Celal Adan Ziyareti, Perpa Celal Adan’ı Ziyaret Etti

Celal Adan Ziyareti

Celal Adan Ziyareti

Celal Adan Ziyareti

Celal Adan Ziyareti

Perpa A Blok Başkanı Hasan Sezgin, Yönetim Kurulu üyeleri Dursun Tekin, Cemil Haberdar ve Erol Kartal Celal Adan’ı ziyaret ettiler.

Perpa A Blok Başkanı Hasan Sezgin, Yönetim Kurulu üyeleri Dursun Tekin, Cemil Haberdar ve Erol Kartal TBMM, Türkiye Büyük Millet meclisi Başkan Vekili Celal Adan’ı ziyaret ettiler.

TBMM Başkan vekili Celal Adanı makamında ziyaret eden Başkan Hasan Sezgin ve yönetim kurulu üyeleri, samimi bir ortamda gerçekleşen sohbette, Başkan Vekili Celal Adan’a, Perpa Ticaret Merkezi’ni ve Perpa’nın yaşadığı sorunları anlattılar.

Başkan Hasan Sezgin, Dünyanın en büyük ticaret merkezi olan Perpa’yı, iç ve dış ticarette ki önemini vurgulayarak, gelinen noktada kalan bir kaç sorunlarınında çözülmesini talep etti. Hasan Sezgin, TBMM Başkan Vekili Cela Adan’ı ve TBMM Başkanı Binali Yıldırım’ı mutlaka Perpa’da görmek istediklerini belirterek Başkan ve Başkan vekilini Perpa’ya davet etti.

Davete sıcaklık duyan TBMM Başkan Vekili Celal Adan, öncelikle Perpa Kooperatifi Başkanı Mithat Yümlü için taziye ve başsağlığını belirterek, Perpa’nın önemini bildiklerini, en yakın zamanda, TBMM Başkanı ile birlikte Perpa’yı ziyaret etmek istediklerini belirtti.

Başkan Hasan Sezgin ve Yönetim Kurulu üyelerimiz, Dursun Tekin, Cemil Haberdar, Erol Kartal, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkan Vekili Celal Adan’a Perpa hatırası bir plaket takdim ederek Ankara’dan ayrıldılar.

Celal Adan kimdir?

Celal Adan Ziyareti

Celal Adan Ziyareti

Celal Adan 10 Eylül 1951 tarihinde Tutak, Ağrı’da dünyaya geldi.

İlk ve ortaokulu memleketinde tamamlayan Adan, Erzurum Yatılı Lisesi‘nden mezun oldu.

Lise mezuniyetinin ardından İstanbul Üniversitesi‘nde eğitimine devam eden Adan, burada Orman Fakültesi‘nden mezun oldu.

İMPA A.Ş. ve İNMAŞ Limited Şirketini kurdu ve yöneticiliğini yaptı.

21. dönem DYP ve 24.ve 25. dönem MHP İstanbul Milletvekiliği görevinde bulundu.

26. dönemde yeniden İstanbul milletvekili seçildi.

Türkiye-İtalya Parlamentolararası Dostluk Grubu üyeliği yaptı.

Orman Yüksek Mühendisi, İMPA A.Ş. ve İNMAŞ Limited Şirketi sahibi ve yöneticisi olan Celal Adan, halen MHP Genel Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir.

Türkiye Büyük Millet Meclisi yeni Başkan seçimleri için MHP, İstanbul Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan’ı aday gösterme kararı aldı.

Celal Adan

PERPA HABERLERİ    PERPA FAALİYETLERİ   PERPA TİCARET MERKEZİ

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir