Sies Elektrik Kablo Kanalları Kablo Merdivenleri

Sies Elektrik Mümessillik San. Tic. Ltd. Şti.

Sies Elektrik

Sies Elektrik

Sies Elektrik Mümessillik San. Tic. Ltd. Şti.

Sies Elektrik 1985 yılından buyana sac kablo taşıyıcıları ve aksesuarları konusunda edinilmiş olan bilgi birikimi neticesinde 1993 yılında kurulan firmamız geçmişten aldığımız güç ve güven sayesinde sektörüne yeni bir ivme kazandırmıştır.

Sies, Gelişen piyasa koşulları ve dinamikleri neticesinde kendini sürekli yenileyen firmamız, kalite ve iyi hizmetten ödün vermeden kendi piyasası içerisinde saygın isimlerden birisi olmuştur.

Yurtiçi ve yurtdışı bir çok büyük ve başarılı projede adı geçen firmamız, müşterilerimizden gelen öneri ve isteklerin karşılıklı memnuniyet çerçevesinde çözmeyi amaç ve ilke edinmiştir.

Sies Elektrik Kablo Kanalları

Sies Elektrik Kablo Kanalları

Sies Elektrik Kablo Kanalları

Kablo kanalları, kablo taşıma sistemi arasında en yaygın üretimi olan ürün çeşididir. Sies kablo kanallarının üzerindeki oval delik sistemi taşıyıcının mukavemetini azaltmadan kabloların ısınmaması için gerekli hava sirkülasyonu ve montaj kolaylığı sağlamak amacı ile delikli ve deliksiz tiplerde üretilmektedir.

Kablo kanalları standart üretimler dışında istenilen ölçülerde pregalvaniz, sıcak daldırma galvaniz, elektrostatik fırın boyalı, alüminyum, 304-316 kalite paslanmazdan üretilmektedir.

Hafif Tip Kablo Kanalları

Standart Tip Kablo Kanalları

Universal Tip Kablo Kanalları

Ağır Hizmet Kablo Kanalları

Kapalı Ağır Hizmet Kablo Kanalları

C Tipi Geçmeli Kablo Kanalları

Ağır Hizmet Kablo Kanalları (h:100)

Kapalı C Tipi Geçmeli Kablo Kanalları

Kapalı Ağır Hizmet Kablo Kanalları (h:100)

C Tipi Geçmeli Kablo Kanalları (h:100)

Kapalı C Tipi Kablo Kanalları (h:100)

Kablo Kanalları Katalog

Sies Elektrik Kablo Merdivenleri

Kablo merdivenleri; Endüstriyel tesislerde ve dikey kullanımda yaygın bir üründür. Kablo merdivenlerinde diğer taşıma sistemlerinde olduğu gibi destek arası mesafe ile basamak arası mesafede taşıyacağı yük bakımından önemlidir.

Kablo merdivenleri standart ölçüler dışında istenilen ölçülerde elektrogalvaniz, pregalvaniz, sıcak daldırma galvaniz, elektrostatik fırın boyalı, alüminyum, 304-316 kalite paslanmazdan üretilmektedir.

Tel Örgü Kablo Kanalları

Tel tipi kablo kanalları, bina içlerinde alçak gerilim, haberleşme ve fiber optik kabloların taşınmasında tercih edilmektedir. Yüzey alanının az olması nedeniyle üzerinde toz biriktirmez, bu nedenle özellikle gıda sanayi ve tütün sanayinde kullanımı yaygındır.

Tel tipi kablo kanalları standart ölçüler dışında istenilen ölçülerde elektrogalvaniz, sıcak daldırma galvaniz, elektrostatik fırın boyalı, 304-316 kalite paslanmazdan üretilmektedir.

Gemi Tipi Kablo Taşıyıcıları

Gemi tipi kablo taşıma sistemleri adından da anlaşılacağı üzere gemilerde kullanılan ürün çeşidinin adıdır.Kara tipinde kullanılan ürünlerle benzerlik göstermesine karşın gerek imalat aşamasında gerekse kullanımda farklılıklar göstermektedir.

Gemi tipi kablo taşıyıcıları standart ölçüler dışında istenilen ölçülerde elektrogalvaniz, pregalvaniz, sıcak daldırma galvaniz, elektrostatik fırın boyalı, alüminyum, 304-316 kalite paslanmazdan üretilmektedir.

Boru Sistemi

Boru sistemi, kablo taşıyıcılarından makinalara enerji vermek için kullanılan basit pratik bir taşıma şeklidir.

Destek Sistemleri

Destek sistemleri, kablo taşıma sistemlerinin omurgasını teşkil eden ve çeşitli parçalardan oluşan sistemin bütünüdür. Destek sisteminin sağlamlığının yük taşıma kapasitesine etkisi sac kablo kanalının kalınlığından daha önemlidir. Bu nedenle, montaj yerinin konumuna göre doğru destek seçimi yapılması önem taşır.

Destek sistemleri elektrogalvanizli, pregalvanizli, sıcak daldırma galvanizli, elektrostatik fırın boyalı, alüminyum, 304-316 kalite paslanmazdan üretilmektedir.

Döşeme Altı Kablo Kanalları

Döşemealtı kablo kanalları iş merkezleri, modern ofislerde tercih edilen bir taşıma sistemidir.Bu ürünler şap altında veya yükseltilmiş döşeme altında kaldığı için görüntü kirliliği yaratmazlar. Pregalvanizli sacdan üretilirler.

Topraklama

Topraklama ürünleri adından anlaşılacağı üzere binanın topraklamasında kullanılan ürünlerden teşekkül etmektedir.Bu ürün grubu sadece Sıcak daldırma galvanizli olarak imal edilmektedir.

Sektör Uzmanlık Alanları Elektrik Elektronik Elektrik Malzemeleri Kablo Firmaları Kablo Kanalı İthalat ve İhracat

Sies İletişim

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Avlu, K:4,5,6 No:0124 34384 Okmeydanı Şişli İSTANBUL
Telefon :0212 324 00 98
Fax :0212 324 00 98
GSM :0507 299 32 63

KABLO TAŞIMA SİSTEMLERİ

KABLO FİRMALARI   

ELEKTRİK ELEKTRONİK FİRMALARI  

PERPA FİRMALARI  

PERPA TİCARET MERKEZİ

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın