Altunbüken Kuyumculuk Pırlanta, Çeyrek Altın

Altunbüken Kuyumculuk

Altunbüken Kuyumculuk

Altunbüken Kuyumculuk

Altunbüken Kuyumculuk

1940 yılında Malatya’da, Hüseyin ALTUNBÜKEN tarafından kurulan ALTUNBÜKEN Kuyumculuk, bugün İstanbulda merkezi bulunan ALTUNBÜKEN Grubunun ilk göz ağrısıdır.

10, 14,18, 21 ve 22 ayar altın takı ve pırlantalı mücevher koleksiyonlarıyla toptan ve perakende alanlarında müşterilerine hizmet sunan ALTUNBÜKEN, sektörün yenilikçi ve lider şirketleri arasında yer almaktadır.

Başta Amerika Birleşik Devletleri, Birlesik Arap Emirlikleri, Rusya, İtalya, Almanya, İngiltere ve İspanya olmak üzere 30’dan fazla ülkeye takı ihracatı gerçekleştiren ALTUNBÜKEN, gelişen altyapısı ve yenilikçi vizyonuyla her geçen gün bir dünya markası haline gelmektedir.

MİSYONUMUZ

Sınırsız hizmet anlayışı ve kusursuz kalite yaklaşımıyla müşteri odaklı, moda yaratabilen ve her zevke hitap edebilen ürünler geliştirerek dünyaya yayılmaktır.

VİZYONUMUZ

Yurtiçinde ve yurtdışında ulaşılan başarılı konumu sürekli geliştirerek pırlanta ve altın mücevher sektöründe en iyi olmak, ileri teknoloji bilgisi, dinamik ve yetkin kadrosuyla, yenilikçi, moda yaratabilen ve takip edilen, müşteri odaklı yaklaşımıyla mükemmel kuyumculuk şirketi olmaktır.

Altunbüken Kuyumculuk KOLEKSİYONLAR

Pırlanta Koleksiyonu

Üç milyar yıllık ihtişam… Sonsuza dek sevgiyi ve sadakati anlatacak dünyada ki en değerli taş… Aşkın simgesi… Pırlanta…

ALTUNBÜKEN, koleksiyonlarını oluştururken, yeryüzünün en mükemmel taşlarını özenle seçer, sanatının doruğunda olan kuyumcu ustalarına şekillendirtir ve siz değerli dostalarına o muhteşem taşların ışıltılarını kalplerinizde hissettirmek için sevgisini ortaya koyar…

Işıltınızı izlemek ve kendinizi en iyi hissettiren pırlatanızla biran önce tanışabilmek için sizleri mağazalarımıza davet ediyoruz…

Altunbüken Kuyumculuk Altın Koleksiyonu

Dünyanın bu en değerli madeni, en usta kuyumcu ustalarının ellerinde binlerce forma girip hayatımızı güzelleştiriyor.

Bizler altını işlerken son halini hayal edip sizleri daha nasıl iyi hissettirebileceğimizin kaygılarını taşıyoruz. Dünya modasını çok yakından takip ederken, dizaynırlarımız hayallerini çizerken bu yüzden aklımızda daima sizler varsınız.

Koleksiyonlarımızdan bir modeli siz o takıyı taşımaya başladığınız andan itibaren bizim heyecanımız inanın bir kat daha artıyor. Onun sizlere vereceği heyecan ve mutluluk, gözlerinize bir tebessüm olarak düştüğünde, işte asıl o zaman bizler derin bir oh çekiyoruz. İşte o zaman o usta eller ödülleniyor, o kalemler gülüyor, ALTUNBÜKEN işte o zaman hayat boyu dostunuz oluyor. Ve işte o zaman bu onur bizim için en kıymetli ödül oluyor…

Bizler, sizleri ömür boyu dost kazanmak ve varolan dostluklarımızı sağlaştırmak için, en yakın mağazalarımıza davet ediyoruz… Ünlüler Döviz

Adres: Perpa Ticaret Merkezi A Blok No: 840/B 34384 Okmeydanı Şişli/İstanbul

Telefon : 0212 210 97 00

0212 210 9701

021 210 9702

Faks : 0212 320 2805

DÖVİZ BÜROLARI KUYUMCULAR

PERPA FİRMALARI  

ANA SAYFA

PERPA İLETİŞİM

1 cevap

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın