Almer Elektrik Malzeme İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

Almer Elektrik kurulduğu 1991 yılından bugüne makine üreticilerinden pano imalatçılarına, inşaat sektöründeki taahhüt firmalarından kamu kurumlarına kadar uzanan portföyde müşterilerine kaliteli ürün ve servis sunmayı sürdürmektedir.

 

Üst kalitede ürünleri makul fiyat seviyesi ile piyasaya sunmayı ilke edinen kalite/fiyat/servis politikasıyla sektörde kendine kalıcı bir yer edinmiştir.

 

Türkiye pazarında bu temel ilkeler doğrultusunda yürüttüğü uzun süreli çalşmalar neticesinde haklı bir itibar kazanmış ve 1.000’in üzerindeki müşteri portföyüyle sürekli büyüyen bir satış grafiği sergilemektedir. 

 

Güçlü satış kadrosuna ek olarak satış ağında Türkiye’nin her bölgesini kapsayacak şekilde 32 bayi bulunmaktadır.

Ürünler

 

   

 

Kurulduğundan bugüne geçen onbeş senede, temsilcisi bulunduğumuz firmalar aracılığı ile Türk pazarına çeşitli Alçak Gerilim Şalt malzemelerini ithal edip, dağıtımını gerçekleştirmektedir.

 

 

 

ALMER ELEKTRİK yaklaşık iki sene önce bünyesine kattığı LG ( KORE ) firması nın Endüstriyel Elektrik malzemeleri üreten LG INDUSTRIAL SYSTEMS ( LGIS ) LS temsilciliği ile birlikte Katko, Tayee, Relequick markalarıyla Kalite/Fiyat sınırlarını zorlayarak pazarda hak ettiği yeri almıştır.

 

 

Bundan sonraki hedefimiz, senelerden beri yaptığımız gibi, Türk imalat ve ihracat sanayiinin kullandığı ara girdi elektrik malzemelerinin istenen kalite ve fiyatta tedarik etmek olacaktır.

Almer Elektrik Sektör Uzmanlık Alanları

  • Elektrik Elektronik
  • Elektrik Malzemeleri

Almer Elektrik İletişim

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Avlu, K:1,2,3 No:9031 34384 Okmeydani Şişli İSTANBUL

Telefon :0212 210 22 23
Fax :0212c210 2224
GSM :
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir