Fenerbahçeliler Toplanıyor Perpa Fenerbahçeliler Toplanıyor. Geniş katılımlı ilk toplantı 18 Nisan 2019 Perşembe günü saat: 12:00’de Mithat Yümlü Konferans Salonu’nda yapılacak.

Perpa Fenerbahçeliler Toplanıyor

Perpa Fenerbahçeliler Toplanıyor

Perpa Fenerbahçeliler, Gelecek senelerde UEFA’ya katılabilmek için mali koşulları yerine getirmesi gereken Fenerbahçe Spor Kulübü’nün “Fener Ol” kampanyasına destek vermek amacıyla bir araya geldiler

Fenerbahçe Spor Kulübü’ne maddi destek sağlamayı amaçlayan ‘Fener Ol’ kampanyasına, Perpa’daki Fenerbahçeliler de katkıda bulunmak için Perpa A Blok toplantı salonunda bir araya geldi. 

Fenerbahçeliler Toplanıyor

Fener Ol Kampanya

Fener Ol Kampanya

11 Nisan 2019 Perşembe günü yapılan ilk toplantıda Klübün sorunları görüşülerek Perpa Fenerbahçeliler olarak nasıl bir katkı sağlanabileceği üzerine tartışmalar yapıldı.

Toplantı sonucunda Perpa’da Mayıs ayı içinde büyük bir kampanya yapılması ve bunun için 18 Nisan Perşembe günü sat 12:00’de  geniş katılım ile toplantı düzenlenmesi kararı alındı.

Geniş katılımlı ilk toplantı Perpa B Blok Mithat Yümlü Konferans Salonu’nda yapılacak. Toplantı için Perpa’ya afişler asıldı. Detaylı bilgi almak isterseniz 0532 455 06 46 – 0532 435 65 62 numaraları arayabilirsiniz.

Fenerbahçe Spor Kulübü, ‘Fener Ol’ adı altında destek kampanyası başlattı.

Bugüne kadar hiç denenmemiş bir kitlesel kaynak oluşturma çabası içinde bulunarak bir kampanya başlatan Spor Kulübü’ne, Perpa Fenerbahçelilerden de destek gecikmedi.

Perpa A Blok Yönetim Kurulu Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantı ile Perpa’da çalışan Fenerbahçeliler bir araya gelerek ‘Fener Ol’ kampanyasına destekte bulunmak için karar aldı.

Perpa A Blok Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Sezgin, Fenerbahçe toplantılarının her Perşembe gerçekleştirileceğini belirterek, “Bugün 30 kişiydik ancak gelecek hafta 150 kişi olarak büyümeyi hedefliyoruz. Toplantılarımız Fenerbahçe sağlam bir finansal yapı kazanana kadar devam edecektir” dedi.

Fener Ol

Fener Ol

Perpa Fenerbahçeliler Mayıs ayı boyunca yürütülecek  ”Fener Ol” kampanyası ile Fenerbahçe’ye Perpa’dan ciddidir destek sağlayıp, kampanya sonunda Başkan Ali Koç’u Perpa’ya davet etmeyi hedefliyorlar.

Perpa Fenerbahçeliler Fener Ol

Perpa Fenerbahçeliler

PERPA FAALİYETLER

PERPA HABERLERİ

ANA SAYFA

İLETİŞİM

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir