedir. Erken Rezervasyon döneminde hem sezon taban fiyatları kullanılmakta hem de bu taban fiyatlar üzerinden %50 ile %15 arasında ilave indirimler verilmektedir. Böylece tatilinizi, hem taban fiyatlardan hem de özel indirimlerle en ekonomik şekilde satın almış olursunuz. Erken rezervasyonlar sadece kış ayları ve bahar aylarında yapılmakta olup, sezona yaklaştıkça fiyatlar yükselmekte ve otellerin indirim oranı düşmektedir. Bu nedenle fiyatların en düşük olduğu ve doluluk sıkıntısının yaşanma ihtimalinin az olduğu kış aylarını seçmekte fayda vardır.

HİZMETLERİMİZ

 • Yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti,
 • Yurtiçi ve Kıbrıs Otelleri,
 • Yurtdışı Turları,
 • Kültür Turları,
 • Gemi Turları,
 • Vize İşlemleriAVANTAJLARIMIZ
 • ÜCRETSİZ İPTAL SİGORTASI(Yurtiçi konaklamalarda giriş tarihinizden 72 saat öncesine kadar rezervasyonunuzu koşulsuz iptal edebilirsiniz.)
 • ÜCRETSİZ TRANSFER(Yurtiçi otel ve uçak biletinizi bizden aldığınız takdirde alan – otel – alan transferi ücretsizdir.)
  • ÜCRETSİZ SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI(Almış olduğunuz yurtdışı turlarımızda 15€ değerindeki seyahat sağlık sigortası ücretsizdir.)ÖNEMLİ BİLGİLER** Ücretsiz hizmetlerimiz erken rezervasyon döneminde yapılan rezervasyonlarda geçerli olup, sınırlı sayıda kontenjan için geçerlidir.** Her rezervasyon için tek kampanyadan yararlanabilirler.**Ücretsiz hizmetlerimiz sadece biletyagmuru acentesinde geçerli olup tur operatörlerinin kampanyalar ile ilgili taahhütleri bulunmamaktadır.** Ücretsiz hizmetlerimizden yararlanmak için ayrıntılı bilgi için 0850 707 0 840 – 0212 917 5 996 iletişim bilgilerinden tarafımıza ulaşabilirsiniz.

   www.biletyagmuru.com                                                                                           info@biletyagmuru.com

  • Perpa Ticaret Merkezi
  • A Blok Kat:13 No:2071 Şişli / İSTANBUL
  • T: 0850 707 0 840 T: 0212 917 59 96

TURİZM ACENTELERİ

PERPA HABERLERİ   

PERPA TİCARET MERKEZİ 

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın