Rebul Green Tea Kolonya Asya Mucizesi Yeşil Çay

Rebul Green Tea Kolonya Asya Mucizesi Yeşil Çay

Rebul Green Tea Kolonya

Rebul Green Tea Kolonya

Rebul Green Tea Kolonya

Bir Asya Mucizesi

Rebul Green Tea Kolonya

Rebul Green Tea Kolonya

Yeşil çay içerdiği birçok besinle cildin sağlıklı ve ışıl ışıl olmasına yardımcı olurken eşsiz ferahlığıyla da bir kolonyaya çok yakışır. Üst notalarındaki yumuşaklık, şeffaf çay tanelerinin leziz bergamotla uyumlu deminden gelir. Kokunun kalbindeki hoş kokulu bitkisel notolar, baş döndüren beyaz çiçeklerin kokusuyla sarmalanmış tabiat hissini yaşatanlardır. En derinlerde ise sandal ağacı ve sedir ağacının sıcak odunsu kokusunu alırsınız.

Bergamot, kokusu ile büyüleyen ve pek çokları için çayın olmazsa olmazı kabul edilen bir bitkidir.

Latince adı citrus bergamia olan ve meyvenin kabuğundan yapılan, eşsiz bir aromaya sahip bergamot; günümüzde pek çok farklı alanda kullanılan bir bitkidir. Oldukça seyrek dalları bulunan bergamot ağacı, genellikle 4 metre kadar büyür. Uzun yapraklı bergamotun koyu yeşil bir rengi bulunur.

Ağırlıklı olarak kokusu ile hatırlanan ve buna karşılık ağacı ve şekli bilinmeyen bergamot bitkisi aslında bir çeşit turunçgil olarak geçer. Meyvesi armut biçimindedir ve her ne kadar limona oldukça benzese de aslında limondan tamamen farklıdır. Bergamot çiçeği ise beyaz renkli ve küçük bir yapıdadır.

kabuğunun sıkılmasıyla elde edilen esans, parfüm yapımında dahi cezbedici kokusu nedeniyle kullanılabilir. Pek çok insanın hafızasında bergamot kokusu, rahatlatıcı ve huzur verici şekilde yer eder.

Sandal Ağacı ağır, sarı ve ince tanelidir ve diğer birçok aromatik ağacın aksine kokularını onlarca yıl korurlar. Sandal ağacı yağı kullanım için ağacından çıkarılır. Sandal ağacı African blackwood ‘dan sonra dünyanın en pahalı ikinci ağacıdır.  Agarwood, Afrika kara ağaçlarından daha pahalı aromatik ağaç üretir. Afrika kara ağacı ve sandal ağacı ahşap işlemede kullanılır. Sandal ağacı ahşap işleme için kullanılan en pahalı ahşap (Afrika kara ağacından sonra) ve aroma için ikinci en pahalı ağaç olabilir (agarwood’dan sonra). Hem Yavaş büyüyen ağacı hem de yağı çok değerli ayırt edici bir koku üretir.

Sedir Ağacı, Sediri gördüğünüzde, önce bir seyredin uzaktan o güzel endamını, sonra dokunun ona, eğer katranı sızmışsa dışarıya mis gibi kokusunu çekin içinize. Hititlerin de dediği gibi “sedir ağacının tatlı kokusunu duyun”.

Aydın Ticaret İletişim

Aydın Ticaret Pazarlama Ltd. Şti., H.Rıfat Paşa Mah.

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:5 NO:521 Şişli/İSTANBUL

Bizi hemen arayın: 

0212212 210 82 82

E-Posta: satis@tedariq.com

REBUL KOLONYA

AYDIN TİCARET

AMBALAJ MALZEMELERİ  

PERPA FİRMALARI  

ANA SAYFA

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın