Serdaroğlu İş Elbiseleri

Serdaroğlu İş Elbiseleri, İş Güvenliği Malzemeleri, İkaz yelekleri, Mühendis Yelekleri, Baskılı Yelekler, Çocuk İkaz yeleği, Baret, İş Pantolonu, Tişörtler, mont ve kabanlar.

Serdaroğlu İş Güvenliği

Serdaroğlu İş Elbiseleri

Serdaroğlu İş Elbiseleri

Bugüne kadar birçok firmaya reklam ve tanıtımları konusunda destek vermeye çalıştık. Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir firma için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi…

Serdaroğlu İş Güvenliği Malzemeleri

İkaz Yelekleri

İkaz Yelekleri

İkaz Yelekleri

İkaz Yelekleri uzaktan net olarak görülebilmeyi sağlayan ve aynı zamanda karanlık ortamlarda fark edilmeyi kolaylaştıran bu iş güvenliği kıyafeti, görevlilerin ayırt edilebilmesini de sağlar. İkaz yelekleri

Mühendis Yelekleri

Mühendis Yelekleri

Mühendis Yelekleri

Şantiye, fabrika vb. ortamlarda çalışan mühendislerin kolay fark edilmesini sağlayan reflektörlü fosforlu yeleklerdir.  Mühendis Yelekleri

2007 yılından beri hizmet veren firmamız için de “hakkımızda” yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun gerçekten de düşündüğümüz ve başka firmalara anlattığımız kadar kolay bir iş olmadığını anladık.

Biliyoruz ki, tanıtım yazıları belki de bir web sitesinde en son olarak okunan bölüm. Ancak her firmanın reklam ve tanıtım materyallerinin bir bölümünde mutlaka kendini anlatan bir bölümün olması şart. Ve tabi ki bu yazının son derece kısa ve verilen hizmetler konusunda net bilgiler içermesi gerekiyor. Serdaroğlu iş güvenliği için kısaca; “İstanbul’da Elbiseler ve Baskı konusun da uzmanlaşmış bir İş Güvenliği”diyebiliriz.

Her şeyden önce;

‘‘İşimizi gerçekten severek yapıyoruz’’ Belki de başarımızın tek ve yegâne sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Serdaroğlu iş güvenliği ekibine dâhil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

‘‘Bahane değil çözüm üretiyoruz.’’ Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz.

‘‘Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.’’ Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dâhil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette Serdaroğlu iş Güvenliğini farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz.

Çocuk İkaz Yelekleri

Serdaroğlu İş Elbiseleri İletişim

Halil Rıfat Paşa Mah. Perpa Ticaret Merkezi
A Blok Kat:5 No:404 – Şişli/İstanbul
Tel: 0212 222 61 19
Satış Sorumlusu:

Yunus Emre

Mobil-WhastsApp: 0541 948 45 28
E-mail: info@ikazyelek.com

HESAP BİLGİLERİMİZ
TEB PERPA ŞUBESİ
HESAP ADI : Serdaroğlu İş Güvenliği
HESAP NO : 24754064
IBAN NO : TR52 0003 2000 0000 0024 7540 64

İŞ GÜVENLİĞİ MALZEMELERİ

İNŞAAT MALZEMELERİ

AMBALAJ MALZEMELERİ

HIRDAVAT NALBURİYE

MAKİNE HIRDAVAT FİRMALARI

PERPA FİRMALARI

PERPA ANA SAYFA

PERPA İLETİŞİM

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın