Zagun İş Güvenliği Tic. Ltd. Şti. İnşaat Güvenlik Ağı

Zagun İş Güvenliği Tic. Ltd. Şti.

Zagun İş Güvenliği Malzemeleri

Zagun İş Güvenliği Malzemeleri

İnşaat Güvenlik Ağı üretimindeki profesyonel çalışma ve uygulamalarla çözüm ortağınız olmayı arzulamaktayız. Yüksekte çalışma ve Düşme durdurma sistemleri alanında Danışmanlık Hizmeti sunmanın yanı sıra Yüksekte Çalışma Ekipmanları satış ve projelendirme hizmeti vermekteyiz.

ZAGUN İş Güvenliği profesyonel kadrosu ile sizlere 89/686-EEC Kişisel Koruyucu Donanım Direktiflerini sağlayan CE sertifikalı ürünleri Avrupa standartlarında servis ve kaliteli ürün portföyü ile hizmetinize sunuyoruz.

Portföyümüzde:

Kendi üretimimiz olan Güvenlik Ağı ve Emniyet Kemerleri başta olmak üzere Baret, Toz Maskeleri, ikaz ve Uyarı Levhaları, İş Ayakkabısı , Karabina, Eldiven, Çizme, Yarım ve Taz Yüz Gaz Maskeleri, Kulak Tıkaçlar, FFP2 Ventilli ve Ventilsiz ürünler, S1 S2 S3 Çelik Burun Çelik Taban Ayakkabılar, Paraşüt Tipi, Bel Destekli Kemeri ve diğer Kemerler, Koruyucu Gözlükler, Uzatma Halatları, Şok Emiciler, Çelik Halatlar, Mapalar, Düşme Durdurma Sistemleri, Göz ve Vücut duşları ve bir çok çeşit ürün bulunmaktadır.

 

Güvenlik Ağ ve Güvenlik Fileleri üretimimiz her ebat ve ölçüde olup TSEN1263 standartlarına uygun polyamid İpten üretilmektedir.

Firmamız İş güvenliği alanından kurulduğu günden beri bir çok projeye imza atarak sektörde her geçen gün yerini sağlamlaştırmayı başarmıştır.

 Genç ve dinamik kadrosuyla bizler Zagun İş Güvenliği olarak sizden aldığımiz güçle atılımlarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz.

Güvenlik Ağı Montajı ve Kurulumu

Güvenlik Ağı Montajı yapan Firmamız TS EN 1263-1 :2015 B2 Class sertifikasına sahip güvenlik ağı Sistemlerinin kurulumlarını IRATA ve MEB Yüksekte Çalışma sertifikalı personelleri ile gerçekleştirmektedir. Güvenlik Ağı montajı İstanbul Ankara,İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye’de TS EN 1263-2 standardına göre yapmakta ve ilgili montajla ilgili kurulum sertifikası vermektedir.

Yapılan montajlarımıza Projeler sayfamızda ulaşabilirsiniz

Konvansiyonel Sistem ve Kaset Sistem güvenlik ağlarınızı projenize uygun bir şekilde kurmanın dışında kat taşıma hizmeti de veriyoruz.

Güvenlik Ağı ve Sistemleri

B2 Sınıf TSE Belgeli Tek Firma – S,T,V,U Sistem Güvenlik Ağları

TSE tarafından EN 1263:2015 e göre belgelendirilmiş Güvenlik Ağı sadece ZAGUN’da

Güvenlik Ağı Konsolu – Gravisafe

Dış Cephe Güvenlik Ağları

Merdiven Güvenlik Ağı Uygulaması

İnşaat Güvenlik Ağları

Raf Güvenlik Ağı

Koruma Ağları

Zagun İş Güvenliği Uzmanlık Alanları

  • İnşaat Güvenlik Ağları
  • İnşaat, Dekorasyon ve Emlak
  • Yapı Sektörü

Zagun İş Güvenliği İletişim

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Avlu, K: No:1583 34384 Okmeydani Şişli İSTANBUL
Telefon :+90 212 210 25 67
Fax :+90 212 210 25 74
GSM :+90 212 210 25 68
İNŞAAT GÜVENLİK AĞLARI
İNŞAAT DEKORASYON EMLAK
YAPI SEKTÖRÜ
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir