Tunçsan Kurumsal Faaliyet Alanları Kalite Politikaları

Tunçsan Kurumsal

Tunçsan Kurumsal Bilgiler

TUNÇSAN; Tunçsan  Elektrik / Elektronik sektöründe üretim, pazarlama, satış, mümessillik, mühendislik, müşavirlik ve taahhüt işleri yapmak üzere İsmail Hakkı TUNÇ tarafından kurulmuştur.

Tunçsan Elektrik Kurumsal

Tunçsan Kurumsal

Tunçsan Elektrik Tarihçe

TUNÇSAN; TUNÇSAN, Elektrik/Elektronik sektöründe üretim, pazarlama, satış,mümessillik, mühendislik, müşavirlik ve taahhüt işleri yapmak üzere İsmail Hakkı TUNÇ tarafından kurulmuştur. TUNÇSAN’ ın kurucu ortağı İsmail Hakkı TUNÇ 1969 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi’nden Elektrik Mühendisi olarak mezun olduktan sonra KALEPORSELEN Elektroteknik Sanayi A.Ş’ nin kuruluş ve yatırım çalışmalarında görev alarak iş hayatına başlamış, ayni işyerinde 32 yılı aşkın süreyle çalışarak yatırım, üretim, planlama, ar-ge, kalite, pazarlama, mali ve idari işler, bilgiişlem gibi şirket yönetim sisteminde mühendis, şef, müdür ve genel müdür olarak görev yapmıştır.

Bu süreçte İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsü İşletme Yönetimi ihtisasını 1975-1976 gece 1 döneminde yapmış, çeşitli meslek kuruluşlarında görev alarak Türk Elektroteknik imalat sanayinin oluşumuna ve gelişmesine önemli katkılarda bulunmuştur.

Şirket yönetimi ve imalat sanayi konularında geniş bilgi birikimi ve tecrübeye sahip olarak KALEPORSELEN’ deki iş hayatını Eylül 2001’de tamamlayan TUNÇ, Aralık 2001’de,mesleklerinde eğitimli çocuklarıyla birlikte TUNÇSAN Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ni kurmuştur.

Şirketin merkezi Elektrik, Elektronik, Aydınlatma ve Bilgisayar piyasasının merkezi olan PERPA Ticaret Merkezi’ndedir. TUNÇSAN kurulduğu günden beri sektör pazarında yenilik ve ticari eğilimleri takip ederek sürekli gelişme ve büyüme trendi içinde olmuştur

Tunçsan Elektrik Faaliyet Alanları

Elektrik tesis, tesisat ve cihazlarında kullanılan elektrik / elektronik malzemelerin bir kısmını kendi markası ile üretmek veya ürettirmek, diğerlerini bayilik ve temsilcilik yaparak pazarlamak iç ve dış pazarlara ilkelden satmak, kullanıcı ihtiyaçlarına göre tedariklemek, mühendislik ve müşavirlik hizmetleri ile çözüm otağı olmaktır.

Tunçsan Elektrik Kalite Politikaları

Ulusal, uluslararası standartlara uygun kaliteli Ürünlerin bayiliğini ve/veya temsilciliğini yaparak pazarlamak, ihtiyaca uygun, zamanında tedarikleyerek ekonomik fiyatla satmak, rekabeti ve beklentileri bu şekilde karşılayarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Tunçsan Elektrik Hedefleri

İstanbul PERPA Elektroteknik Piyasasında ilk üç LİDER SATICI ve TEDARİÇİ arasında olmak

Tunçsan Elektrik Misyonu

Elektrik/elektronik malzemede kalite, fiyatta ekonomi, ödemede kolaylık, adrese güvenli ve hızlı teslim,

Tunçsan Elektrik Vizyonu

Güleryüzlü ve samimi satış, İhtiyaç belirlemede teknik çözüm desteği, kurumsal tedarikleme ve güvenilir hizmet.

TUNÇSAN ELEKTRİK  

ELEKTRİK MALZEME FİRMALARI

ELEKTRİK ELEKTRONİK FİRMALARI  

PERPA FİRMALARI  

PERPA TİCARET MERKEZİ ANA SAYFA

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın