Akütek Enerji Sistemleri, Kuru Aküler, Jel Aküler, Deep Cycle Aküler ve Marin Aküler konusunda ithalat, ihracat, satış ve satış sonrası destek hizmetlerini vermek amacıyla kurulmuştur.

Akütek Enerji Sistemleri Perpa

Akütek Enerji Sistemleri Perpa

AKÜTEK Enerji Sistemleri

Akütek Enerji Sistemleri, Kuru Aküler, Jel Aküler, Deep Cycle Aküler ve Marin Aküler konusunda ithalat, ihracat, satış ve satış sonrası destek hizmetlerini vermek amacıyla kurulmuştur. Hizmet vermeye başladığımız günden bu yana %100 müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş bir firma olma yolunda hızla ilerlemekteyiz. Firmamız, CSB Akülerin Türkiye dağıtıcı bayiliğini yapmaktadır. Şirketimizin merkezi Perpa Ticaret Merkezindedir. Perpa’da ki depolarımızın haricinde Perpa ve Ümraniye de depolarımız bulunmaktadır.

İSTANBUL içi sevkiyatları kendi araçlarımızla, İSTANBUL dışı sevkiyatları ise anlaşmalı kargo ve ambarlarla yapmaktayız.

Kalite Politikamız

Bayiliğini yaptığımız ürünlerin kalitesinin devamlılığına ve tutarlılığına önem vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin, her türlü istek ve eleştirileri firmamız tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır.
Personelimiz en değerli varlığımızdır. Gelişimleri ve memnuniyetleri AKÜTEK Enerji Sistemleri yönetimi için çok önemlidir. Bu durum, değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermemizi sağlamaktadır.
Müşteri beklentilerini karşılamak ve memnuniyetini sağlamak temel amacımızdır. Kalite ve dürüstlük; şirketimizin, çalışanlarımızın güvencesidir.

AKÜTEK Enerji personeli, tüm ilişkilerinde, dürüstlüğü, açıklığı, doğruluğu, olmazsa olmaz ilkeleri olarak benimsemiştir.
Firmamızın personelleri, sektörle deneyimi, çözüme odaklı yaklaşımı ile müşterilerinin Aküler konusunda tüm ihtiyaç ve sorunlarına, hızlı ve doğru bir şekilde cevap verecek kapasitedir.

Akütek Enerji Sistemleri Ürünler

EVH Serisi Kuru Aküler

Çevrimsel uygulamalarda verimli deşarjlar için özel olarak tasarlanmıştır. EVH serisi,% 100 deşarjda 400’den fazla çevrime hizmet edebilir. Kapasite aralığı 15Ah ila 39Ah 12V pil arasındadır ve hepsi şarj edilebilir, yüksek verimli, sızdırmaz ve bakım gerektirmez.

GP Serisi Kuru Aküler

Bekleme servisinde 5 yıla varan tasarım ömrüne sahip genel amaçlı bir bataryadır. Kapasite aralığı, 4.5Ah ila 100Ah arasında 6V veya 12V pil, ve hepsi şarj edilebilir, yüksek verimli, sızdırmaz ve bakım gerektirmez.

HR Serisi Kuru Aküler

Yüksek verimli deşarj uygulaması için özel olarak tasarlanmıştır. Özellikleri, bekleme servisinde 5 yıla varan tasarım ömrü ile daha küçük hacimli, hafif ve yüksek deşarj verimliliğidir. Kapasite aralığı 18W / hücreden 120W / hücre pil 12V pil için 15 dakika ve tüm şarj edilebilir, yüksek verimli, sızdırmaz ve bakım gerektirmez.

EVX Serisi Kuru Aküler

Döngüsel uygulamalardaki verimli deşarjlar için özel olarak tasarlanmıştır. EVX serisi, 100% deşarjda 400’den fazla döngü sağlayabilmektedir. Kapasite, 7.2Ah – 75Ah 12V pil arasındadır ve hepsi şarj edilebilir, yüksek verimli, sızdırmaz ve bakım gerektirmez.

GPL Serisi

Genel amaçlı ve uzun ömürlü bir batarya olup, bekleme servisinde 8 ~ 10 yıla kadar tasarım ömrüne sahiptir. Kapasite aralığı 7.2Ah ila 100Ah 12V pil arasındadır ve hepsi şarj edilebilir, yüksek verimli, sızdırmaz ve bakım gerektirmez.

HRL Serisi

Bekleme modunda 8 ~ 10 yıla kadar tasarım ömrüne sahip yüksek hızlı deşarj ve uzun ömürlü bir bataryadır. Kapasite aralığı 10W / hücreden 5VW / 6V pil veya 15 dakika pil için 12V pil, ve hepsi şarj edilebilir, yüksek verimli, sızdırmaz ve bakım gerektirmez.

Jel Aküler

Kuru Akülerin Kullanım Alanları

Akülü Sandalye

Golf Araçları

Suda Çalışan Sistemler

Enerji Depolama

Solar Sistemler

Elektrikli Araçlar

ATM’ler, Alarm Sistemleri, Elektrikli Oyuncaklar

Telekomünikasyon Cihazları, Kapalı Devre TV Sistemleri,

Özürlü Araçları, Rüzgar Enerji Sistemleri, Golf Arabaları

Tıbbi Cihazlar, Yedek Aydınlatma Sistemleri, Telefon Santralleri

Kesintisiz Güç Kaynakları ve Daha Fazlası

Akütek Enerji Sistemleri İletişim

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:11 No:1462 Şişli İstanbul

Telefon: 0212 210 21 26

Gsm: 0553 938 50 25

E-mail: info@akutekenerji.com

GÜÇ ELEKTRONİĞİ FİRMALARI

YENİLENEBİLİR ENERJİ FİRMALARI

GÜNEŞ ENERJİSİ

RÜZGAR ENERJİSİ

ELEKTRİK ELEKTRONİK FİRMALARI

PERPA FİRMALARI

PERPA TİCARET MERKEZİ

PERPA İLETİŞİM

1 cevap

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] Sırası Test Cihazları, Devre Kesici Analiz Cihazları, Faz Açısı Ölçerler, Akü Test Cihazları, Yüksek Gerilim Cihazları, Işık Seviyesi Ölçerler,, pH / mV Ölçerler,  İletkenlik/TDS […]

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın