Gega Elektronik Şarj & Data Kabloları Müzik & Ses

Gega Elektronik Türk elektronik ve akıllı telefon tüketicisine en kaliteli ürünleri sunmak hedefi ile yola çıkmıştır. Gelişmiş ülkelerde pazar lideri markaları sunma hedefinin ilk halkası ANKER olmuştur.

Gega Elektronik

Gega Elektronik

Gega Elektronik

Türk elektronik ve akıllı telefon tüketicisine en kaliteli ürünleri sunmak hedefi ile yola çıkmıştır. Gelişmiş ülkelerde pazar lideri markaları sunma hedefinin ilk halkası ANKER olmuştur. Amacımız Türk tüketicisinin sağlığını ve güvenliğini tehdit etmeyen en son teknoloji ürünleri, uygun fiyatlar ile sunmaktır.

Gega Elektronik Ürünler

Şarj & Data Kabloları

incore inLine USB-C 2 Metre Koyu Gri Örgülü Hızlı Şarj ve Data Kablosu Samsung Galaxy A3 A5 A7 Note 8, Note 9, S8, S9 Plus, Sony Xperia XZ, Huawei P20 P10 P9, Nintendo Switch.

incore inLine USB-C 2 Metre Kırmızı Örgülü Hızlı Şarj ve Data Kablosu Samsung Galaxy A3 A5 A7 Note 8, Note 9, S8, S9 Plus, Sony Xperia XZ, Huawei P20 P10 P9, Nintendo Switch.

incore inLine USB-C 2 Metre Gümüş Örgülü Hızlı Şarj ve Data Kablosu Samsung Galaxy A3 A5 A7 Note 8, Note 9, S8, S9 Plus, Sony Xperia XZ, Huawei P20 P10 P9, Nintendo Switch.

incore inLine USB-C 1 Metre Koyu Gri Örgülü Hızlı Şarj ve Data Kablosu Samsung Galaxy A3 A5 A7 Note 8, Note 9, S8, S9 Plus, Sony Xperia XZ, Huawei P20 P10 P9, Nintendo Switch.

incore inLine USB-C 1 Metre Kırmızı Örgülü Hızlı Şarj ve Data Kablosu Samsung Galaxy A3 A5 A7 Note 8, Note 9, S8, S9 Plus, Sony Xperia XZ, Huawei P20 P10 P9, Nintendo Switch.

incore inLine USB-C 1 Metre Gümüş Örgülü Hızlı Şarj ve Data Kablosu Samsung Galaxy A3 A5 A7 Note 8, Note 9, S8, S9 Plus, Sony Xperia XZ, Huawei P20 P10 P9, Nintendo Switch.

incore inLine Micro USB 2 Metre Koyu Gri Örgülü Hızlı Şarj ve Data Kablosu Samsung Galaxy S6/S7/S4/S3/J5/J7 Prime, Sony, LG, HTC, PS4.

incore inLine Micro USB 2 Metre Kırmızı Örgülü Hızlı Şarj ve Data Kablosu Samsung Galaxy S6/S7/S4/S3/J5/J7 Prime, Sony, LG, HTC, PS4.

incore inLine Micro USB 2 Metre Gümüş Örgülü Hızlı Şarj ve Data Kablosu Samsung Galaxy S6/S7/S4/S3/J5/J7 Prime, Sony, LG, HTC, PS4.

Gega Elektronik Taşınabilir Şarj Cihazları

Incore inPower 20000 Mah Power Delivery Quick Charge 3.0 Powerbank Taşınabilir Şarj Cihazı Gümüş

Incore inPower 10000 Mah Power Delivery Quick Charge 3.0 Powerbank Taşınabilir Şarj Cihazı Gümüş

Incore inPower 10000 Mah Powerbank Taşınabilir Şarj Cihazı Siyah

Anker PowerCore 20100 Taşınabilir Şarj Cihazı

Gega Elektronik Araç İçi Şarj Cihazları

ANKER PowerDrive Speed 2 QuickCharge 3.0 Süper Hızlı Araç Şarj Cihazı

Gega Elektronik Seyahat Şarj Cihazları

ANKER PowerPort 6 Seyahat Şarj Cihazı

Anker Premium 5 Port 60W USB-C PowerDelivery Seyahat Şarj Cihazı

Anker PowerPort 2 24W Seyahat Şarj Cihazı

Gega Elektronik Kılıf & Stand

ANKER GlassGuard iPhone 7 Plus Temperli Cam

NKER GlassGuard iPhone 7 Temperli Cam

ANKER Araç İçi Telefon Tutucu

Gega Elektronik Müzik & Ses

Anker SoundSync Bluetooth Araç İçi Telefon Kiti

Anker SoundCore 6W Bluetooth Hoparlör Siyah

Gega Elektronik Çevre Birimleri

Anker’in özel şarj teknolojisi Power IQ, cihazınızın akım değerini algılar, orjinal şarj protokolünü uygular ve cihazınızın kabul ettiği en yüksek hızda şarj olmasını sağlar.

VoltageBoost

Şarj kablosundaki direnç şarj hızını düşürebilir. Anker VoltageBoost teknolojisi, mümkün olan en yüksek şarj hızını yakalamak için istikrarlı bir voltajda uygun akım sağlar.

MultiProtect

Yüksek güç yüksek sorumluluk gerektirir. İste bu yüzden; kısa devre koruması, ısı kontrolu ve yüksek akım koruması gibi 10’dan fazla güvenlik özelliği barındıran MultiProtect’i geliştirdik.

Sınıfında Lider

ANKER, satışa sunulduğu bir çok ülkede, en çok satan şarj ürünleri markasıdır. Bu liderliğini pekiştirmek için Apple, Panasonic, Sony ve Qualcomm gibi sektöründe öncü şirketler ile işbirliği yapar.

Anker | Amerika’nın Lider Şarj Ürünleri Markası

Eski Google çalışanları tarafından 2009 yılında kurulan ANKER, cep telefonu aksesuarları sektöründe dünya lideri olmayı hedeflemektedir. Hali hazırda Amerika, Avrupa ve Japonya’da pazar lideridir. 20 milyondan fazla mutlu müşteriye ulaşmış olup koşulsuz müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Ürünleri Amazon’da, %99 olumlu yorum almıştır ve bir çoğu en çok satanlar kategorisindedir. Liderliğini pekiştirmek için sektöründe öncü şirketler ile çalışır. İşte bu yüzden, Apple MFi sertifikalı ve dünyanın en hızlı ve en dayanıklı Lightning kablosunu üretir. Taşınabilir şarj cihazlarında yüksek performanslı Panasonic pil hücreleri kullanılmaktadır. Anker, Dünya üzerinde tüm ürün gamını, yeni nesil hızlı şarj teknolojisi Qualcomm QuickCharge 3.0’a uyarlamış ilk teknoloji şirketidir.

Sektör Uzmanlık Alanları

Elektrik Elektronik

Bilgisayar Bilişim ve Yazılım

Gega Elektronik İletişim

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Avlu, K:4,5 No:0201 34384 Okmeydani Şişli İSTANBUL
Telefon :0212 210 75 65
Fax :0212 210 75 65
GSM :0212 210 75 65
1 cevap
  1. Okay Işık
    Okay Işık says:

    HP laptop için şarj adaptörü almak istiyorum, fiyat bilgisi göndermenizi rica ediyorum, teşekkürler. Seri no: CND8488PN5

    Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir