Saitell Güvenlik Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti.

Saitell Güvenlik Teknolojileri

Saitell Güvenlik Teknolojileri

Saitell Güvenlik Teknolojileri

Saitell Güvenlik Teknolojileri Hakkımızda

Bugüne kadar birçok firmaya bilişim ve güvenlik sistemleri konusunda destek vermeye çalıştık. Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir firma için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi… 2016 yılından beri hizmet veren firmamız için de “hakkımızda” yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun gerçekten de düşündüğümüz ve başka firmalara anlattığımız kadar kolay bir iş olmadığını anladık.

Saitell Güvenlik için kısaca; “Tüm Türkiye’de bilişim ve güvenlik sektöründe uzmanlaşmış ekibiyle kurulu bir firma ” diyebiliriz.

Peki Saitell Güvenlik’i, diğer firmalardan neden farklıdır?

Çünkü;

Herşeyden önce;

Saitell Güvenlik Teknolojileri

Saitell Güvenlik Teknolojileri

“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”

Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Saitell Güvenlik ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

“İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.”

Belki hiç bir güvenlik firmasının yapmadığı kadar araştırmalar yapıyoruz. Güvenlik sektöründe yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

Saitell Güvenlik Teknolojileri

Saitell Güvenlik Teknolojileri

“Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz.”

Diğer firmalardan farklı olarak kendimize örnek aldığımız hemen hemen tüm üreticiler yurtdışındaki önemli projelere imza atmış kişiler yada ekipler. Bu kişilere ulaşarak sürekli olarak dışarıda işimizin nasıl yapıldığını daha iyi anlamaya çalışıyoruz..

“Bahane değil çözüm üretiyoruz.”

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz.

“Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.”

Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette Saitell Güvenlik’i farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz

Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz…

Saitell Güvenlik Teknolojileri

Saitell Güvenlik Teknolojileri

Saitell Güvenlik Teknolojileri Vizyonumuz

Türkiye’nin her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, herkesin ve her kesimin çözüm ortağı olan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, 17 yıllık geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, gençlerin kariyer hedeflerini süsleyen, her aşamada bir işletmeden daha fazlasını vaat eden, evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek, sektörünün trend belirleyicisi ve lideri bir marka olmaktır.

Saitell Güvenlik Teknolojileri Misyonumuz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, yaygın bayi ağı ve alternatif dağıtım kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan, üreten, yetiştiren ve geliştiren bir işletme olmaktır.

Saitell Güvenlik Teknolojileri İletişim:

Genel Merkez:

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:8 No:791 Şişli  – İstanbul

Tel: +90 212 320 98 66

Fax: +90 212 320 98 67

Fabrika:

Kazımiye Mahallesi Dadaloğlu Caddesi Akgün Villaları No:42 Retro Plaza Çorlu – Tekirdağ

Tel: +90 282 650 26 50

Fax: +90 282 650 26 53

SAITELL      GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ   PERPA FİRMALARI   ANA SAYFA     PERPA İLETİŞİM

 

2 cevaplar
 1. Mehmet kara
  Mehmet kara says:

  Sayın saitell güvenlik sorumlu patronu ben zonguldak arılar birliği üyesi bir kişiyim sizin istanbul perpa alış veriş in işyerinden ez ez güvenlik kamerası aldım. Derdimi anlattım firmanızdaki ahmet beye ve yildiz hanıma benim arılarım ormanın içinde elektrik olmayan aku ile enerji isini çözdüm ama cep tel 4.5 çektiğini bildirdim ve teknik servisten bir kişi ile iletişim kurum kamera nin yanında wi fi ye gerek olmadığını yanlızca evde wi fi olasının yeterli olduğunu söylediler ve ben bu güvence ile 700 tl ye 22.05.2018 tarihinde aldım ve zonguldak a döndüm ama bulunduğun yerden görüntü alamadım tekrar 24 .05. 2018 teknik servisi aradığımda wi fi olmadan görüntü alınacağını bildirdi.390 tl ye wi fi cihazı aldım.bana tahhut edilen cihaz satildimadi ben kaldırıldım böyle olduğunu bilseydik almazdım 390 tl zararının karşılanmasını ıstiyorum. Mehmet kara 05337134974 zonguldak

  Cevapla
  • Perpa
   Perpa says:

   Mehmet Bey, bu site Perpa Ticaret Merkezi’nin sitesi. Diğer bütün Perpa firmaları gibi. Bahsettiğiniz firmaya Aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz.

   Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:8 No:791 Şişli – İstanbul
   Tel: +90 212 320 98 66
   Fax: +90 212 320 98 67

   http://www.saitellbayi.com

   Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir