Fibera Fiber Optik Legrand, Corning, R&M, Cablofil, Ez-Path, Estap, Lande, Legrand Grup Data Center Çözümleri, LCS2 – LCS3 – Yapısal Kablolama Sistemleri

Fibera Fiber Optik

Cablofil Tel Örgü Kablo Tavaları

Cablofil Tel Örgü Kablo Kanalları Özel Dizayn Kafesli Yapı

/
Cablofil Tel Örgü Kablo Kanalları Cablofil Tel Örgü…
Ez-Path Yangın Durdurucu Bariyer Sistemleri Fibera

Ez Path Yangın Durdurucu Bariyer Sistemleri

/
Ez Path Yangın Durdurucu Bariyer Sistemleri Ez Path Yangın…
Estap Rack Kabinet Bayii Fibera

Estap Rack Kabinet 19" Dikili, Duvar Tipi, Veri Merkezi Kabinetleri

/
Estap Rack Kabinet 19" Dikili Tip, Duvar Tipi, Veri Merkezi Kabinetleri Estap…

R&M Data Center & Ofis Kablolama Ürünleri

/
R&M Data Center & Ofis Kablolama Ürünleri R&M…
Corning DC Datacenter FTTH-Fiber To The Home

Corning LAN-Local Area Network FTTH-Fiber To The Home

/
Corning LAN-Local Area Network DC-Datacenter FTTH-Fiber To The…
Legrand Datacenter LCS2 LCS3 Yapısal Kablolama

Legrand Data Center LCS2 LCS3 Yapısal Kablolama

/
Legrand Data Center LCS2 LCS3 Yapısal Kablolama Legrand…

Fibera İletişim Bilgileri Adres Telefon Mail Merkez Depo

/
Fibera İletişim Bilgileri Adres Telefon Mail Merkez Depo Fibera…

Network pazarında 20 yılı aşkın deneyime sahip bir ekip tarafından kurulan FİBERA İletişim Sistemleri Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ., kurulduğu günden bu yana bilişim teknolojileri üzerine odaklanmış ve uzmanlığını bu konuda geliştirmiştir.

Müşteri ve çözüm odaklı ticaret anlayışı, iş ortaklarına sunduğu katma değerli hizmetler, distribütörlüğünü üstlendiği dünya devi markalar ile geliştirdiği stratejik ortaklıklar sayesinde FİBERA Network sektöründe kendisine farklı bir yer edinmiştir.

Fibera 17 Yıllık Sektör Tecrübesi

Konusunda uzman, donanımlı ve deneyimli ekibi ile beraber FİBERA, network dünyasında “fokus” distribütör olarak 17 yıldır iş ortaklarına katma değerli çözümler sunmaktadır.

Fibera Profesyonel ve Yenilikçi Çözümler

Uçtan uca yapısal kablolama çözümleri, datacenter çözümleri, FTTX çözümleri, kabinet çözümleri, fiber optik kablo kanalları, tel örgü kablo tavaları ve yangın durdurucu bariyer sistemleri içeren zengin ürün yelpazesiyle FIBERA, network dünyasına profesyonel ve yenilikçi çözümler sunmaktadır.

Müşteri ve Çözüm Odaklı İş Politikası

İş ortaklarının ihtiyaçlarına en uygun çözümler ile en hızlı şekilde cevap vermeyi kendisine ilke edinen FIBERA, müşteri ve çözüm odaklı bu iş politikasını güven ve iletişime dayalı ticari anlayışı ile harmanlayarak kendisine sektörde farklı bir yer edinmiştir.

Legrand

Legrand Grup Data Center Çözümleri

LCS2 – Yapısal Kablolama Sistemleri

LCS3 – Yapısal Kablolama Sistemleri

180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 36 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 230 bin farklı ürün referansına sahip, merkezi Fransa’da bulunan Legrand Grup konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, aydınlatma kontrol ve yapısal kablolama sistemlerine kadar uçtan uca komple çözümler sunmaktadır.

Corning Optik Fibera

LAN-Local Area Network Ürünleri

DC-Data Center Ürünleri

FTTH-Fiber To The Home Ürünleri

Corning, 165 yıldan uzun bir süredir cam bilimi, seramik bilimi ve fiber optik teknolojileri konusundaki hayat değiştiren buluşlarıyla dünyanın önde gelen yenilikçi markalarından biridir.

Merkezi Amerika’dan bulunan Corning’in, dünya çapında yaklaşık 50.000 çalışanı, 70 üretim tesisi ayrıca Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya’da AR-GE merkezleri bulunmaktadır.

R&M

Reichle & De-Massari AG (R&M), bilgi ve iletişim teknolojileri pazarında 55 yıldan fazla deneyime sahip bağımsız bir İsviçre aile şirketidir.

R&M, 1964’te kurulmasından bu yana yüksek ürün kalitesi ve yenilikçi, ileriye dönük sistem tasarımıyla,  iletişim ağları için kablolama çözümleri geliştirmekte ve üretimini gerçekleştirmektedir.

R&M, İsviçre’de pazar lideri konumundadır, Avrupa ve Orta Doğu’daki en güçlü pazar oyuncularından biridir. 40’tan fazla ülkede faaliyet gösteren R&M, bakır ve fiber optik sistemleri ile dünya çapında ses, veri ve video aktarımında operasyonel güvenilirlik ve güvenliğe önemli katkılar sağlamaktadır.

Cablofil

Bir Legrand Grup markası olan Cablofil, dünyada en çok teste tabi tutulmuş ve sertifika sahibi tel örgü kablo tava çözümleri sunar.

7 farklı ülkede üretim merkezine sahip, 5 kıtada 60’dan fazla ülkede faaliyet gösteren Cablofil, çeşitli ebatlarda ve her ortama uygun yüzey kaplama özelliklerine sahip geniş ve gelişmiş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Aylık 1.500 km üretim kapasitesine ve 30’dan fazla patente sahip olan Cablofil, ağır endüstrilerden hafif endüstrilere, topluma açık binalardan data sektörüne kadar birçok alanda montaj, temizlik ve bakım kolaylığı sunmaktadır.

EZ-Path

Cablofil tarafından piyasaya sunulmuş olan, EZ-Path yangın durdurucu bariyer sistemleri, yapılan yatırımı korumak için binanın içerisinde yangının yayılmasını önlemek amacıyla en ideal şekilde tasarlanmıştır.

EZ-Path yangın durdurucu bariyerler, içerisinde bulunan özel bir maddeden oluşan köpük sayesinde yangına veya yüksek sıcaklığa maruz kaldığında hızla genleşip şişerek istenen izolasyonu sağlar  ve yangının yayılmasını engeller. Ses ve duman yayılımını da önleyen yapısı sayesinde akustik ve hava bariyeri görevi de görerek tam güvenlik sağlar.

Estap

1989 yılında kurulan Estap, Türkiye’nin 19” Rack kabinetler ve aksesuarları, Telekom saha kabinetleri , Server ve Data Center Kabinetleri ve IT sektörüne yönelik geniş bir ürün çeşitliliğine sahip sektörün önde gelen firmalarındandır.

10 Nisan 2008’de Legrand Grup bünyesine katılmıştır.

Üretimin her aşamasında, her iş istasyonunda ve her montaj hattında, en yüksek işleme kalitesine sahip teknolojiyi kullanan Estap’ta, hassasiyetin ve kalitenin en yüksek olarak sağlandığı CNC ve Robot teknolojisi, yalın üretim ve Kaizen gibi teknikler ile kullanılmaktadır.

Lande Fibera

2012 yılında 20 yıllık tecrübesi ile sektöre yön veren bir ekip tarafından yenilikçi, ergonomik, ekonomik ve fonksiyonel ürünler geliştirip pazara sunmak üzere kurulmuştur.

19” Rack Kabinetleri ve aksesuarları, Telekom Saha Kabinetleri , Server ve Datacenter Kabinetleri ve IT sektörüne yönelik geniş bir ürün çeşitliliğine sahip  çözüm ortağı profesyonel bir firmadır.

Değişen pazar şartları ve müşteri isteklerine göre yeni tasarlanan kolay alınabilir, kullanılabilir, kaliteli ve güvenilir bir ürün yelpazesine sahiptir.

Web

FİBERA İLETİŞİM

FİBER OPTİK FİRMALARI

TEST ÖLÇÜM CİHAZLARI

OTOMASYON FİRMALARI

KABLO FİRMALARI

BİLGİSAYAR BİLİŞİM FİRMALARI

ELEKTRİK ELEKTRONİK FİRMALARI

PERPA FİRMALARI

KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAKLARI

PERPA TİCARET MERKEZİ

PERPA İLETİŞİM