2016-2017 Faaliyet Raporu Perpa Ticaret Merkezi

2016-2017 Faaliyet Raporu Perpa Ticaret Merkezi

2016-2017 Faaliyet Raporu

2016-2017 Faaliyet Raporu

2016-2017 Faaliyet Raporu

Sevgili Perpalılar,

Değerli Kat Maliklerimiz,

2017 yılını geride bıraktığımız bu günlerde, yeni yılın başta ülkemiz olmak üzere tüm insanlığa hayırlı olmasını diliyor, bu vesile ile bütün Perpalıların yeni yılını kutluyor, sağlıklı ve bol kazançlı bir yıl diliyorum.

Geride bıraktığımız iki yıllık çalışma dönemi içerisinde, çağdaş ve modern ticaretin merkezi olmakla birlikte, aynı zamanda bir yaşam merkezi olan Perpamıza değer katacağına inandığımız işler yaptık. Sizlerin desteği ile de yapmaya devam edeceğiz.

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Yönetim Kurulu olarak, 28 Ocak 2016 – 08 Şubat 2018 tarihleri arasında siz değerli Perpalılara sunmuş olduğumuz hizmetler ve gerçekleştirmeyi planladığımız projeler hakkında sizleri bilgilendirmek için hazırladığımız faaliyet raporu görüşlerinize sunulmuştur.

Belirtmek isteriz ki; esas amacımız Perpa Ticaret Merkezi’nin ve kat maliklerimizin ortak çıkarlarını korumak, bunun yanında kamu kurum ve kuruluşları ile iyi ilişkiler kurarak kat maliklerimizin ticari hayatlarını kolaylaştırmaktır. Hukuka aykırı imar uygulaması ile ilgili olarak başlatmış olduğumuz hukuk mücadelemiz lehimize sonuçlandı. Yeni dönemde de önceliğimiz açmış olduğumuz imar davaları sonucu; Danıştay 6. Dairesi tarafından onanan, İstanbul 7. İdare Mahkemesi kararının uygulanmasını sağlamak olacaktır. Süreç ile bilgiler web sitemiz (www.perpa.com) üzerinden, ticaret merkezimizin açık alanlarında yapmış olduğumuz duyurular ve kısa mesajlar aracılığıyla siz değerli kat maliklerimizle paylaşılmaktadır. 

Perpa’nın geleceğini kurtarmak için başlatılan bu sürecin sekteye uğramaması için gerekli hassasiyeti gösterip, sağduyulu davranacağınıza olan inancımız tamdır. Dava sonucunun ve gelinen noktanın hayırlı olmasını diliyor ve bu güne kadar eksik etmediğiniz güven ve desteğinizi süreç tamamlanıncaya kadar sürdürmenizi temenni ediyoruz.

Yönetim Kurulumuz tarafından ihalesi yapılan yük asansörlerimizin tamamı yenilendi. Hayırlı olsun. Daha önce yapılan ihale kapsamında insan taşıma asansörlerimizin iki partide yenilenmesi için,  6 adet asansörün siparişi verilmiştir. Asansörlerimizin hızları ve kapasiteleri arttırılırken aynı zamanda daha güvenli hale getirilmiştir. En kısa süre içinde sizlerin hizmetine sunacağız.

Değişen mevzuat ve güvenlik gereği yenilenmesi zorunlu olan yangın söndürme sprinkler sistemi projesinin, ihalenin tamamlanmasıyla yapımına başlanmış olup,  % 80 oranında imalatları bitmiştir. Projenin tamamlanmasıyla birlikte, Perpa esnafı ruhsat alımlarında herhangi bir sorun yaşamayacaktır.

Katlardaki demir korkuluklar sökülerek, maksimum güvenilirlik ve kalitede, çok daha modern cam korkuluklarla değiştirilerek yenilendi. Ayrıca; 1., 2. ve 3. Katlarda yer alan kapalı otopark aydınlatmaları, hareket sensörlü led etanj armatürlerle değiştirilerek, hem otoparkların güvenliği arttırılmış hem de enerji tasarrufu sağlanmıştır.

Değerli Kat Maliklerimiz,

Seçme ve seçilme hakkı kat maliklerimizin en demokratik hakkıdır. Seçim süresinin başladığı bu günlerde, önemle belirtmek isterim ki, bu hakkımızı kullanırken, aynı çatı altında yaşayan insanlar olarak sevgi ve saygıdan ödün vermemeli, nezaket kuralları içerisinde hareket ederek, hakaret, yalan ve özellikle iftiradan uzak durmalıyız. 

Bu sorumluluk anlayışı ile seçim sürecinin, Perpa’ya yakışır olgunluk içerisinde geçeceğine inanıyoruz.

Yönetim Kurulu olarak, iki yıllık verimli bir çalışma döneminden sonra,  bitiremediğimiz projelerin tamamlanması ve yeni projelerin üretilmesi için, 08 Şubat 2018 Perşembe günü yapılacak olan olağan genel kurulumuza iştirak etmenizi rica ediyor, ayrıca güven ve desteklerinizi bekliyoruz.

Saygılarımla.

2016-2017 Faaliyet Raporu PDF

2016-2017 Faaliyet Raporu PDF

PERPA FAALİYET RAPORLARI

PERPA FAALİYETLER

PERPA TİCARET MERKEZİ

PERPA İLETİŞİM

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir