Atak Reklam Tabela İmalatı Tabelacı Baskı Hizmetleri

Atak Reklam Tabela İmalatı Tabelacı Baskı Hizmetleri Uyarı Levhaları

Atak Reklam Perpa

Atak Reklam

Atak Reklam

TABELA İMALATI

Atak Reklam Işıklı Tabela

Işıklı Tabela, reklam tabelaları arasında en çok tercih edilen tabelalar arasındadır. Estetik ve sağlamlığın birleşimi olan bu tabelalar ile akşam ve gece işyeriniz, ofisiniz kapalı olsa bile müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Hem iç mekanda hem dış mekanda kullanıma uygun olan bu modellerimiz istenilen ölçülerde yapılabilmektedir. Işıklı tabelalar firmaların marka ve ürün tanıtımlarında bilinirliğini en iyi şekilde artıran tabela çeşitlerinin başında gelmektedir.

Işıksız Tabela

Işıksız tabela, günümüzde en fazla kullanılmakta olan tabela çeşididir. Gündüz çok iyi bir kalite ile izlenim vermesine karşın hava karardıktan sonra okuması çok güç olabilmektedir. Dış mekanlarda gündüz kullanımında çok iyi bir tabela olmasının yanı sıra ofis ve büro gibi iç mekanlarda 24 saat boyunca kullanılabilecek özel bir tabela çeşididir.

Günümüzde pek çok şirket ile işletme iç mekanlarda reklam çalışması olarak ışıksız tabela kullanmayı tercih ediyor. Özellikle de vinil gerdirme veyahut kuru harfler biçimindeki değişik teknikler kullanılıp yapılabilecek tabelalar işletmenizin akılda kalıcı bir durumda olmasını sağlayacaktır.

Kutu Harf Tabela

Kutu Harf Tabelalar firmanın adını en iyi tanıtan çeşididir. Bu çalışmalar, açık ve kapalı ortamlarda çok rahat kullanışlıdırlar ve genelde büyük boylarda yapıldıkları için müşteriyi direk etkilerler. Birçok çeşidi olan bu reklam mecraları ince duruşları ile birçok firmanın tercihidir, özellikle alışveriş mekânları için çok idealdir.

Firmanın renklerini ve logosunu çok iyi ifade eder. İnsanların yoğun olduğu yerlerde bile markanın fark edilmesini sağlar. Canlı renklerle yapılan tasarımlar firmanızın reklamını yapacak ömre sahiptirler. Siz de kutu harf tabela ile markanızın bilinirliğini en kalabalık yerlerde bile artırabilirsiniz!

Pleksi Kutu Harf Tabela

Alüminyum Oyma Tabela

Totem Tabela

İnşaat Tabelası

Yol Tabelası

Pleksi Kabartma Tabela

Lam Pleks Tabela

Köpük Harf Tabela

Paslanmaz Tabela

Atak Reklam BASKI HİZMETLERİ

Dijital Baskı

Basket Etiket

Metal Etiket

Sticker Etiket

Damla Etiket

Tekstil Baskısı

Vinil Baskı

UYARI LEVHALARI

İç Mekan Yönlendirme Levhası

Kapı İsimlikleri

Dış Mekan Yönlendirme Levhası

İş Güvenliği Yönlendirme Levhası

Atak Reklam İLETİŞİM BİLGİLERİ;

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A-Blok Kat:13 No:2018 Şişli İSTANBUL

Tel / Faks : 0212 320 24 10 (Pbx) / 0212 222 65 92 (Fax)

E-Mail : atakreklam2000@gmail.com / bilgi@atakreklam.com

Atak Web

DİJİTAL BASKI FİRMALARI

TABELACILAR

REKLAMCILAR

MAKİNE HIRDAVAT FİRMALARI

PERPA FİRMALARI

PERPA TİCARET MERKEZİ

PERPA İLETİŞİM

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın