Kargo Firmaları Perpa Elektrokent Şubeleri

Kargo Firmaları

Kargo Firmaları

Kargo Firmaları Perpa Elektrokent Şubeleri

MNG Kargo Perpa Şubesi
Sürat Kargo Perpa Şubesi
Yurtiçi Kargo Perpa A Blok Şubesi, Elektrokent
PTT Perpa
Hemen Gönder Perpa İstanbuladcw
Yurtdışı Kargo Perpa Şubesi

Kargo Firmaları Perpa Ticaret Merkezi A ve B Blok, Elektokent olmak üzere şubeleri mevcuttur. Perpa dışına çıkmadan tüm gönderilerini bu kargo firmaları ve PTT aracılığı ile yapabilirsiniz.

Kargo Firmaları Verilen Hizmetler

Kargo Firmaları Perpa Elektrokent

Kargo Firmaları Perpa Elektrokent

Kargo Firmaları Yurtdışı Kargo Hizmetleri

Saat garantili teslimat: Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Uzakdoğu ülkelerinin önemli iş merkezlerine gidecek dosyalarınızı teslim aldığımız günden sonraki, ilk iş günü içerisinde söz verdiğimiz saatte alıcısına teslim ediyoruz.

İthalat Hizmeti: Dünyanın dört bir köşesindeki kargolarınızı size gönderen kişiden teslim alarak sizin Türkiye’deki adresinize teslim ediyoruz.

Kıbrıs’a Son Sürat: Kargonuzu Türkiye’nin her yerinden Kıbrıs’a, Kıbrıs’tan Türkiye’nin her yerine havayolu ile hızlı ve güvenli bir şekilde taşıyoruz.

Kargo Firmaları Perpa Elektrokent

Kargo Firmaları Perpa Elektrokent

Kargo Firmaları Global Mail Hizmeti: 

Toplu dosya, promosyon ve paketlerinizi alıcıların adresine en ekonomik fiyatlarla ulaştırıyoruz.

Gümrük vergileri ödenmiş teslimat (DDP): Yurtdışı gönderilerinizde varış ülkesinde oluşacak gümrük vergilerinin alıcı yerine tarafınızdan ödenmesine olanak veren özel bir gümrük hizmetidir.

Online Gönderi Takip: Gönderinizin durumunu size vereceğimiz kargo takip numarası ile internet sitemizden adım adım online olarak takip edebilirsiniz.

Ekonomik Express: “Şu saatten önce orda olsun.” ya da “Bir an önce ulaşsın.” gibi zorunluluklarınız yoksa, sizin için önemli olan gönderinizin uygun fiyata ulaşmasıysa Sürat Kargo’nun Ekonomik Express hizmeti tam size göre. Gönderileriniz 3 ila 6 gün içerisinde tam adresine teslim edilir, fiyatı da ekonomik olur.

Kargo Firmaları Askılı Taşımacılık

Yurtiçi Kargo, tekstil dünyası için yeni bir hizmet başlattı: ASKILI TAŞIMACILIK

Yurtiçi Kargo’nun yıllardır bildiğiniz ‘güvenli ve tam zamanında teslim’ anlayışı, şimdi tekstilcilere özel hizmette yaşanıyor.

8 kamyon ve 3 römorktan oluşan özel filo, tekstil ürünlerini askı ile alıyor ve askı ile teslim ediyor. Ürünler eskisi gibi kolilerde değil, kasalardaki sonsuz deliklere asılarak taşınıyor, alıcı adresine de alındığı gibi teslim ediliyor. Özel toz ve su geçirmez bölmeler sayesinde de, Askılı Taşımacılığın yanında kolileriniz de taşınıyor. Pantolonlar, ceketler, etekler, elbiseler, her şey; kırışmadan, düzenli olarak tam zamanında yerine ulaşıyor.

Tekstil ile ilgili her tür gönderinizi;

Askılı Taşımacılık Şehir içi, Askılı Taşımacılık Şehir dışı ve Askılı Taşımacılık Yurtdışı ile yapabilirsiniz.

Araç cinsi ve km ‘ye göre yapacağınız ödemelerle, gönderileriniz tam zamanında, tam istediğiniz gibi yerine ulaşır ve siz de bu hizmeti Yurtiçi Kargo’dan almanın rahatlığını yaşarsınız.

Sektörel Hizmetler

Uydu Şube

Teslim Raporlama

Çift Yönlü Kargo

Paletli taşıma

E-Ticaret

Self – Servis

Tahsilatlı Gönderi

PERPA FİRMALARI

PERPA TİCARET MERKEZİ

PERPA İLETİŞİM

PERPA FACEBOOK

PERPA YOUTUBE

10 cevaplar
« Daha Eski Yorumlar

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] 22 22 GSM :0538 255 22 22 Web :http://www.yurtdisikargo.net E-Mail :operasyon@yurtdisikargo.net KARGO FİRMALARI   PERPA FİRMALARI   PERPA İLETİŞİM  […]

  2. […] KARGO FİRMALARI   PERPA FİRMALARI   PERPA İLETİŞİM   PERPA […]

« Daha Eski Yorumlar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın