Ören Kablo Elektrik Elektronik Sis. San. Tic. Ltd. Şti. Türkiye’nin ilk koaksiyel kablo üreticisi, Türk kablo sektörünün ise en eski ve en köklü kablo üreticilerinden bir tanesi olan Ören Kablo olarak; 1979 yılından bugüne hizmetlerimize kesintisiz devam etmekteyiz.

Ören Kablo

Ören Kablo

Ören Kablo Ürünler

Ören Kablo Ürünler Koaksiyel Kablolar Data Kabloları

/
Ören Kablo Ürünler : Koaksiyel Kablolar, CCTV ve Güvenlik…
Ören Kablo Kurumsal Bilgiler

Ören Kablo Kurumsal

/
Ören Kablo Kurumsal Ören Kablo Kurumsal Bilgiler Ören…
Ören Kablo İş İlanları
Ören Kablo İletişim

Ören Kablo İletişim

/
Ören Kablo İletişim Bilgileri Merkez Perpa Ticaret…

Ören Kablo

Türkiye’nin ilk koaksiyel kablo üreticisi, Türk kablo sektörünün ise en eski ve en köklü kablo üreticilerinden bir tanesi olan Ören Kablo olarak; 1979 yılından bugüne hizmetlerimize kesintisiz devam etmekteyiz. Firmamız, ileri teknolojinin tüm imkânlarına sahip donanımlı üretim hatları, uzman kadrosu, müşteri odaklı çözümleri, yeniliklere açık vizyonuyla adını kısa sürede iç ve dış pazarda sektörün öncü şirketleri arasına yazdırmayı başarmıştır.

İstanbul Silivri’de yer alan ve 9.000 m² kapalı alana sahip modern üretim tesislerimizde 100’den fazla çalışanımız ile sektöre kalite, yenilik ve çeşitlilik sunmak üzere çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz. Merkez satış müdürlüğü İstanbul Perpa’da bulunan kuruluşumuz İzmir, Ankara ve Adana ile birlikte toplam 4 ayrı noktada müşterileri ile ilişkilerini yürütecek organizasyonu, kaliteli hizmet anlayışını esas alarak sağlamaktadır.

Faaliyetlerimize başladığımız koaksiyel kablo üretimimiz ile yurt içi ve yurt dışı pazarda yüksek montanlarda satış rakamlarına ulaşarak güzel bir başarı yakaladık. Sonrasında ürün gamımızı zenginleştirerek aynı ivmeyi telefon kabloları ve data kabloları üretimlerimiz ile de yakalayarak iç ve dış pazardaki gücümüzü sağlamlaştırdık.

Firmamız Türkiye pazarının yanı sıra yurt dışındaki önemli pazarlarda da yüksek marka bilinirliğine sahiptir. Teknik yönden kuvvetli aynı zamanda girilmesi zor bir pazar olan Almanya’da güçlü bir marka değeri yaratmış olup Almanya’da faaliyet gösteren kablo operatörlerinden ürünlerine teknik onay alabilmiş ve kendi markasıyla kendini bu pazarda kanıtlamış ilk ve tek Türk firmasıdır.

Almanya’daki Kablo TV operatörlerinden ürünlerine ilk onayını 2009 yılında alan firmamız bugün itibari ile %60’lık pazar payı ile Almanya Kablo TV sektöründe koaksiyel kablo üreticileri arasında “lider” konumdadır.

Kablo Ürünlerimiz

Koaksiyel Kablolar, CCTV Kabloları, Telefon Kabloları, Data Kabloları, Yangın Alarm Kabloları, Yangına Dayanıklı Kablolar, Sinyal Kontrol – Kumanda Kabloları, Özel / Bileşik Kablolar gibi zayıf akım kablo üretimlerimizle, uzun yıllara dayanan tecrübemizi teknolojik alt yapımız ile birleştirerek geniş bir ürün yelpazesi ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına üstün kaliteli ürünlerimizle cevap veriyoruz.

Ürün kalitemizi ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi’ne titizlikle uyum göstererek gerçekleştirdiğimiz üretim ile kanıtlamış olmamızın yanı sıra, üstün standartlar için yangın kablolarında Alman VDE ve Tüv Rheinland, diğer ürün gruplarında ise TSE ve TSEK sertifikalarını da alarak kalite konusunda fark yaratan bir çizgide ve uluslararası kabul edilmiş standartlarda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve üretim yöntemlerimizi durmaksızın yenileyerek daima sektöre öncülük etme anlayışı ile kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyeti ve bağlılığını sağlama ilkesine sadık kalarak, Türkiye’ nin önde gelen kablo üreticilerinden biri olmanın bilinciyle çalışmalarımızı kusursuz hizmet anlayışını esas alarak sürdürüyoruz.

Çözüm Ortaklarımız

CABELCON

Dünya’da kalitesiyle kendini kanıtlamış bir konnektör üreticisidir. Oren Kablo, üretmekte olduğu Coaxial kablolar ile uyumlu olan konnektörleri, müşterilerine komple bir çözüm yaratmak adına ürün yelpazesine eklemiştir.

HEAD OFFICE & FACTORY, DENMARK

Corning Cabelcon ApS Industriparken 10 DK-4760

         Vordingborg Denmark

(+45) 55 98 55 99

(+45) 55 98 55 04

cabelcon@cabelcon.dk

COMMSCOPE

FORMU Türkiye’de üretiminin yapılamadığı TRUNK tipi Coaxial kablolar için “CommScope” firması ile bir distribütörlük anlaşmamız bulunuyor.

CORPORATE HEADQUARTERS

CommScope, Inc. 1100 CommScope Place

          SE Hickory, North Carolina 28602 / USA

(+828) 324-2200 – (+800) 982-1708

communications@commscope.com

KALİTE BELGELERİMİZ

ISO 9001 Belgesi

NQA ISO 9001 Belgesi

TSE Belgeleri

Koaksiyel Kablolar HFFR

Data Kabloları

TSEK Belgeleri

CCTV Kabloları

Yangın Alarm Kabloları

Yangına Dayanıklı Kablolar

PDV – HBH Serisi Kablolar

TÜV Belgeleri

JE-H(St)H FE 180 PH 180

LIHCH FE 180 PH 180

VDE Belgeleri

JE-H(St)H FE 180 PH 180

LIHCH FE 180 PH 180

Sektör Uzmanlık Alanları

  • Aydınlatma Firmaları
  • Elektrik Elektronik
  • Elektrik Malzemeleri
  • Kablo Firmaları
4 cevaplar

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] 695 08 87 adana@orenkablo.com ÖREN KABLO  KABLO FİRMALARI   ELEKTRİK ELEKTRONİK FİRMALARI PERPA FİRMALARI   PERPA TİCARET […]

  2. […] ÖREN KABLO  PERPA İŞ İLANLARI   KABLO FİRMALARI […]

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın