Rebul Lime Kolonya Bir Akdeniz Serinliği Sicilya limonu

Rebul Lime Kolonya Bir Akdeniz Serinliği Sicilya limonu

Resul Lime

Resul Lime Kolonya

Rebul Lime Kolonya

Bir Akdeniz Serinliği

Sicilya limonu esansı, aromatik bergamot, vücuda enerji veren turunçgiller ve baharın taze kokusunu içinde hapseden müge çiçeği ile Rebul Lime kolonyasında bir araya gelerek sizlere benzersiz bir serinlik ve tazelik sunar. Bu enfes birleşimin yanında Rebul Lime sizlere, sofistike sandal ağacı özlerinin yumuşaklığını ve beyaz muskla harmanlanmış mistik amber kokularını keşfetme deneyimini de yaşatır.

Rebul Lime Limon Kokusu

Limon Çiçeği Limon Kokusu

Limon Çiçeği Limon Kokusu

Yatakta dönüp durmanıza sebep olan günlük stres, sıkıntı ya da kafanızı taktığınız herhangi bir sorundan kurtulmak çok kolay. Limonun kokusundaki narenciye aroması sinir sistemini rahatlatıyor, stresi azaltıyor ve üstümüzdeki gerginliği alıyor.

İster limon esanslı bir vücut yağı alın ister limonu kesip başucunuza koyun. Gevşeyip, daha sağlıklı ve huzurlu bir uyku çekmenize sebep olacağına garanti veriyoruz.

Japon bilim adamlarına göre limon kokusunu her gün içinize çekmek konsantrasyonunuzun artmasına ve zihinsel aktivitelerinizin daha iyi çalışmasına sebep oluyor.

Lime Limon Sicilya Limonu

Lime Limon Sicilya Limonu

Ayrıca zaman içinde hafızanızı da güçlendiriyor ve birçok şeyi daha kolay hatırlayabiliyorsunuz

Limonun ve limon yağının depresyona iyi geldiği kanıtlanmış.Bugüne kadar depresyon veya kötü ruh halleriniz için çare aradıysanız ve bir sürü şey denemenize rağmen başarılı olamadıysanız bir de limonu denemelisiniz.

Limonun hoş aromasının yanı sıra anti-bakteriyel özelliği var ki bu da havadaki kötü kokuyu, mikropları ve bakterileri temizlemesine yardımcı oluyor.

Bu özelliğiyle burun tıkanıklığına da iyi geliyor. Hem burnunuzu açıyor hem de daha fazla tıkanmasını önlüyor. Tabii, tüm solunum yollarını açtığı içinde horlamayı engelliyor.

Çoğu insan yüksek tansiyondan şikayetçi. Halbuki çözümü basit: Limonun kokusu tansiyonun düşmesine ve kan basıncınızın azalmasına yardımcı oluyor.

Aynı zamanda kalp krizi, kalp-damar rahatsızlıkları ve kanser gibi hastalıklardan vücudu koruyan bir antioksidan olduğunu da unutmamak lazım.

Sivrisinekler, örümcekler ve karıncalar limon kokusundan hiç mi hiç hoşlanmıyorlar. Dolayısıyla limon olan yere asla yaklaşmıyorlar.

Daha da iyi sonuç almak isterseniz limonu ortadan ikiye kesip içine karanfiller saplamayı deneyin.

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Mavi Avlu Kat:4 No:372 Şişli / İstanbul

Telefon: +90 212 320 87 88

WhatsApp/Gsm: +90 544 344 26 16

info@yoncaambalaj.com

Diğer Temizlik Ürünleri

REBUL KOLONYA

KOLONYA ÇEŞİTLERİ

YONCA AMBALAJ

AMBALAJ MALZEMELERİ

PERPA FİRMALARI

PERPA TİCARET MERKEZİ

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın