Duvar Tipi Rack Kabinetler Netbox Serisi: 19” Duvar Tipi Kabinet, SOHO, EURObox, PROline, ANTIVANDAL, SLIMline, SAFEbox, HYPERline, SET SOHO

Duvar Tipi Rack Kabinetler 19″ Lande

Duvar Tipi Rack Kabinetler

Lande NETbox Duvar Tipi Kabinet

NETbox Duvar Tipi Kabinet 19" 7U, 9U, 12U, 16U, 20U RAL 9005

/
NETbox Duvar Tipi Kabinet 19" 7U, 9U, 12U, 16U, 20U RAL 9005…
Lande SOHO Duvar Tipi Kabinet

SOHO Duvar Tipi Kabinet 7U, 9U, 12U RAL 7035 açık gri

/
SOHO Duvar Tipi Kabinet SOHO Duvar Tipi Kabinet 19" ve…
EURObox Duvar Tipi Kabinet

EURObox Duvar Tipi Kabinet 7U, 9U, 12U, 16U RAL 9005

/
EURObox Duvar Tipi Kabinet 7U, 9U, 12U, 16U RAL 9005 RAL 7035 EURObox…
Lande PROline Duvar Tipi Kabinet

PROline Duvar Tipi Kabinet 19" Duvar Tipi Rack Kabinet

/
PROline Duvar Tipi Kabinet PROline Duvar Tipi Kabinet PROline…
Lande AntiVandal Kabinet Fibera

AntiVandal Kabinet 19" Antivandal Tipi Kabinetler

/
AntiVandal Kabinet 19" Antivandal Tipi Kabinetler AntiVandal…
Lande SLIMline Kabinet Fibera

SLIMline Kabinet 19" Duvar Tipi Kabinetler RAL 9005

/
SLIMline Kabinet SLIMline Kabinet SLIMline Serisi: 19"…
Fibera SAFEbox IP55 Kabinet

SAFEbox IP55 Kabinet Duvar Tipi Rack Kabinet

/
SAFEbox IP55 Kabinet SAFEbox IP55 Kabinet SAFEbox IP55…
HYPERline Duvar Tipi Kabinet Fibera

HYPERline Duvar Tipi Kabinet 4U-18U 6 farklı yükseklik

/
HYPERline Duvar Tipi Kabinet 4U-18U 6 farklı yükseklik HYPERline…
PROlineB Kabinet Duvar Tipi Fibera

PROlineB Kabinet 19” Duvar Tipi Kabinler

/
PROlineB Kabinet 19” Duvar Tipi Kabinler PROlineB Kabinet PROlineB…
Lande SAFEBOX-B Duvar Tipi Rack Kabinet

SAFEBOX-B Duvar Tipi Kabinet 19” IP55 Dahili / Harici

/
SAFEBOX-B Duvar Tipi Kabinet SAFEBOX-B Duvar Tipi Kabinet SAFEBOX-B…
Set Duvar Tipi Rack Kabinet Fibera

Set Duvar Tipi Rack Kabinet SET SOHO, SET SLIM

/
Set Duvar Tipi Rack Kabinet SET SOHO, SET SLIM Set Duvar…

Duvar Tipi Rack Kabinetler 19″  : Duvar tipi kabinetler genel olarak 450 mm ve 560 mm derinlikler arasında tercih edilmektedir. Ayrıca çift açılımlı ve slim tip olarak adlandırılan özel ihtiyaçlara uygun duvar tipi kabinetlerde günümüzde kullanılmaktadır. Canovate duvar tipi rack kabinet yükseklikleri 6U’dan başlayıp 21U’ya kadar üretilmektedir. Soho tipi olarak adlandırılan 19” rack cabinet standardı dışındaki rack kabinler ise 6, 9 ve 12U ölçülerinde 400 mm derinliğindedir.

Netbox Serisi: 19” Duvar Tipi Kabinet

NETbox serisi ağ kabinetleri kalite ve katma değerin optimum şekilde sunulmuş çözümüdür. NETbox serisi kablolama ve ağ çözümlerinde maksimum performans önerirken, yüksek teknolojili tam otomatik üretim kalitesine kıyasla maliyet avantajı sağlar. 600×450, 600×600 ve D:150mm boyutlarda ek gövde entegre edilmiş (tercihen D:450mm kabinetlere uygulanır, D:600mm kabinetlere de entegrasyonu mümkündür) NETbox duvar tipi kabinet serisi 7U’dan 20U’ya kadar 5 farklı U yüksekliğinde sunulmaktadır. Ürün standart olarak her biri kilitli cam ön kapak, çıkarılabilir yan paneller ve sabit arka panel içermektedir.

SOHO serisi: 19” Duvar Tipi Kabinet

Netbox SOHO Serisi duvar tipi kabinetler ağ dağıtım süreçlerinde etkin bir maliyetle hızlı kurum gereksinimleri için tasarlanmıştır. Netbox SOHO Serisi kablolama ve ağ çözümlerinde maksimum performans önerirken, yüksek teknolojili tam otomatik üretim kalitesine kıyasla maliyet avantajı sağlar. Ürün grubu ihtiyaç duyulan performans ve kalite üzerine modellenmiş en verimli fiyat endeksine sahiptir. 19’’ NETbox SOHO Network ürünleri demonte (Flatpack) ambalaj için özel tasarlanmıştır. Akıllı tasarımı ve demonte ambalajı sayesinde, düşük sevk masraflarına ve düşük depolama maliyetlerine sahiptir. Her kabinet standart olarak silindirik tek nokta kilitlemeli ‘’O ‘’ kilit ile kilitlenebilir camlı ön kapılı şekilde sunulmaktadır.

Duvar Tipi Rack Kabinetler EURObox serisi

Eurobox Serisi duvar tipi ağ kabinetleri kalite ve katma değer arasında optimum performansla sonuçlanan maksimum optimizasyon sağlar. Ürün kablolama ve ağ oluşturma altyapısında maksimum performans sağlarken, yüksek teknoloji tam otomatik endüstriyel üretime dayanan kalitesine kıyasla kaydadeğer ekonomi sağlar.

PROline Serisi: 19” Duvar Tipi Kabinet

PROline serisi Ağ Muhafazaları / Kabinleri, nominal ağırlık yük kapasitesinden 3 kat daha fazla yük ile test edilmiş üstün performans için tasarlanmıştır, Nominal ağırlık yükü 100 kg’dır, duvarda 300 kg ile test edilmiştir.

Bu nedenle, anahtarlar, patch paneller ve kablolar gibi standart ağ teknolojisi ekipmanlarından ziyade ağır telekom ekipmanları, UPS ve bataryaları taşıma sorunu yoktur. Ürün, kablolama ve ağ altyapısı üzerinde maksimum performans verirken, buna paralel olarak yüksek teknolojik tam otomatik endüstriye dayalı kalitesiyle karşılaştırıldığında çok göreceli bir ekonomi sağlar.

600x450mm, 600x600mm PROline Duvar Dolabı serisi, 7U’dan 20U’ya kadar 5 farklı yükseklikte mevcuttur.Her kabin standart olarak tamamı kilitlenebilir olan bir cam ön kapı, mekanik vidalı çelik arka panel ve kaldırılabilir çelik yan panellerle sağlanır. Geniş ürün yüksekliği portföyü, altyapı ihtiyaçlarındaki tüm U gereksinimlerini karşılar.

ANTIVANDAL Serisi: 19’’ ANTIVANDAL tipi Kabinetler

Antivandal serisi duvar tipi kabinetler iç mekân ortak alanlarda yüksek güvenlik ihtiyaçları için tasarlanmıştır. Ürün DIN V ENV 1627 standardına göre 10 dakikaya kadar testere, elektrikli el aletleri, demir testeresi, matkap ve balta gibi aletlere karşı WK4 seviyesinde ve IP 20 seviyesinde güvenlik/dayanıklılık sağlar. Bu yüksek koruma seviyesidir. Kullanım alanları; kamu alanları ve binaları, askeri alanlar, yüksek güvenlik gerektiren kritik konut uygulamaları.

Duvar Tipi Rack Kabinetler SLIMline Serisi

SLIMbox serisi duvar tipi kabinetler aktif ve pasif cihazların konumlandırılması için tasarlanmıştır. Kolay ve zaman kazandıran bir kuruluma sahiptir. Modern tasarımları ile her ofis ve ev ortamına uyum sağlar. İki farklı kurulum seçeneğine sahiptir. Alternatif olarak sistem yatay ya da açılı olarak da konumlandırılabilmektedir. Alt kısımda bulunan montaj delikleri sayesinde, raf montajına uygun olmayan DSL router gibi cihazlar da monte edilebilir.

SAFEbox Serisi: 19” Duvar tip Dahili / Harici Ortam Kabinetleri IP55-IP66

SAFEbox IP55 sınıfı duvar tipi iç mekan kabineti endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır. EN60529 standardına IP55 koruma sınıfında toz ve su girişini engeller. SAFEbox fan ve filtre ile donatıldığında ise IP54 sınıfı koruma sağlar. Uygulama alanları direk yağmur ve çevresel etmenlere mağruz kalmayan farika, depo ve sundurma gibi yarı açık alanlardır. Komple contalı kapılar, IP55 sınıfı döküm kollu 3 noktadan kilit sistemi ve izole edilmiş kablo girişleri su ve toz korumasında en iyi performansı sunar.

HYPERline Serisi 19” Duvar Tipi Kabinler

HYPERline serisi ağ kabinetleri kurulum kolaylığı sağlayan müşteri dostu bir tasarıma sahipken, üstük lojistik kapasitesi sayesinde uygun bir maliyete sahiptir ve renkli tasarımı ile ortama uyum sağlarken ilgi uyandırır.

PROlineB 19” Duvar Tipi Kabinler

PROlineB serisi ağ kabinetleri kurulum kolaylığı sağlayan müşteri dostu bir tasarıma sahipken, üstük lojistik kapasitesi sayesinde uygun bir maliyete sahiptir.

SafeboxB 19” Duvar Tipi Rack Kabinetler

Yekpare gövdeli kaynaklı, metal RAL 7035 Polyester Outdoor Boya Uygulaması yapılmıştır.

7U ve 9U Modelleri Tek nokta Kilitleme kelebek kilitli 12U ve 16U ikişer adet tek nokta kilitlemeli kelebek kilitlidir. Kelebek kilitler merkezinde silindirik anahtarla açılan kilit göbeği barındırır. 2 adet 1set 19’’ cihaz Montaj Dikmesi sevkiyat konfigürasyonuna dahildir.

Alt kısım filtreli temiz hava girişi- ile 4 adet PG21 takılabilir kör tapalıdır. Üst panel Pasif havalandırma ve sıcak hava çıkışı için filtrelidir. İstendiğinde fan takılabildiği gibi aksesuar olarak fan ve termostat takılı 1 li fan ünitesi sevk edilebilmektedir.

SET SOHO / SET SLIM Serisi Duvar Tipi Kabinetler

SET SOHO Serisi Duvar tipi kabinetleri kolay montaj özelliğinde, verimli bir maliyet endeksi oluşturmak üzere tasarlanmış network dağıtımı kabinetleridir. 19″ W:540 x D:400 mm ölçülerinde, 4 farklı U yüksekliğinde 4U, 7U, 9U ve 12U olarak sunulmaktadır. SET SOHO network ürünleri demonte ambalaj için özel tasarlanmıştır.

SET SLIM Serisi Duvar Tipi Kabinetler Network uygulamalarındaki yüksek performansı ve sunduğu kalitesi paralelinde, üretildiği yüksek teknolojik tam otomatik endüstriyel altyapı ve tasarımı sayesinde gözardı edilemez bir fiyat endeksi sunar. 19″ W:540 x D:170 mm ölçülerinde, 2U + 3U şeklinde combine edilmiştir.

Web

FİBERA İLETİŞİM

LANDE RACK KABİNET

FİBERA FİBER OPTİK

FİBER OPTİK FİRMALARI

AYDINLATMA FİRMALARI

TEST ÖLÇÜM CİHAZLARI

OTOMASYON FİRMALARI

KABLO FİRMALARI

BİLGİSAYAR BİLİŞİM FİRMALARI

ELEKTRİK ELEKTRONİK FİRMALARI

PERPA FİRMALARI

KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAKLARI

PERPA TİCARET MERKEZİ

PERPA İLETİŞİM

7 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

7 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın