Darülaceze Sevgi Kermesi

Darülaceze Sevgi Kermesi

Perpa’da Darülaceze Sevgi Kermesi Açıldı

Darülaceze Sevgi Kermesi Perpa'da

Perpa’da Darülaceze Sevgi Kermesi Açıldı

Perpa’da Darülaceze Sevgi Kermesi Perpa 8. kat Sergi alanında açıldı. Açılışa Darülaceze Başkanaı hamza Cebeci, Başkan Hasan Sezgin, A ve B Blok yönetim Kuruku üyeleri ile birlikte çok sayıda esnaf katıldı.

Darülaceze kermesi

Darülaceze sakinlerinin el emeği ürünlerinden oluşan ”DARÜLACEZE SEVGİ KERMESİ”nin açılışında bir konuşma yapan Başkan Hasan Sezgin, ‘Yaşlılar Haftası nedeni ile tüm yaşlılarımıza sağlıklı sıhhatli bir yaşam diliyorum, Darülaceze’yi Perpa’da ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz,’ dedi.

Darülaceze Kermesi

B Blok Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Hacı Demir ise ‘’İslamiyet’te yaşlılara verilecek değer en güzel şekilde dile getirilmiştir. Hizmetiniz için şükranlarımızı sunarız ‘’ dedi.

Darülaceze Kermesi

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Başkan Hamza Cebeci de huzurevlerinin sayısına işaret ederek ‘’Amacımız yaşlı bakımevlerini çoğaltmak değil, ama mecburiyet varsa da en iyisini yapmak, PERPA yönetiminin sakinlerimizin el emeği ürünlerine sergi salonlarını açarak bu kermesi gerçekleştirmemize sağladıkları katkı için teşekkür ederim.’’ dedi.

Darülaceze Kermesi

Konuşmaların ardından kurdele kesimi ile kermes açılışı gerçekleştirildi. Özenle hazırlanan kermes ürünlerinin yanında Darülaceze sakinleri de workshop çalışmaları ile kermese renk kattı.
Darülaceze Kermesi

Kermes açılışından sonra Başkan Hamza Cebeci A Blok yönetiminde ağırlanarak kendisine günün anısına Başkan Hasan Sezgin tarafından plaket verildi.

Darülaceze Kermesi

Üretmekten, paylaşmaktan sevmekten ve sevilmekten aciz değiliz. Tüm Darülaceze’ye gönül verenleri kermesimize bekleriz.
Darülaceze Kermesi

Darülaceze Kermesi

Darülaceze Kermesi

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir