Fark Asansör Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. Yük Asansörleri

Fark Asansör Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.

Plus Fark asansör

1980 Yılından bugüne süre gelen tecrübe ile kurulmuş, sahip olduğu deneyimlerini asansör piyasasına aktarmayı planlamış, bu planlarını kısa sürede gerçekleştirmiş genç ve dinamik bir şirkettir. Sahip olduğu deneyimli yönetimi ve teknik kadrosuyla satış öncesi ve sonrasında verdiği teknik hizmetlerle bir dizi yeniliklerle imza atmaya çalışmaktadır. 

Asansör piyasasında imal edilen en kaliteli malzemeleri müşteri memnuniyeti ve emniyeti için kullanmayı ilke edinmiştir. Merkezi PERPA Ticaret Merkezi’nde bulunan firmamız İstanbul ve Türkiye’ nin her köşesine hizmet vermektedir. 

Ülkemizde kalitesini kanıtlamış olan bir çok firmaya hizmet veren FARK ASANSÖR ELEKTRİK SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Müşteri ihtiyaçlarını güven esaslı bir anlayış ekseninde karşılamaktadır.  

Satış öncesi ve sonrası hizmetleri titizlikle uygulayan firma, ihtiyaç duyulan özel projelere de çözüm getirme olanağına sahiptir.

ÜRÜNLER

KABİNLER

Yolcu Kabinleri

Şahıs Asansörleri

Şahıs Asansörleri  öncelikle insan taşınması için dizayn edilmiş, rahat konforlu Asansör çeşitleridir.

Binaların avan projeleri  esnasında  trafik hesaplaması sonucu taşıyacağı yük, seyir hızı kapı ebatları belirlenir. 320 Kg. kapasite ile 1800 Kg. kapasite aralarında insan nakli yapabilen şahıs asansörleri mevcuttur. 

Binaların özelliklerine göre Hidrolik Tahrikli, makine tahrikli ve makine dairesiz asansör çeşitleri olmaktadır. Tam otomatik kapılı, yarım otomatik kapılı yapılabilmektedir.

Plus Fark Asansör  şahıs asansörleri seçim sürecinde emniyetli, şık, konforlu  Asansörler için sizlere  yardımcı olacaktır.

Yük Kabinleri

Yük Asansörleri

Yük nakil işleri yoğun olan, fabrikalar, depolar, alışveriş merkezleri  gibi yerlerde ağır kullanım koşullarında tercih edilen asansör tipleridir. 500 Kg. Yükten 12000 Kg. ağırlığa kadar taşıma kapasitesi  bulunmakta’dır. 

Makineli halatlı veya hidrolik sistemleri mevcuttur. Geniş kabin alanı darbeye dayanıklı  yan duvar ve tabanları kuvvetli  konstrüksüyonu ile güvenli yük taşıma sistemleridir.

Araç Kabinleri

Panoramik Kabinler

KAPILAR

Tam otomatik Kapılar

Yarı otomatik kapılar

Kramer Kapılar

Kepenk Sistemi

MAKİNELER

Dişlili Makineler

Dişlisiz Makineler

HİDROLİK

Fark Asansör Uzmanlık Alanları

  • Endüstri Makinalar
  • Endüstriyel Ekipman/Ürünler
  • İnşaat, Dekorasyon ve Emlak
  • Makina Sanayi
  • Mühendislik

Fark Asansör İletişim

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Avlu, K:4,5 No:0161 34384 Okmeydani Şişli İSTANBUL
Telefon :0212 320 3730
Fax :0212 220 71 21
GSM :0212 320 53 03
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın