Rebul Fig Blossom Kolonya Tatlı İncir Rüyası Bergamot

Rebul Fig Blossom Kolonya Tatlı İncir Rüyası Bergamot

Rebul Fig Blossom Kolonya

Rebul Fig Blossom Kolonya

Rebul Fig Blossom Kolonya

Tatlı İncir Rüyası

Fig Blossom Kolonya İncir Kokusu

Fig Blossom Kolonya

Rebul Fig Blossom’un kokladığınızda neşe ve mutlululuk yayan turunçgillerin ve bergamotun capcanlı kokusuyla karşılaşırsınız. Kokunun kalbinde yatan yeşil bitki kokuları beyaz çiçeklerle mükemmel şekilde harmanlanarak Rebul Fig Blossom’a sofistike bir karakter katar. Derinlerdeki notalar ise zengin ve çarcıcıdır: Egzotik oryanteller ve odunsu notalar kokuyu daha da çekici kılar. Tatlı süte ve beyaz pudraya benzer doku, kokuya yumuşak bir yapı kazandırırken, şeffaf misk de kokunun kalıcılığını sağlar.

Bergamot

Bergamot, kokusu ile büyüleyen bir bitkidir.

Latince adı citrus bergamia olan ve meyvenin kabuğundan yapılan, eşsiz bir aromaya sahip bergamot; günümüzde pek çok farklı alanda kullanılan bir bitkidir. Oldukça seyrek dalları bulunan bergamot ağacı, genellikle 4 metre kadar büyür. Uzun yapraklı bergamotun koyu yeşil bir rengi bulunur.

Rebul Fig Blossom ve Turunçgiller

Düşüncelerinizi kontrol etmeyi sağlayan narenciye kokuları odaklanmada ve dikkat eksikliğinde etkili olabilecek kokuların başında geliyor. Greyfurt, portakal ve mandalina gibi turunçgil kokuları kötü duygu ve düşünceleri kafadan atmaya yardımcı olur. Bu kokular insana neşe verir. Evinizde ve iş yerinizde narenciye kokuları kullanarak duygu durumunuzu kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

İncir yaprakları yeşermiş, Ege’de iğlek denilen yeşil incirler top top dallarda belirmeye başlamış. Tam da bu zamanlarda ağacın gövdesinden incir yaprağının sapına ya da yeşil (olgunlaşmamış) incirin başına doğru, beyaz bir süt ilerlemeye başlar. Yaprağı kırdığınızda ya da inciri kopardığınızda önce hafifçe kendini belli eden, birkaç dakika sonra büyük bir damlaya dönüşen o süt, incirin kokusunu oluşturan ilk damladır.

İşte İncir Kolonyası, incir sütünün o enfes kokusunu içerir.

Taze, hafif otsu, baskın bir kokusu vardır.

Aydın Ticaret İletişim

Aydın Ticaret Pazarlama Ltd. Şti., H.Rıfat Paşa Mah.

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:5 NO:521 Şişli/İSTANBUL

Bizi hemen arayın: 

0212212 210 82 82

E-Posta: satis@tedariq.com

REBUL KOLONYA

AYDIN TİCARET

AMBALAJ MALZEMELERİ  

PERPA FİRMALARI  

ANA SAYFA

 

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın