Rebul Ice Kolonya Buz Ferahlığı Sulu Turunçgiller

Rebul Ice Kolonya Buz Ferahlığı Sulu Turunçgiller

Buz Ferahlığı Resul Ice Kolonya

Rebul Ice Kolonya

Buz Ferahlığı

Yaz ya da kış hiç fark etmez, Rebul Ice’ın kapağını açtığınızda sulu turunçgillerin ve su notalarının yüzünüze dokunduğunu hissedersiniz. Rebul Ice’ın orta notalarını oluşturan gizemli Afrika menekşesi, nazik ve şeffaf frezya, kokusunu damağınızda hissedeceğiniz ananas ve yeşil biberiye sayesinde doğanın o saf tadını alırsınız. Alt notayı oluşturan ılık ve gösterişli amber ile koruyucu sedir yosununda oluşan birliktelik sizi sarıp sarmalar. Bu taptaze koku buz ferahlığının hissini yaşatır.

biberiye ve turunçgil kokularının hafızayı uyanık tutma özelliği vardır.Gün içinde yorgunluktan kurtulmamızı ve kendimizi dinç hissetmemizi sağlayan kokular; genelde citrus grubu olarak adlandırdığımız turunçgiller ailesinden elde edilen kokulardır. Bergamot, limon ve portakal çiçeği kokuları kişiye enerji verir. Karanfil ve okaliptus da yorgunluğa iyi gelir.

Biberiye ve turunçgil kokularının hafızayı uyanık tutma özelliği vardır.

Düşüncelerinizi kontrol etmeyi sağlayan narenciye kokuları odaklanmada ve dikkat eksikliğinde etkili olabilecek kokuların başında geliyor. Greyfurt, portakal ve mandalina gibi turunçgil kokuları kötü duygu ve düşünceleri kafadan atmaya yardımcı olur. Bu kokular insana neşe verir. Evinizde ve iş yerinizde narenciye kokuları kullanarak duygu durumunuzu kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

Hemen herkes tarafından sevilen, yetiştirilen ve yetiştirilmek istenen Afrika menekşesi çok popüler bir süs bitkisidir, popülerliği yaprak ve çiçeklerinin güzelliği, uzun ömürlü olması, bakım ve üretiminin kolay olmasından kaynaklanmaktadır.

Evlerde ve seralarda çokça yetiştirilen bitkilerin başında gelmekte, gitikçe daha önem kazanmaktadır.
Çiçeklerinin rengi koyu mavi, mor, lacivert, koyu menekşe, kenarları beyaz, ortası mavi yada kırmızı, ya da pembe ,leylak, beyaz olabilir. Çiçekler, katmerli, yalınkat,veya kenarları düz ya da dantelalıdır.

Frezya güzel kokusu nedeniyle parfüm endüstrisinde kullanılır. Frezya’da soğanı dikildikten bir süre sonra üzerinde yeni bir soğan gelişmeye başlar, çiçeklenme döneminde de yeni kormun etrafında soğancıklar meydana gelir.

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Mavi Avlu Kat:4 No:372 Şişli / İstanbul

Telefon: +90 212 320 87 88

WhatsApp/Gsm: +90 544 344 26 16

info@yoncaambalaj.com

Diğer Temizlik Ürünleri

REBUL KOLONYA

KOLONYA ÇEŞİTLERİ

YONCA AMBALAJ

AMBALAJ MALZEMELERİ

PERPA FİRMALARI

PERPA TİCARET MERKEZİ

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın